Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

fajnie ze podjeliscie temat wczorajszego meczu Lecha z Lechią na canal + family HD , czy rowniez mieliscie jakies dziwne romazywanie sie obrazu przy szybkim ruchu kamery(tu nie chodzi o dświerzanie 100 hz itp heheh) ? to nie byla typowa pikseloza ale tak jakby mikrobloki , nie znam sie ale czy nie jest to spowodowane za slabym bitrade dla transmisji HD ? wogole cos z ta transmisja caly czas bylo nie tak ja byc powinno , stwierdzilem ze po meczu obejrze sobie jeszcze film na tym samym programie , i co dziwne wszystko bylo w jak najlepszym porzadku zero problemow wniosek jest nastepujący cos nie tak bylo z transmisja ze stadionu

ps a z tym umieszczeniem canal plus film hd 2 na tej samej pozycji co tvn bzines to poprostu parodia jakas , rozumiem piątek techniicy konczyli zmiane spieszyli sie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co Wy piszecie:

u mnie na dekoderze ADB PVR na liście ogólnej INEI na kanale 20. jest TVN CNBC, a na kanale 40. Canal+ Film 2 HD.

Więc w czym problem?????

 

a przy okazji C+

w tej chwili na C+ Family HD leci mecz Jaga-Pogoń i obraz jest OK :) nie wiem jak było wczoraj na Lech-Lechia (nie miałem okazji oglądać w TV, byłem na bułgarskiej) ale dzisiejszy mecz jest w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji C+

w tej chwili na C+ Family HD leci mecz Jaga-Pogoń i obraz jest OK :) nie wiem jak było wczoraj na Lech-Lechia (nie miałem okazji oglądać w TV, byłem na bułgarskiej) ale dzisiejszy mecz jest w HD

W chwili obecnej "leci" Śląsk- Górnik i sytuacja jest analogiczna do wczorajszego meczu Lech- Lechia. Rozmycie i "pikseloza" obrazu ( nie z każdej kamery- raczej tych będących na trybunach) a i logo Canal + Family czasami " a la stream via internet"- również "krzaczy". Myślę, że błąd leży racze po stronie Live Park.

Na Canal + Sport HD transmitują mecz West Bromwich- Arsenal. Jakoś jest nieporównywalnie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josher potwierdzam na canal plus sport hd jest wszystko oki , przychylam sie do twojej diagnozy ze problem lezy po stronie realizatorow transmisji z " live park ". zgadzam sie tez z Toba ze raczej tylko poszczegolne kamery tworza ten "rozjechany" obraz a z innych jest ok ,zagadka dla panow z live park :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem pliki z listami - można pobierać.

 

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

 

lub

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

i Lista

 

http://www.gg.pl/dysk/R-ErLt6Fy7kLRuErL ... 0INEI.docx

 

 

wersja PDF

 

http://www.gg.pl/dysk/Khlnvxp3cFcLKxlnv ... 20INEI.pdf

 

Jeśli coś przeoczyłem piszcie na maila michalx1974@tlen.pl w końcu to amatorskie wykonie

 

 

@michalx1974

Jak zwykle super robota, dzięki.

INEA- wasza lista? hmm. bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po tym całym zamieszaniu z nc+ postanowiłem wreszcie wypowiedzieć umowę z Cyfrą i wywalić paskudną antenę z balkonu ;)

 

Generalnie z Inei byłem do tej pory mega zadowolony. Internet działa niesamowicie stabilnie (router własny) - prędkość również zgodna z umową.

 

Telewizja generalnie na plus. Dużo kanałów w porównaniu z moim starym pakietem (Canal+Start HD). Póki co działa NG Wild HD - trochę szkoda tego kanału jeżeli rzeczywiście będzie usunięty.

 

Jakość większości kanałów ok - z jednym wyjątkiem. Na Canal+Family ciągle pojawiają się jakieś dziwne artefakty. Do tego co jakiś czas w ogóle przerywa (aktualizacja karty lub brak sygnału audio / video). W sumie cieszę się, że nie tylko u mnie ten problem występuje bo może nie będę musiał dzwonić na infolinię i przekonywać, że naprawdę u mnie coś się kopie ;)

 

