Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

kablówka east & west pakiet START BOX HD 92 zł w tym 32 kanały HD ( w tym pakiecie TVP HD NAT GEO Wild HD i NG HD ,FOX Hd, FOX LIVe HD, BBC HD Histor HD) + 78 kanałów SD :brawo:

i to by bylo na tyle w temacie :)

ja nic nie bede juz mowic pisac czy sie powtarzac jak to inni twierdza , jednemu bedzie dobrze drugiemu nie , jednemu starczy to co dostanie drugi zapyta Cie ineapl CZY PLANUJECIE moze dodac fajny kanal popularnonaukowy NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD ??

 

Ty zapewne moze odpowiedziec ze

kanal nie byl popularny w inea

jego ogladalnosc byla znikoma

oplaty jakie chcial nadawca was totalnie przerosly

 

a wystarczylo w NOWEJ ofercie takze wyrzucic THE PLAY CHANNEL i inne mniej merytoryczne JAKOSCIOWE kanaly i uzbierac kase na te co klienci lubieli ogladac bo nawet nowi klienci ktorzy cos tam wiedza o kanalch tv ktorzy zapytaja w BOK o taki kanal beda zdziwnieni

 

to tak na ludzki rozum bo kazdy racjonalny abonent tak moze pomyslec i sie zastanawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kablówka East & West bije was inea na głowe mają pakiety jak sie chce coś ogladać to moze dokupić pakiecik np multi hd albo Rodzina

PAKIET START BOX HD 92 zł w tym 32 kanały HD ( w tym pakiecie TVP HD, NAT GEO Wild HD i NG HD ,FOX Hd, FOX LIVE HD, BBC HD History HD, TVN 24 HD) + 78 kanałów SD :brawo:

PAKIET START XL 110 kanałów w tym 19 HD ( JEST TVP HD I kanały N premium ,TVN 24 HD:P )77zł:P

PAKIET SUPER BOX SD 144 kanały w tym 15 HD cena 94 zł :brawo:

 

110 kanałów w tym 19HD za 77zł ? 144 kanały w tym 31 HD za 94zł ?

no to bierzemy cenę z 1 zestawu i liczbę kanałów z drugiego i mamy... :

 

Super HD

Cena: 79.90 zł

 

142 programy, w tym 31 HD

 

ba, nie wspomniałeś, że East & West również 'dubluje SD z HD' za co nam się obrywa

 

Nie twierdzimy, że oferta jest lepsza od każdej innej, natomiast w krytyce nie zachowujecie krzty chłodnego spojrzenia, a powinno ono pozwolić Wam przyznać, że oferta jest porównywalna i konkurencyjna z większością opcji na rynku, zarówno cenowo, jak i liczbowo.

 

a wystarczylo w NOWEJ ofercie takze wyrzucic THE PLAY CHANNEL i inne mniej merytoryczne JAKOSCIOWE kanaly i uzbierac kase na te co klienci lubieli ogladac bo nawet nowi klienci ktorzy cos tam wiedza o kanalch tv ktorzy zapytaja w BOK o taki kanal beda zdziwnieni

 

to tak na ludzki rozum bo kazdy racjonalny abonent tak moze pomyslec i sie zastanawiac

 

zejdźmy na chwilę na ziemię - pomysł 'uzbierania środków' na National Geographic HD poprzez usuwanie The Player Channel jest oderwane od jakichkolwiek realiów.

O nowych klientów się nie martw, odbiór pakietu SuperHD w takim kształcie jest dobry, także przez tych racjonalnych Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel41 problemy z tvn7 występowały też wczoraj i faktycznie trzeba zmienić polski na drugi polski.

 

