Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie polski-tenis.pl znalazłem taką oto informację: "Canal+ w najbliższy weekend pokaże dwa spotkania Pucharu Davisa. Mecz Polski z RPA - z areny Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze - będzie transmitowany na kanale 36 platformy NC+." Wcześniej ktoś już tutaj poruszał tę kwestię, ale nie było jednoznacznej odpowiedzi, zatem zapytam ponownie - co z tymi kanałami, które będą uruchamiane na specjalne okazje? Będą udostępniane w kablówkach? Posiadając pełny pakiet C+ oczekiwałbym pełnej oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam. Posiadam stary pakiet, którego umowa skończyła się już jakiś czas temu. W przypadku braku chęci zmiany jest ona automatycznie przedłużana na okres

6 miesięcy. Jeśli nic nie będę zmieniał NG HD i TVP HD pozostaną u mnie bez zmian ( chyba, że nadawca sygnału zlikwiduje dany program)- w chwili obecnej w nowych

pakietach tych programów nie ma w HD. Taką informację uzyskałem wczoraj na infolinii INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas na pewno pójdzie równolegle stare i nowe pakiety. Ale jeśli nowe będą uatrakcyjniane, a stare nie to sami przejdziemy na nowy pakiet (żeby przyspieszyć, gdyby za długo taka sytuacja trwała - to może wymyślą jakąś promocję dla starych pakietów i dadzą do zrozumienia że nowe jest lepsze :/ ).

 

Póki co ja czekam na "lepszy" rozwój oferty PETARDY na razie jest beznadziejna.

 

Ciekawi mnie ze jeszcze nie tak dawno kablówki się ścigały która ma więcej kanałów, a tu nagle likwidacja z oferty około 30 kanałów :?: Żeby jeszcze była oferta atrakcyjniejsza, a nie zubożała. Super HD pewien się inaczej nazywać jak już "Pakiet Poszerzony HD" :) i cena nieco niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA - skoro uparliście się na logotypy przy prezentacji oferty programowej to prosiłbym o konsekwencję.

Przecież nowa oferta CANAL+ będzie w HD jak i SD? To dlaczego nie ma logotypów C+ w wersji SD, czyli bez znaczków HD? Programy HBO występują w obu wersjach i jest 6 logotypów HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO Comedy, HBO Comedy HD

 

Nigdy nie byłem zwolennikiem takiej prezentacji, tzn.nie przeszkadza mi ona ale niech będzie również w wersji pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...