Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś zaginął sympatyczny przedstawiciel INEI, który ostatnio nic nie komentuje i nic nie obiecuje. Pewnie nie ma co. A my czekamy na obiecane poprawki do fatalnej peeetardy. No i chociażby kiedy wreszcie TVN 24. Niby już się finalizuje a tu dalej nic. Zaczyna się 5 miesiąc od startu tego kanału, ale to chyba dla Inei jeszcze za krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś zaginął sympatyczny przedstawiciel INEI, który ostatnio nic nie komentuje i nic nie obiecuje. Pewnie nie ma co. A my czekamy na obiecane poprawki do fatalnej peeetardy. No i chociażby kiedy wreszcie TVN 24. Niby już się finalizuje a tu dalej nic. Zaczyna się 5 miesiąc od startu tego kanału, ale to chyba dla Inei jeszcze za krótko.

 

Nie ma co specjalnie komentować. Trudno co 2 dni pisać, że jak będą znane konkrety co do TVN24/NGC HD/(wstaw dowolny kanał) to się podzielimy. Petarda fatalna nie była i nie jest. Z części uwag wyciągnęliśmy wnioski, ale nie m atu potrzeby robić kolejnej rewolucji, będzie to korygowane na bieżąco.

 

Ciekawe kiedy pojawi się na liście kanałów? Czy będzie też w analogu ?

 

Będzie dostępny dla wszystkich odbiorców TV cyfrowej - pozycja 232.

 

Inea czy coś w sprawie dedykowanych canal+ które są włączone np dzisiaj jako Multiliga wiadomo?

 

Niestety jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Petradę ważne że "jakieś wnioski zostały wyciągnięte" miejmy nadzieję że na plus. Wg wykazu z strony Inei teraz nowe oferty to pakiety HD bardzo dobre posunięcie. Tylko jeśli większość kanałów nadawane wyłącznie cyfrowo nie potrzebnie ma swoje odpowiedniki SD (DOMO +, KUCHNIA + ALE KINO +), w to miejsce mogły by być inne kanały niekoniecznie abonent musiał by zmieniać pakiet tylko wymienić dekoder z SD na HD, nawet ze starymi pakietami.

 

Czy TVP Rozrywka pojawi się na liście dopiero 15 kwietnia, czy może wcześniej?

 

EPG ciężko się ładuje ostatnio, czasami wchodzi niepełne :(:cry: Bywa rożnie raz lepiej raz gorzej. A było już tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie trawy po petardzie bedzie dlugo trwac ale JUZ nic jej nie użuźni , nie badzcie naiwniakami niestety , stwierdzenie CYT " Z części uwag wyciągnęliśmy wnioski, ale nie m atu potrzeby robić kolejnej rewolucji, będzie to korygowane na bieżąco " jest na wyrost niestety , usuniecie ponad 30 kanalow , i wmawianie ze teraz kanaly HD maja Panstwo w ofercie i cenie jest bezczelne ... nie mowiac ze cena za taki pakiet jest wygorowana a i tak brak po usunieciu lubianych kanalow ... przytocze walczne slowa INEA.PL o TVP HD jak klienci czekali i sie doczekali wpierw jako KANAL ZA 9ZL bo kiedys tyle kosztowala JAKOSC HD W INEA , i cenowo sie nie zmienilo , wciaz oferta maloatrakcyjna i DROGA !!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal długa cisza by podjąć się poprawy oferty po "petardzie". Nc+ po ostrych slowach krytyki wkoncu zrobiła normalna i elastyczna oferte. Moze INEA weźmie przykład z nc+ i dla Nowych i dla tych Starych abonentów zmieni stawki swoich pakietów lub skoryguje obecne. Chciałbym sam w to uwierzyć co piszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA, po takim stwierdzeniu, że:

 

" Petarda fatalna nie była i nie jest. Z części uwag wyciągnęliśmy wnioski, ale nie ma tu potrzeby robić kolejnej rewolucji, będzie to korygowane na bieżąco."