Jakość pozostałych kanałów HD jest super - mam nadzieję, że uda się naprawić problemy z C+ bo to w sumie dla tej paczki kupowałem telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea, wyłączcie wreszcie tą kompromitującą reklamę petardy (czyt. kapiszona). Od 4 miesięcy nadaje już TVN24. Niestety dalej nie u Was. Przestańcie także łączyć otrzymanie czegokolwiek z telefonem stacjonarnym. Co mają zrobić ci, którzy mają z różnych względów bezpłatne rozmowy stacjonarne. Mają mieć 2 telefony stacjonarne. To jest zupełny idiotyzm, który jednak INEI nie przeszkadza. Ludzie zacznijcie normalnie myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA, wytłumacz proszę, dlaczego zamiast 4-paku Super HD PVRi CANAL+ PLATINUM, Internet do 250 Mb/s, Diamentowa 10 000 min, Internet mobilny 0.5 GB za 199.90 zł. nie mogę, nawet za tą samą cenę, otrzymać tego bez telefonu stacjonarnego. Po jaką [beep]ę musi w tym być telefon stacjonarny. Przecież dla Was korzystniejsza powinna być sprzedaż (za tą samą cenę) 3 usług w cenie 4-ech. Jeśli w tym jest jakaś logika, to nie wstydź się jej ujawnić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrośnie im o 1 liczba klientów telefonii :-). Stacjonarny wpychają od dawna, ale teraz także internet mobilny jest "obowiązkowy" bo trójpaki zostały zlikwidowane całkowicie. Więc jeśli już masz telefon stacjonarny (oczywiście tylko taryfa z milionem minut) to teraz bierz jeszcze internet mobilny nawet jeśli nie potrzebujesz. Za rok pewnie trzeba będzie też wziąć komórkę, prawda INEA.pl?

Inea upraszcza ofertę tak, że zostają tylko najdrozsze w danym segmencie warianty. Kiedyś można było w pakietach brać różne taryfy telefoniczne za różne ceny, teraz tylko najdroższą, kiedyś różne prędkości internetu, teraz praktycznie tylko 250 (do tego fikcyjne dla większości). To wszystko w trosce o klienta, który "gubił się" w bogatej ofercie i co gorsza wybierał tańsze warianty zamiast droższych zamawiając to co potrzebuje więc tyle dobra się marnowało... teraz kłopot z głowy, nie trzeba myśleć, bo nie ma nad czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przecież jest pakiet Oszczędny HD, to dlaczego dostęp do paczki C+ jest tylko w wersji SD?!?

 

Będąc przy pakiecie Oszczędnym HD, czy są jakieś plany zmian jeśli chodzi o pakiet minimalny? Porównując zawartość Oszczędnego HD i jego cenę w porównaniu z ogólnie dostępnymi kanałami w DVB-T, cena wydaje się być mało konkurencyjna. Czy są planowane zmiany jeśli chodzi o pakiet tv "minimalny"?

 

no ale skoro pakiet oszczedny ma w swojej nazwie HD to dlaczego płacąc za pakiet canal + mogę mieć tylko SD?? nie znam się technicznie jak to wygląda ale gadanie o jakiś częstotliwościach jest poronione - mam w tym pakiecie parę kanałów HD wiec co to za problem udostępnić te canal + ? a może ktoś pomyśli i przeniesie je na niższe częstotliwości jeżeli o to chodzi?

 

Inea proszę o jasną odpowiedź :D

 

 

To nie jest kwestia możliwości dekodera, tylko kwestia dostarczenia sygnału na odpowiednich częstotliwościach. Niestety wymagane zmiany czasu zajmują sporo i już od końcówki zeszłego roku są przeprowadzane. Niestety nie możemy zaoferować paczki C+ jedynie w SD, w niższej cenie, stąd taki kształt tej oferty.

 

Jeśli chodzi o sam Oszczędny HD to od dziś jest niższa cena - 24,90zł.

 

Pytanie do inea.pl

 

A jakie są różnice cen przy wyborze wersji SD a HD Canal +?

Czy tylko sprzedawana będzie wersja HD? Nie każdy chce HD, jeśli wersja SD była by tańsza każdy by mógł sobie wybrać.

 

Jakieś okienko na zachętę INEA mogła by zrobić żeby nową ofertę zaprezentować.

 

Jak wyżej + okno otwarte jeśli chodzi o kanały premium to już jest kwestia nadawcy. Zresztą pewnie się zorientowaliście, że są organizowane gdy jest jakaś premiera, fajny promocyjnie mecz itd. Kto wie, może nc+ mając na uwadze całą burzę wokół startu zaproponuje tego typu okno.

 

Kwestię FTP wyjaśniamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby zmienić częstotliwość 618 MHz dla Canal+ Film2 HD, Canal+ Family HD i Canal+ Family2 HD na częstotliwość 250 MHz gdzie oprócz tych C+ są już VOD Info, HBO HD, nSport HD i Canal+ Family2 i posiadacze pakietu Oszczędnego HD mieliby też C+ HD. Ale, po co trzeba przecież wydoić jak najwięcej kasy od abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...