Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam problem z połączeniem z serwerem ftp, korzystam z sieci inea wimax , mam podłączony router 8level ustawiony standardowo , połączenie konfiguruje przez total commander ale cały czas wyskakuje błąd z połączeniem , konsultowałem się z pomocą techniczną z inea ale wszystko mam dobrze poustawiane login,hasło, adres ftp prawidłowe.

Cześć. Ja mam to samo od jakichś 3 dni. Nie mogę zalogować się ani do poczty inea anie do serwera ftp. Dzwoniłem dziś na infolinie, stwierdzili że wszystko jest okej, żadnej awarii nie ma i jedyne co mi zrobili to zmienili hasło... No i oczywiście nic to nie pomogło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamow super hd badz standard hd i problem z glowy.

może u Ciebie jest problem z głowy nie u mnie. Chyba nie rozumiesz znaczenia mojego postu...

 

A swoja drogą INEA, żeby nie było, ze wszyscy krytykują - mimo wszystko musze pogratulować z wyrobieniem na czas z paczką canal + jesteście jednymi z nielicznych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................

 

A swoja drogą INEA, żeby nie było, ze wszyscy krytykują - mimo wszystko musze pogratulować z wyrobieniem na czas z paczką canal + jesteście jednymi z nielicznych :smile:

 

 

Nie postarali się, tylko dla osób które nie posiadają pakietu HD po prostu brakowało by im jednego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dopisuje do dobrze wykonanej w czasie pracy techników odnośnie zmiany nazewnictwa kanałów c+, natomiast mam niedosyt odnośnie nowych kanałów.

Ktoś pewnie pomyśli, że marudze, ale 3 m-ce nic się nie zmienia, w nc+ dzisiaj dodali na sporą ilość nie miłych słów użytkowników nowe opcje wykupienia dodatkowych pakietów.

U nas znów jest problem starych pakietów vs nowych pakietów. Tam coś jest, czego tutaj nie ma i odwrotnie. Trzeba coś z tym zrobić Panie Inea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego magazynu abonenta w Winogradzkiej Telewizji Kablowej wynika, że cała paczka Canal+ [6 programów] będzie u nich w wersji SD kosztować 32,50zł a w wersji HD 43,00zł. Co ciekawe są to ceny standardowe. Ponadto aby kupić ten pakiet wystarczy mieć pakiet pośredni za 16,00zł. Zatem w tańszej wersji z pakietu Canal+ można korzystać na Winogradach za kwotę poniżej 50zł. Chyba powinniśmy spytać się Inei dlaczego u nich opłata standardowa to 69,00zł i dlaczego trzeba najpierw kupić pakiet Standard HD za 54,90zł aby móc skorzystać z pakietu Canal+ Platinum za 49,00zł [rzekomo w promocji]. Efekt jest taki, że kto chce mieć pełen pakiet Canal+ w Inea to musi zapłacić minimum 103,90zł

Potwierdziłem w WTvK wczorajsze informacje. Ceny i warunki są takie jak podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do inea.pl

 

A jakie są różnice cen przy wyborze wersji SD a HD Canal +?

Czy tylko sprzedawana będzie wersja HD? Nie każdy chce HD, jeśli wersja SD była by tańsza każdy by mógł sobie wybrać.

 

Jakieś okienko na zachętę INEA mogła by zrobić żeby nową ofertę zaprezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do inea.pl

 

A jakie są różnice cen przy wyborze wersji SD a HD Canal +?

Czy tylko sprzedawana będzie wersja HD? Nie każdy chce HD, jeśli wersja SD była by tańsza każdy by mógł sobie wybrać.

 

Jakieś okienko na zachętę INEA mogła by zrobić żeby nową ofertę zaprezentować.

 

to nadawca robi okno otwarte a nie operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do inea.pl

 

A jakie są różnice cen przy wyborze wersji SD a HD Canal +?

Czy tylko sprzedawana będzie wersja HD? Nie każdy chce HD, jeśli wersja SD była by tańsza każdy by mógł sobie wybrać.

 

Jakieś okienko na zachętę INEA mogła by zrobić żeby nową ofertę zaprezentować.

 

to nadawca robi okno otwarte a nie operator.

 

W porozumieniu z nadawcą zawsze można się dogadać, tylko ostatnio przez kilka lat Inea żadnego okna otwartego ani C+ ani HBO nie miała -jedynie tylko te które nadawcy oferowali.

 

Gdzieś około 5 lat wstecz to się zdarzały kilku dniowe okienka i nie były to przypadkiem odkodowane kanały tylko akcje promocyjne dla pozyskania nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...