 

i po wszystkich uwagach prezentowanych na forum widać, że nasz operator ma nas gdzieś i liczy, że sprawa z czasem przycichnie a niekorzystne dla nas i w części [beep]skie rozwiązania pozostaną.

Smutne to niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że INEA nie zmusza na siłę migracji na nową ofertę, dlatego UOKiK nie ma tutaj podstaw do interwencji !!! W przeciwnej sytuacji sytuacja podobna jak w "nc+" i wtedy może coś by się zmieniło. Moja umowa jest do 31 października jak nic się nie zmieni to na 100% wypowiadam umowę bo nie zamierzam za usługi płacić prawie 300 zł i mieć uboższą ofertę programową (bo z neta 250 mbs nie mogę korzystać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli nic nie będzie dodawać do starych pakietów, a nowe zaczną być atrakcyjniejsze to sami poprzechodzimy do SUPER HD

Szkoda że nikt nie pytał abonentów przed zaprezentowaniem nowej oferty jakie kanały chcieli by mieć możliwość oglądania, a nie usuną ponad 30 kanałów dodać do oferty 2 lub 3 kanały - to że "obniżona" została cena to też jest mało pocieszające ten pakiet jest i tak za drogi.

Może gdyby oferta pozostało więcej kanałów o których było pisane wcześniej zostało w ofercie to nie było by szumu. (TVP HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NAT GEO WILD HD, AXN SCI - FI, AXN CRIME, CBS ACTION,CBS DRAMA,czy dziecięce np. BOOMERANG i inne, oraz kanały Viasat/Polsat )

 

Tak czy inaczej to jest cena włączenia bezpłatnych kanałów w DVB-T które muszą być dostępne w najtańszych pakietach!

 

@ramzes

 

Sprawdź przypadkiem w umowie jak masz żeby nie było napisane do 250 Mb wtedy mogą się droczyć że może ale nie musi być 250 Mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że INEA nie zmusza na siłę migracji na nową ofertę, dlatego UOKiK nie ma tutaj podstaw do interwencji !!! W przeciwnej sytuacji sytuacja podobna jak w "nc+" i wtedy może coś by się zmieniło. Moja umowa jest do 31 października jak nic się nie zmieni to na 100% wypowiadam umowę bo nie zamierzam za usługi płacić prawie 300 zł i mieć uboższą ofertę programową (bo z neta 250 mbs nie mogę korzystać)

Chodziło mi raczej o to, że traktują nas jak idiotów, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i wmawiają nam, że mniej za więcej to dla nas opłacalne :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie badzcie naiwniakami niestety

Racja, nie-naiwniacy wybierają platformę, której logo nosisz z dumą w avatarze niczym medal za zasługi :brawo: Ten HBO to Ci dali chyba niedawno z zaskoczenia, ale dobrze wiedzieć, że znalazłeś czas by zaktualizować podpis.Teraz wszyscy widzimy jakim jesteś rozsądnym konsumentem i jak to się nie dajesz robić w bambuko jak ja, biedny [beep] z Super HD i Canal+.

 

Nc+ po ostrych slowach krytyki wkoncu zrobiła normalna i elastyczna oferte.

Kolejny miłośnik tabletek z suszonej żaby.

 

Nie lubię się bawić w adwokata diabła, ale wskaźnik hejtu w tym wątku powoli osiąga poziomy onetowe. Jeszcze kilka lat temu Inea to był szajs, faktycznie. Miałem szybszy Internet na wiosce z TP niż w Poznaniu. Telewizja też się do niczego nie nadawała, koszt pakietu z C+ był wyższy, do tego brak części transmisji - o kanałach w HD też można było zapomnieć. Wtedy miałem TP i Cyfrę. 6 lat później - sytuacja z goła odmienna. jest Internet 100 Mbit prawie wszędzie gdzie jest Inea, pełen pakiet C+ kosztuje w 2-PAKu mniej niż jakby kupić bezpośrednio od C+. Naprawdę nie jest źle. Rodzic mieszka niestety poza zasięgiem Inei i płaci za Internet + TV więcej o jakieś 20 zł. Do tego ma dużo wolniejszy Internet, musi szpecić dom anteną satelitarną i nie ma dostępu do lokalnej telewizji. Ja tam więc cieszę się, że mam u siebie kablówkę - jest to dla mnie w tej chwili najlepsza opcja. Skoro ta oferta jest taka zła dla Was - zagłosujcie portfelami.

