Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź proszę dokładnie wszystkie przyłącza. Jeśli wciąż nie będzie działać, to być może kwestia wadliwego dekodera, choć w przypadku Inteka to zaskakujące.

 

Wszystko podlaczone ok, bede dzisiaj dzwonil na infolinie. Dodam ze dekoder nawet wylaczony (standby) jest [beep]nie goracy, metalowa plytka pod spodem doslownie parzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*"Sieć Vectra jest pierwszych z dużych operatorów, który rozpoczął sprzedaż Canal+ w nowych pakietach. Operator przygotował także promocję dla swoich abonentów w ramach której, przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy, pakiety oferowane są w promocyjnych cenach: Canal+ Silver - 29,90 zł (zamiast 49 zł), Canal+ Gold - 39,90 zł (zamiast 69 zł) oraz Canal+ Platinum - 49,90 zł (zamiast 89 zł)."

 

A jaka cena w Inei?

 

*Źródło media2.pl

 

To z cenami standardowymi standardowymi ostro poszli :) Nasze ceny w tym tygodniu, jakoś pod bliżej końca.

 

Wszystko podlaczone ok, bede dzisiaj dzwonil na infolinie. Dodam ze dekoder nawet wylaczony (standby) jest [beep] goracy, metalowa plytka pod spodem doslownie parzy!

 

To koniecznie do wymiany. Przy umawianiu się poinformuj o tym, że jest gorący. Będziemy musieli go dokładnie przeanalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u was pakiet maksymalny 69 zł standardowo kosztuje, patrzcie to jakie złodzieje.

 

canal+ platinium 39zł mam nadzieje na taką cene pakietu jeśli inea zrobi to Samo CO Vektra i da Ze 49zł canal + to raczej nikt tego niekupi

 

nasze ceny promocyjne w tym tygodniu

 

Czy http://speedtest.inea.pl/ robi za oficjalny test prędkości czy INEA ma coś innego do dyspozycji?

 

zwykle sugerujemy test.inea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.PL. Pytanie odnosnie okna otwartego: Jest zapewne duże grono posiadaczy w tym ja pakietu Super HD. Czy dla nas uszykowano jakąś niespodzianke ? Skoro mamy maxa to moze upust w rachunku miesiecznym albo okno otwarte ktoregos kanalu z paczki Cinemax lub HBO. Prosze o ustosunkowanie sie do mojego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.PL. Pytanie odnosnie okna otwartego: Jest zapewne duże grono posiadaczy w tym ja pakietu Super HD. Czy dla nas uszykowano jakąś niespodzianke ? Skoro mamy maxa to moze upust w rachunku miesiecznym albo okno otwarte ktoregos kanalu z paczki Cinemax lub HBO. Prosze o ustosunkowanie sie do mojego pytania.

 

Ja już kiedyś zapytałem INEA, a co dla posiadaczy pakietu ekskluzywnego, którzy mają dostęp do wszystkich kanałów. Otrzymałem odpowiedź. Ci abonenci korzystają z promocji cały rok. Ponieważ mają obniżoną opłatę za pakiet ekskluzywny. Tak więc masz już odpowiedź

 

Jakie kanały są w oknie otwartym?

 

www.inea.pl

www.facebook.com/inea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal+ platinium 39zł mam nadzieje na taką cene pakietu jeśli inea zrobi to Samo CO Vektra i da Ze 49zł canal + to raczej nikt tego niekupi

 

Inea zrobi to samo co Vectra daje glowe ze pakiet Platinum bedzie kosztowal 49zł, pakiet gold 39, pakiet silver 29. Nie widze innej mozliwosci zreszta sam zobaczysz juz niedlugo Inea_PL przedstawi promocje na C+. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GPON i CAM więc chyba to nie jest prawda.

 

Ponieważ nadal mam problemy z dźwiękiem - pogłos na Kuchnia+HD chciałbym zapytać czy jest ktoś jeszcze z podobną konfiguracja tj. CAM i TV Samsunga serii E i mógłby potwierdzić działanie programu? Na innych kanałach żadnych problemów nie obserwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GPON i CAM więc chyba to nie jest prawda.

 

Ponieważ nadal mam problemy z dźwiękiem - pogłos na Kuchnia+HD chciałbym zapytać czy jest ktoś jeszcze z podobną konfiguracja tj. CAM i TV Samsunga serii E i mógłby potwierdzić działanie programu? Na innych kanałach żadnych problemów nie obserwuje.

 

Posiadam TV Samsunga serii 8 z kartą CAM i nie mam takich problemów z dźwiękiem na żadnym kanale. Jedynie nie posiadam polskiej trzcionki w menu CAM karty ale to nie jest jakiś wielki problem. Reszta naprawde działa bardzo sprawnie tylko hbbtv brakuje ale to już sprawa inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...