Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

jak można myśleć O Zamianie TVPHD na BBC HD żyjemy W Polsce dodajcie BBC HD i niezabierajcie TVPHD proste. kiedy takie Kanały filmowe jak MGM HD Fox HD czy Fox Life HD AXN HD Axn spin HD trafią do oferty W inea? NC + juz mięknie pakiet Który Kosztuje 120zł można wynegocjować - Za 79zł INEA PL jaka jest szansa powrotu NG HD i NG Wild HD ?Braki filmowe są ogromne W waszej ofercie CBS Kaleje Foxów BRAK AXN to sierota jedynie oferta muzyczna jest znakomita Zmieni się Coś na lepsze Czy trzeba uciekać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polinik18 Nie pisz ze filmowych kanałów mamy mało, ba zaraz Ci odpiszą że dostajesz pakiet FILMBOX bez dopłaty :lol2: szkoda że teraz jest 5 kanałów Filmbox tylko oferta filmów na wszystkich jest prawie taka sama tylko kanały się zmieniają.

CBS ACTION, CBS DRAMA usunięte, AXN CRIME, AXN SCI - FI, usunięte, dziecięce też mocno okrojone (Boomerang, Kids.Co, Nickelodeon SD, Polsat Jim Jam,). Dziwna polityka.

Chyba że pojawią się inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVP HD to praktycznie same treści powtórkowe, więc nie przesadzajmy. Miało to wartość w momencie kiedy 1 i 2 nie były w HD.

Kwestie dodawania innych kanałów były poruszane wczoraj pod postem https://www.facebook.com/INEA/posts/602493919778487 (dostępny również dla niezalogowanych, więc nie trzeba mieć konta na FB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie że że TVP HD to kanał z powtórkami, trochę naciągane, wiele kanałów taką formę stosuje. Swego czasu słyszałem od INEI ze to jest kanał typu PREMIUM dlatego musiał być u nas w najwyższym pakiecie pakiecie.

 

W takim razie skoro w pakiecie SUPER HD jest wersja kanału HD to wersję SD jest niepotrzebna i zajmuje miejsce innemu kanałowi (ALE KINO + SD, EUROSPORT, POLSAT SPORT EXTRA) dotyczy kanałów tylko w pakiecie SUPER HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TVP HD Były takie filmy W HD jak Psy \ Psy 2 \ Pachnidło \ Gwiezdne Wojny w oryginale Z napisami PL \ wiele seriali Polskich W HD skreślać tego Kanału niema co gdzie Londyńczyków W HD zabacze na BBC. na TVP HD =Zawsze materiały W HD dlaczego inni go mają a nam go mają zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu nie było TVP1 i TVP2 w HD, a koszt tego kanału jest wyjątkowo wysoki jak na standardy rynku. Zrozumcie, że nie da się pomieścić 200 kanałów za 80zł, bo każdy kosztuje, stąd zastępowanie.

A obecność kanałów w SD, jak i HD to najczęściej konieczność - wersja SD występuje w innym pakiecie, stąd i tak sygnał musi być nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a kiedy wreszcie będzie TVN24 HD. Zupełnie niezrozumiały jest upór INEI żeby tego kanału nie wprowadzić. Nie znam innej telewizji kablowej ani satelitarnej, która TVN24 HD nie miałaby w swojej ofercie. Wstyd.

 

TVN24HD jest blisko finalizacji. Natomiast mylisz się, że wszystkie inne sieci kablowe ten kanał posiadają. Przejrzyj wykazy jeszcze raz.

 

Fakt, pisząc wszystkie nie dodałem największe, a to chyba prawda. Poza tym zbliżają się 4 miesiące od startu TVN24 HD. Szybkość Inei w tym zakresie jest imponująca. Mam nadzieję że "[beep]" (indywidualny lub zbiorowy) od układania ofert, nie powiąże tego kanału z koniecznością posiadania telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEA.pl

Co nas w takim razie czeka w najbliższych dniach, na co są szanse (zakładam do końca miesiąca marca)

- dodanie EDUSAT HD (pewnie 100%, nie będzie mnie przeszkadzać jeśli usuniecie odrazu wersję SD)

- dodanie BBC HD (z 90% ?)

- dodanie TVN24 (z 90% ?)

- przywrócenie/dodanie NG HD (z 80% ?)

- przywrócenie/dodanie NG wild HD (z 80 ?)

- dodanie FOX HD (z 60% ?)

- dodanie FOX life HD (z 60% ?)

Proszę o szczerą odpowiedź, bez informacji, że poinformujemy jak wszystko dogramy.

Pozwólcie nam wymieniać swoje poglądy na temat nazw kanałów o które się staracie i na jakim etapie rozmów jesteście.

Nie ukrywam, że ocenimy Wasze starania, skrytykujemy albo po męsku podziękujemy.

Nie zamykajcie się, otwórzcie się /frontem do klienta/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem bardzo ciekaw oferty promocyjnej na pakiet C+ Platinum (czyli sportowy).