 

Petarda-srarda, ważne, żeby wkrótce uruchomili te kanały dodatkowe Canal+Sport ;) Póki co puszczają tam jakieś badziewia, ale zacznie się nowy sezon LM i sytuacja może być zgoła inna, więc mam nadzieję, że kablówki nie obudzą się z ręką w nocniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slag: wywołes mnie wiec ci odpowiadam. Nie wiem do czego pijesz.. Naczytałes sie ksiazek o jakis żabach i chcesz zarazic teraz tym innych :) Do meritum. Oferta nc+ jest teraz lepsza, ale nie idealna. Warto doceniac zmiany ktore zachodza niz czekac 4 miesiace az ktos cos zmieni z Inei, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do inea.pl zresztą kolejne. Od kilku dni występuje taki problem po przełączeniu na FILMBOX ACTION i kilka innych kanałów występuje Brak sygnału po kilkunastu sekundach sygnał się pojawia i można oglądać.

Chyba jednak tak nie powinno się dziać :read: . Poniżej fotka.

 

20130414144055.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dodam jeszcze że kilka razy ta sama sytuacja pojawiła na TVN 7 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slag: wywołes mnie wiec ci odpowiadam. Nie wiem do czego pijesz.. Naczytałes sie ksiazek o jakis żabach i chcesz zarazic teraz tym innych Do meritum. Oferta nc+ jest teraz lepsza, ale nie idealna. Warto doceniac zmiany ktore zachodza niz czekac 4 miesiace az ktos cos zmieni z Inei, prawda?

No sorry, ale jakie tam są zmiany na lepsze? Z tego co kojarzę to dołączyli NC+ GO do pakietów, zlikwidowali pakiet za 199 (nie obniżyli ceny, po prostu trzeba zamawiać wszystko osobno i nie ma pakietu FULL), do tego dodali jakieś bonusy dla ludzi którzy już zmigrowali (HBO do końca roku jak się ktoś upomni itp.) Z tym że to nie jest obniżka, bo nie możesz kupić pakietu C+ z HBO za 99 zł - po prostu z nienacka wcisnęli HBO tym, którzy w większości HBO nie chcieli. Tak samo wcisnęli C+ Sport tym, którzy wykupili Film. Jakbym wiedział wcześniej o tych bonusach to bym mamę zmigrował na C+ Silver, bo ona nie chce HBO ;) No ale kto mógł wiedzieć....

 

Tak naprawdę jak jesteś Zeniem z ulicy i chcesz zamówić TV to za pakiet sportowy wciąż zapłacisz 120 zł więc co to za zmiany... Nie zrobili nic co by wpłynęło na obniżenie rachunków klientów. Te bonusy przyznane zostały abonentom, którzy zmigrowali wcześniej i z tego co rozumiem nie będą dostępne dla tych co migrują teraz... Ok, dali sportowe kanały taniej, ale tylko tym którzy ich nie zamówili...

 

Jakbym teraz mógł zamówic Canal+Silver za 79 zł i dostałbym gratis Sport do końca umowy to byłaby faktycznie zmiana na lepsze. Ale dali to tylko ludziom, którzy migrowali na początku - sprytne z ich strony bo w ten sposób nie tracą ani złotówki.

