Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

slag chlopie ///

tylko Tobie chlopie zalezy na KOPANEJ bardziej , a poza tym masz syf w ofercie SUPER HD i musisz bulic za to spora kase ...

ja wiem co chce ogladac i mam wybor troszke wiekszy niz Ty ze swoim SUPERHD w iNEI ... a to ze NC+ cie wydymalo to zal do siebie :) mozesz miec :) ,

HBO wlaczono mi promocyjnie prawie bez zapytania bo wiedzieli ze zmigrowalem wczesniej wiec sami wlaczyli jakby odruchowo ...

kazdy wie mniej wiecej co lubi i co kupuje by ogladac w tv , a To ze INEA wraca do jakby czasow gdy na rynku trzebabylo walczyc o kanaly by byly w ofercie COZ ... ktos tam niezle PLNów dostal za taka manipulacje oferta i obizenie jej DRASTYCZNIE na jakosci kosztem np USUNIECIA wspomnianego juz LEGENDARNEGO TVPHD !!!!! nie mowiac o national geo HD i to dobrego HD !!

 

wiem co chce , wiem za co place i do INEI w takim stanie i z tym co oferuje w segmencie platnej tv NIE wroce ... internet OK , tv zdecydowanie NIE

 

to moja ocena

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda zamieniła się w pakiet wiecznej szczęśliwości, choć wiadomo, że to ten sam [beep]. Pod tymi pakietami jest skopiowana treść: Dla pakietu 4 usług, umowa na 24 miesiące. Dla pakietu 3 usług umowa na 12 miesięcy. Pytam więc gdzie ten pakiet 3 usług?

Jedynym wyjściem z nadmiernej [beep]ości operatora jest konkurencja. Monopol zawsze zdąża do maksymalnego drenowania klienta. Zwróćcie uwagę jak bardzo potaniały usługi telefonii komórkowej. Ale musieli pojawić się kolejni operatorzy. Ludzie więcej pieniędzy raczej nie mają, a usługi telekomunikacyjne jak i wogóle nowych technologii mają tendencję do potanienia. Widać jednak, że nie dotyczy to monopolistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak zły na tą zmianę kanału TVP HD na BBC HD że szkoda gadać :( Na BBC HD jak dla mnie oczywiście, leci wielkie nic !!! wiem że TVP HD ma tylko same powtórki ,ale ramówka o wiele ciekawsza no i Polska :) Jak może INEA taki manewr głupi robić :( Mam stary pakiet Komfort PVR płacę sporo bo 240 zł pakiet , w czerwcu kończy mi się umowa i już wiem że telewizji od INEA nie wezmę tylko sam internet . Szkoda że jakiś nie odpowiedzialny pracownik INEA za ofertę programową nie wsłu[beep]e się w głosy ludzi na forach :( . NC+ juz przeprosiło za swoje błędy ;) Pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy ma swoje gusta, natomiast treści w BBC HD wydają się obiektywnie ciekawsze i bardziej różnorodne, niż w TVP HD. Sami przyznajecie że ogromna większość audycji na TVP HD to powtórki, w tym bardzo często seriali, które równolegle lecą na TVP1 i TVP2 (również w HD). BBC HD to także odrobina seriali, ale poza tym sporo programów dokumentalnych, przyrodniczych, a do tego również w języku polskim (a dla uczących się języka porcja świetnego angielskiego, jak na mało którym kanale).

 

Nie da się ukryć, że swoją rolę odgrywa też cena TVP HD, która jest absolutnie nieproporcjonalna do tego co ten kanał w tej chwili oferuje. Była już bardzo wysoka, ale w jakimś stopniu zrozumiała, kiedy to był jedyny kanał TVP w wysokiej rozdzielczości, ale w obecnej sytuacji jest co najmniej dziwna.

 

Przypominamy, że nie tylko my podejmujemy podobne kroki -> https://satkurier.pl/news/83319/siec-tes ... vp-hd.html (przy okazji ciekawa porcja komentarzy dotycząca kanału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie widzą że na kanałach typu BBC także są same powtórki. Co do wersji językowych to mamy Animal Planet, Discovery, National Geographic, oraz pozostałych kanałach także angielską wersję językową. W Poznaniu także Tesat zmienił ofertę usuwając TVP HD ale przynajmniej oferta TV wygląda lepiej za 79 zł http://www.tesat.pl/dla-domu/telewizja/ ... ny-hd.html i są dodatkowe pakiety. u nas brakuje pakietów dodatkowych. Widać że w Inei nie radzą sobie z dużą ilością pakietów. Wolą zrobić tylko 3 łatwiej jest to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika w kablu? Albo za darmo (jak TV Trwam), albo dodatkowo płatna "dla chętnych" jak HBO czy Canal+.

Ja i zapewne większość nie chce wspierać środowiska Gazety Polskiej. TV Trwam też nie oglądam, ale nie przedzkadza mi, że jest w dekoderze, bo mam świadomość, że operatorzy otrzymują sygnał TV Trwam za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam kolego w tej sieci. Oferta ma być zróżnicowana. Ktoś inny nie chce wspierać ITI, jeszcze inny, innej grupy i co ma z tego wynikać? Chodzi o to żeby było z czego wybierać, ludzie mają różne poglądy polityczne i zainteresowania.

Jako obywatel wspierasz też wszystkie duże partie polityczne, które są dotowane z budżetu czy Ci to pasuje czy nie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...