Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam sprawę do przedstawiciela Inea na tym forum.

Jestem Waszym abonentem od kilku lat i na początku kwietnia kończy mi się umowa (pakiet komfort PVR +internet 100mb.). Chciałem wziąć podobny pakiet ( tj. super HD + internet 25-mb) ale zależy mi koniecznie na tym żeby mieć dekoder z nagrywarką a Pani u Was w biurze powiedziała mi że muszę mój dekoder oddać i dostanę zwykły...

Dodam że mam u Was także wykupiony canal + i chciałem dokupić HBO ale widzę że poważnych abonentów płacących po 200zł miesięcznie za Wasze usługi nie traktujecie poważnie...

Co wam szkodzi zostawić mi ten dekoder PVR? A może muszę porozmawiać z jakimś waszym "managerem" władnym żeby mi odpuścić tą wymianę dekodera???

Czy muszę postawić sprawę na ostrzu noża i powiedzieć dekored zostaje albo wypowiadam umowę? Da się coś z tym zrobić? Dekoder PVR to niesamowita wygoda, przyzwyczaiłem się do niego...:)

 

Tak jak wyjaśnił playboy - Dekoder PVR to nie jest kwestia tego, że to inna skrzynka, ale też od niego zależna jest usługa. Jeśli decydujesz się na pakiet bez PVR, to dekodera podlega wymianie.

 

No i wychodzi jak pracownicy Inea znają ofertę swojej firmy...

Otórz w tym momencie nie ma moożliwości wzięcia pakietu 2 usług tj. tv i internetu w pakiecie z dekoderem PVR... Pytanie tylko dlaczego???

O to mi głównie chodziło, wychodzi na to że zrezygnuję z Waszej oferty i przenoszę się gdzieś gdzie taka możliwość jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestanmy patrzec na inne sieci bo to nic nie da.

 

Ogólnie to masz rację, tylko, że obecna sytuacja jest dość specyficzna. Czekamy teraz na propozycje związane bądź co bądź z dużą telewizją satelitarną nc+. A w niej nie dzieje się najlepiej. Po dużym szumie medialnym wokół nc+ podobnym trochę do naszej petardy okazało się, że abonenci mają płacić (podobnie jak u nas) więcej za mniej. Ale przedstawiało się to, że za mniej jest więcej. U nas np. więcej kanałów HD z tym, że ta większa ilość to np. kuchnia HD i domo HD a mniej niestety chętnie oglądanych dobrych kanałów. Dalej wiązanie propozycji z telefonem stacjonarnym itd. co już wielokrotnie było omawiane.

Oczywiście abonenci n-ki i c+ nie są idiotami i w efekcie wyrażanego przez nich, słusznego niezadowolenia cytuję za gazeta.pl

" Beata Mońka, wiceprezes zarządu NC+, rozstała się z firmą w trybie natychmiastowym - poinformował zarząd spółki. Decyzja ta jest efektem różnicy zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji. To kolejna osoba ze ścisłego kierownictwa pogrążonej w kłopotach firmy, która traci pracę w nowej platformie cyfrowej." i dalej " To kolejna osoba, która kończy pracę w NC+. W czwartek spółka poinformowała, że pracę w niej zakończył Marek Staniszewski, dyrektor wykonawczy marketingu Canal+ Cyfrowego. Pracował w spółce od 2011 roku, a ściągnęła go tam... Beata Mońka."...

"Tymczasem działalności NC+ mocno przygląda się UOKiK, do którego wciąż płyną skargi od wściekłych abonentów."

 

A więc nadmierna [beep]ość nie zawsze wychodzi na zdrowie.

A przecież takie praktyki nie są odosobnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwiększyć dochody nie zwiększając liczby abonentów? Przenieść wszystkich do droższych pakietów :-). Skoro pojawiły się kanały tematyczne, to na początku z wielką pompą dano nam możliwość wyboru - kto lubił filmy, płacił za filmy, kto sport to za sport. Więc operatorzy postanowili wszystko znów połączyć w jedno i sprzedawać twory jak SuperHD - i już nie ma wyboru - płacisz za wszystko albo za nic (czyli programy w rzeczywistości darmowe). To samo z pakietami - na początku do wyboru do koloru, ale po co optymalizować klientowi koszty? lepiej zmusić go aby kupił to czego nie potrzebuje (np tysiące minut w tel. stacjonarnym, albo za szybki net). Chcesz PVR - kup czteropak za 2 lata... Okrojono dwupaki, zlikwidowano trójpaki. Chcesz Canal+? Weź tez nasz najdroższy abonament. Czyli za wszelką cenę sprzedajemy jak najdroższe produkty. Klient chcący sobie dopasować pakiety do potrzeb to nasz wróg. Oto idea Patardy oraz w jeszcze skrajniejszej postaci nowej NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Opalenicy posiadam internet 4 mega i telefon stacjonarny tv mam na razie z n-ki.Chciałbym się zapytać kiedy INEA wejdzie z ofertą na tv w moje okolice i jak ktoś by mógł, bo nie chce mi się przeglądać poprzednich stron jaka jest oferta za pakiet Eksluzywny z tv internetem i telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mnie uświadomić? Miałem do tej pory pakiet Canal+ HD oraz Super HD. Na chwilę obecną na moim kablu brak takich programów jak Canal+ Weekend HD czy GOL HD... coś mnie ominęło?

Ale kanały usunięto Ci z listy? Jeśli tak to przeinstaluj, może był jakiś problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rzeziol

 

A masz ułożoną listę kanałów ulubionych? Jeśli tak to sprawdź na liście głównej i dodaj je do ulubionej. Sprawdź w moim pliku w Excelu na jakiej częstotliwości są obydwa kanały.

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakikolwiek dekoder w ofercie inei przewiduje import/eksport listy programów z/na nośnik wymienny?

Bo nie wyobrażam sobie zmiany kilkudziesięciu kanałów na tym patologicznym dekoderze z nagrywarką. W ogóle jak to się robi na tym wynalazku? W instrukcji i menusach widzę tylko listę ulubionych kanałów do ustawienia, nic o zmianie pozycji kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...