 

No i oczywiście mama się wypięła stwierdziła, że nie będzie się poniżać i dzwonić do tych [beep]ów prosząc o darmowe HBO ;) W sumie jej się nie dziwię, że jest wkurzona. Skończy się tak, że ja będę musiał dzwonić i słuchać muzyczki :roll:

 

No i jeszcze takie merytoryczne porównanie Inei z C+ (Super HD)

 

Oferta dla nowych klientów (Platyna C+):

 

Inea (12 miesięcy) - 129 PLN +- niewielka opłata aktywacyjna, dekoder za 0 zł

nc+ (12 miesięcy promocyjnie online) - 119 PLN + antena, na stronie do wyboru tylko dekodery PVR minimum ok 100 zł na start + 5 zł miesięcznie

 

Oferta dla obecnych klientów:

 

nc+ (18 miesięcy) - 99 PLN

Inea - 89 PLN w 2PAKu (przy założeniu że Internet 100 Mega jest wart te 100 zł)

 

Do tego w Inei mozna brać platynę juz od Standard HD - wtedy ceny są JESZCZE niższe. Owszem, jest wtedy mniej kanałów, ale większość abonentów C+ kupuje TV dla sportu, a nie dla pogotowia dla zwierząt.

 

Więc kto tu jest niekonkurencyjny? W skrajnym przypadku klient Inei, który ma Internet 250 mega i płaci za niego 100 zł, może mieć platynę z C+, dopłacając zaledwie 89 zł wobec 120 zł, które trzeba zapłacić zamawiając nc+ na ich stronie internetowej. To już są oszczędności rzędu 300-400 zł. Nawet oferta standardowa nie jest dużo droższa. Pamiętajmy, że cena w Inei też zależy od woli C+, w końcu to oni udostępniają swoje kanały. Myślę, że mimo wszystko obecna oferta premium nie jest zła. Rozumiem, że usunęli Wam jakieś kanały, ale naprawdę świat nie kończy się na Boomerangu :) Jednak dla mnie ważniejsze jest te 300 zł oszczędności na C+ oraz dostęp do lokalnych kanałów, niż to czy będę miał Wild w HD czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalx ja mam to samo na kanałach o częstotliwości 800 khz i wyżej. zgłaszałem parę razy teraz stwierdzili ze mam dekoder niby jechać wymienić.

 

Zobaczę co powie inea.pl ale chyba na razie jakoś wytrzymie.

Może pojawią się nowe dekodery(podobno mają być) inne niż ADB - u mnie się nie sprawdził już wcześniej, a na wymianę na Technisata HD pewnie mogą być trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla obecnych klientów:

 

nc+ (18 miesięcy) - 99 PLN

Inea - 89 PLN w 2PAKu (przy założeniu że Internet 100 Mega jest wart te 100 zł)

 

Internet w pakietach jest wyceniany obecnie na 30-40zł (sam się zdziwiłem, ale tak jest na stronie, do tego najszybszy jest najtańszy :-)), a w starych ok 60zl a nie 100. Zresztą porównywanie pakietów z ofertą czysto telewizyjną nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujemy ofertę Inea do oferty innego dostawcy telewizji - raczej moderatorzy nie mają nic przeciwko. Była długa wstawka o nc+, ale głównie dlatego bo zaczęła się szerzyć demagogia, że jest tam niewiadomo jak fajnie i oferta elastyczna, że hohoho :)

 

Internet w pakietach jest wyceniany obecnie na 30-40zł

Przecież dobrze wiesz, że te wyceny są mocno "umowne". Znajdź mi dostawcę, który Ci sprzeda sam Internet 250 Mbit/s bez limitów za 30 zł miesięcznie.... Z resztą ciężko jest porównywać oferty, które są inaczej skonstruowane, do tego łączone z innymi usługami itp. Natomiast gołym okiem widać, że Inea w pewnych wariantach jest wreszcie konkurencyjna jeżeli chodzi o ofertę premium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni w ogóle jest jakiś problem z tv. Dziś program niedostępny przez kilka minut TVP ROZRYWKA, ATM, FILMBOX ACTION. To co dzisiaj zauważyłem. Pikseloza na kilku innych także się pojawiła.

 

Dzisiaj dostałem info od TVP HD i co Ciekawe nasza kablówka nie jest zainteresowana kanałem :read: szkoda że takie działanie wybrano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...