 

Obecnie w nc+ koszt pakietu wynosi 120 zł oficjalnie (a po negocjacjach proponują 100 zł). Niby mógłbym im płacić tą stówę, ale wkurzają mnie swoim postępowaniem. Stara kobieta może nie wiedzieć, że ta cena jest z kosmosu i płacić im 120 zł przez dwa lata, a jakiś forumowy cwaniak złoży lipne wypowiedzenie na piśmie i dostanie to samo za 90 zł. Dla mnie ta firma jest niepoważna i traktuje klientów jak [beep]ów.

 

O ile będzie opcja 2-PAK lub 4-PAK z Canal+Sport w cenie 200 zł, to biorę. W sumie zapłacę dychę więcej, ale nie będę wspierał złodziei dla których ważniejszy jest marginalnie lepszy wskaźnik EBITDA na koniec roku niż długoterminowa relacja z klientem.

 

Wiadomo, że C+ tak negocjuje ceny, żeby nie było taniej w kablówkach niż w nc+. Mimo wszystko liczę na to, że w połączeniu z pakietem internetowym oferta będzie konkurencyjna.

 

P.S. Trochę martwi fakt, iż w negocjacjach nie poruszano tematu Canal+Sport 2 i 3, a pojawiły się one na konferencji. Widzę, że C+ traktuje partnerów biznesowych podobnie jak swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVP HD to praktycznie same treści powtórkowe, więc nie przesadzajmy. Miało to wartość w momencie kiedy 1 i 2 nie były w HD.

Kwestie dodawania innych kanałów były poruszane wczoraj pod postem https://www.facebook.com/INEA/posts/602493919778487 (dostępny również dla niezalogowanych, więc nie trzeba mieć konta na FB).

 

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :-)

Co do powyższego to jak to widzę to trochę mnie trzęsie, bo i owszem dostajemy TVP1 i 2 w HD, ale na pewno nie z oryginalną ścieżką dźwiękową, mimo że jest ona dostępna dla cyfrowych odbiorców naziemnych. Mogę prosić jak to się dzieje, że nie mamy dostępu do pełnych możliwości i to na dodatek przy kanałach darmowych???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać EDUSAT HD ..... normalnie, co chwilę skanuję pasmo .... może już dodali :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

A swoją drogą to INEA jak i inni gracze kablowi oraz platforma Cyfrowy Polsat są zadowoleni bo z tego co widać to nowa platforma nc+ jest chyba jak nasza "petarda" czyli z dużej chmury, olbrzymi dym !!!!!!!!!

 

Koledzy z INEI - wybaczcie, że znowu czepiam się petardy :D ale pewnie minie jakiś czas jak przestanę, a stanie się to jak powrócą do nowej oferty wszystkie wartościowe kanały ze starej oferty National Geographic, NAT GEO, BBC ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż się pojawi ponownie sprzedaż pakietu MAX i MAX HD może jako wspólny jeden pakiet.

 

Ja wiem że nie raz jest tak żeby iść do przodu trzeba zrobić krok w tył - tylko trzeba zobaczyć czy można zrobić jeszcze krok w tył. A co nowej oferty nc+ to chyba o naszą PETARDZIE czytali, no i się udało :brawo::lol2:

 

Informacja z FB z wczoraj

 

Na Święta szykujemy bogate okno otwarte:

FilmBox action (25 marzec - 30 kwietnia)

FilmBox Family (25 marzec - 30 kwietnia)

FightBox (25 marzec - 30 kwietnia)

Travel Channel (25 marzec - 30 kwietnia)

Nick HD (25 marzec - 30 kwietnia)

BBC knowlage (25 marzec - 30 kwietnia)

BBC Entertaiment (25 marzec - 30 kwietnia)

KinoPolska (25 marzec - 30 czerwiec)

KinoPolska Muzyka (25 marzec - 30 czerwiec)

 

Czy stare pakiety MAX i MAX HD które nie mają programów w pakiecie także będą mogli oglądać??? (FILMBOX ACTION, NICK HD) Może była już odpowiedź, ale chyba przeoczyłem, a jeśli nie było to czekamy na informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi ja też się dołanczam do twojej prośby: NATIONAL GEOGRAPHIC HD oraz NAT GEO WILD HD --- proszę o powrót tych kanałów do NOWEJ OFERTY.

Wersję SD nawet ze swojego poziomu będziecie mi mogli wyłączyć i sam takie pismo mogę wam napisać ze swoją zgodą na to.

Pozwólcie wykorzystać mi parametry mojego TV, nie po to go kupiłem by szachownice oglądać ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okno otwarte zrobicie ok,tylko skoro mam pakiet super hd to i tak mam te kanaly dostepne,wiec moze dla posiadaczy super hd zrobicie okno otwarte innych kanalow ktorych nie ma w pakiecie super hd........ponawiam prosbe do inei aby dolaczyla ponownie kanalu ng i wild w wersji hd do pakietu super hd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę polinik18, że tak może być. Jednym słowem drożej niż dotychczasowa paczka C+, ktoś powie, że w nowych kanałach są filmy z dotychczasowych nPremium ~ zgoda, ale to i tak spora podwyźka. A jeszcze jedno, ktoś komu zależy na sporcie musi wziąć najwyższy pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...