Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@Michał

Jeszcze raz - nie będzie takich cen i pakietów, bo tych paczek tematycznych nie możesz zamówić, możesz je tylko zachować jeśli już je posiadasz i zmieniasz umowę na nową. O tym, że pakietu ze wszystkimi kanałami 'starymi' i 'nowymi' nie ma w planach pisaliśmy już wielokrotnie.

 

Chyba jednak nie jest tak jak piszecie INEApl. Skonsultujcie to jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dodatkowe pakiety takie jak np inea film, inea max sa wylaczane przy zmianie umowy na pakiet super hd informacja z infolini. Radzilbym aby inea dala tu bardziej wykwalifikowana osobe, ktora w blad wprowadzac nie bedzie.

 

Wypozyczalnia hbo od deamond nie jest dostepna w inea.

 

Inea tu nie ma nikogo ze swojej firmy jedynie na fb! Czyli ktoś tu sie podszywa ta sprawa juz przekazana dalej jest.

 

Dzwonilem na infolinie. A przynajmniej u mnie nie ma jest pakiet film i canal+na zyczenie a hbo od damand brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@playboy

Musisz się zdecydować, czy jest tu ktoś z INEA tylko niewykwalifikowany, czy ktoś się podszywa :)

 

Podsumowując - przechodząc na SuperHD MOŻNA zostawić pakiety. Kosztowo wychodzi to delikatnie mówiąc niespeclanie korzystnie, a że SuperHD został pomyślany jako zastępstwo dla paczek tematycznych, to jest to domyślnie wyłączane. Jeśli natomiast Abonent wykaże wolę pozostawienia paczki tematycznej, może ją zachować. Nie może jednakże, co wielokrotnie podkreślaliśmy zamówić nowej, stąd też brak tych opcji w cennikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii mowia zeby wlaczyc super hd musza wyłaczyc pakiety bo system nie zaakceptuje. Ja we wtorek wymieniam dekoder adb pvr na technisata hd nie bede placil za cos co nie działa. Wpierw hbo od damand a teraz takze canal+na zyczenie znikl wroce z pracy to pewnie vod calkiem nie bedzie. Inea to badziewie. Czy lepiej wziasc modul cam niz technisata hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Podsumowując - przechodząc na SuperHD MOŻNA zostawić pakiety. Kosztowo wychodzi to delikatnie mówiąc niespeclanie korzystnie, a że SuperHD został pomyślany jako zastępstwo dla paczek tematycznych, to jest to domyślnie wyłączane................

 

Szkoda że nikt nie konsultował z abonentami. Nie mam zrobionego porównania. Ale Inea wygląda bardzo blado - chyba teraz będziemy kilka lat czekali aż oferta będzie przynajmniej z przed pół roku. Ja cały czas myślałem że aby się rozwijać trzeba dbać o produkt (rozwijać go w tym przypadku TV) a pakiet jak już pisałem jest zdecydowanie za drogi i umowa na 24 miesiące.

 

Ja niestety w maju rezygnuję z MAXA.

 

Logika dziwna. Najpierw jak ktoś chce robić zmiany POWINIEN się zapytać a nie zabierać 30 kanałów i mówić że jest lepiej i taniej bo to jest ewidentna bzdura. Chyba że oferta była skierowana do osób które nie miały dodatkowych pakietów. Tak czy inaczej bardziej chodziło o wyciągnięcie kasy od abonentów bez pakietów dodatkowych, niż rezygnację abonentów z pakietami dodatkowymi. Bo to jest jedyne wytłumaczenie!(na 10 abonentów tylko pewnie 3 miało pakiet dodatkowy, teraz liczba pewnie wzrosła do 7).

 

@playboy

 

Jak masz możliwość wzięcia TECHNISATA HD to weź. Z modułami bywa różnie w zależności od TV. Ale jak coś nie będzie działać na module to będzie mówione że wina TV

Ale to już Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizor na module powinien dzialac wkoncu ma wejscie na cam.Na ta chwile mam adb pvr ale nie bede płacil za cos co nie widzi pakietow hbo od damant i c+na zyczenie! Z jakiej racji inni maja miec a ja nie. Nie bede mial opcji vod to nie bede sie wkurzac. A zaluje tylko ze dla hbo od damant podpisalem roczna lojalke i place za cos czego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ale z oprogramowaniami TV jest różnie.

Poszukaj tu na forum jak wygląda robienie własnej listy, czy działanie EPG. Najgorzej jest z listą kanałów przy dodaniu nowego kanału za każdym razem możesz listę układać od nowa.

Kumpel na Samsungu tak miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie ,,kochać naszej wspaniałej sieci kablowej " :evil:

Dostaje pismo do domu o treści,, Szanowny pani dziękujemy za zaufanie i korzystanie z usług INEA" Przygotowali możliwość wypróbowania dekodera PVR bez opłat. Myślę sobie czemu nie. Mam juz ten dekoder ale rachunek tez jest strasznie duży może uda się go zbić chociaż na miesiąc lub 2. Wjeżdżam do punktu i słyszę, że nie jestem pierwszy dzisiaj z tą Informacje ale niestety konsultant stwierdza że ten list :read: został wysłany do mnie jak i do pozostałych klientów przez pomyłkę haha - tragedia :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo dostali wszyscy, dlatego że jest tam również informacja o zmianach w regulaminie i umowie. I albo się zgadzasz na te zmiany albo piszesz rezygnacje.

Od razu uprzedzę, że nie można zrezygnować bez płacenia kary:

...Ponadto informujemy, iż w razie skorzystania przez Abonentów, o których mowa powyżej z prawa do wypowiedzenia Umowy abonenckiej, na podstawie art. 60 a ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 16.7.2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2004.171.1800 ze zm.) Dostawcy usług przysługuje z tego tytułu roszczenie odszkodowawcze oraz roszczenie w zakresie zwrotu przyznanej Państwu ulgi.

 

Informacja o zmianach jest trochę ukryta i może nie każdy doczytał do końca to pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...