@INEApl oferta przestaje być konkurencyjną gdy usuwa się kanały oczekiwane przez "nieracjonalnych" klientów. Dyskusji o dublach też by nie było gdybyście nie wycinali "zdublowanych" kanałów HD. Zabierzcie się do roboty i poprawcie ofertę zamiast ciągle się tłumaczyć bo nie dociera do was że niektórym nie zależy na nijakiej ilości kanałów lecz na konkretnej ofercie programowej. A jeśli nie potraficie "uzbierać" na jakiś kanał to zaoferujcie go za opłatą bo i tak to my za to płacimy a nie Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze droga Inea wskaze ktory operator tak jak Wy olal abonetow placacych najwiecej za tak zwany full pakiet tv po to wybralem taki pakiet by wrazie takich machlojek jak ta obecna miec pelen dostep do nowych kanalow ,a tu wielkie rozczarowanie bo potraktowano mnie jak abonenta gorszej kategori bo oferta jest moze i atrakcyjna ale dla nowych ,a nie wieloletnich abonetow tak odplacacie za wieloletnie oplacanie najdrozszego pakietu ? Prosze o odpowiedz i wyjasnienie mi w jakim miejscu ta Wasza oferta jest dla mnie atrakcyjna ? bo moze ja jestem niedorozwiniety i nie potrafie dostrzec tych petardowych korzysci plynacych dla starych abonetow majacych oplacone najwyzsze pakiety.Czekam na oswiecenie ale jak zwykle na pewno nikt nie odpowie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w east & west jest (FOX HD/SD, FOX LIVE HD/SD, Sundance HD, TVP HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, Nat Geo Wild HD , BBC HD, History HD, TRAWEL Channel HD, TVN 24 HD, ) 10 programów HD których niema INEA

W inea jest zato AsTa TV HD i Tv Wielkopolska HD których niema w east & west ale poco takie kanały powstają w hd niewiem

Siec Kablowa TOYA cena 54 zł 134 kanały w tym 16 HD mają ( FoXy HD/SD, TVN 24 HD, AXN wszystkie SD/HD,TVP HD dokładając do 54 zł +7,95 dochodzi jeszcze 5 kanałów HD np MGM HD , History HD czyli za 61,95 mamy 147 kanałów w tym 21 HD wiecej kanałów filmowych i przyrodniczych

INEA WYWAL Kanały FILM BOX na których niema nicccccccc dosłownie nic albo prawie nic ciekawego jak to jest w TOYA za 10zł 5 kanałów FILM box i obnisz cene pakietu pseudo ,,SUPER HD "o 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet super hd............wiec tak programy z paczki muzyka jest ich full,kanaly o tresci bajka jest ich full,a od samego poczatku istnienia inea pakiety film i przedewszystkim sport kuleja,wiec cos tu jest nie tak..........do tego kanal national geographic hd usuniety.........jeden z lepszych programow......skoro inea poszla po rozum do glowy i wlacza ponownie jeden z kanalow bbc to wlaczcie ng hd,w koncu co najwazniejsze nie wy placicie za programy dostepne w kablu tylko my abonenci ,,,,,,,a jak wam zal pieniedzy na to co dobre to po co placic za tv wielkopolska,czy asta tv ktore nic nie sa warte ......czytam te forum od samego poczatku i to co chca abonenci wy rzadko kiedy dajecie a wlaczacie tanie bezsensowne programy za ktore i tak my placimy a ich nie chcemy ogladac... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już sobie pogadaliśmy na temat nowej oferty - to może warto by rozważyć propozycję i pojawi się pakiet "SUPER HD VIP" :read:

 

Były by wszystkie kanały po za kanałami PREMIUM (C+, HBO, CINEMAX) oraz wyodrębnić kanały erotyczne do osobnego pakietu.

 

Może jednak taki pakiet mógłby się pojawić i wtedy była by już oferta trochę lepsza. Wymagająca dopracowania - ewentualnie zamiany kanałów, a nie usuwanie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w east & west jest (FOX HD/SD, FOX LIVE HD/SD, Sundance HD, TVP HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, Nat Geo Wild HD , BBC HD, History HD, TRAWEL Channel HD, TVN 24 HD, ) 10 programów HD których niema INEA

 

ale nie ma Eurosport 2 w HD czy MTV Live HD, dodatkowo w East&West nie zamówisz HBO..

 

Jeszcze raz - nie zamierzam Cię przekonywać, że jest to na pewno lepsza oferta. Być może nie jest. Natomiast na pewno jest to oferta porównywalna z konkurencją, a nie jakaś wizja z sufitu - w niektórych miejscach mocniejsza, w niektórych słabsza.

 

To jak już sobie pogadaliśmy na temat nowej oferty - to może warto by rozważyć propozycję i pojawi się pakiet "SUPER HD VIP" :read:

 

Były by wszystkie kanały po za kanałami PREMIUM (C+, HBO, CINEMAX) oraz wyodrębnić kanały erotyczne do osobnego pakietu.

 

Ale Super HD właśnie na tym polega - jest wszystko, prócz pakietów premium :-) Domyślam się jednak, że chodzi o 'stare kanały' - na ten moment, jeżeli coś będzie wracać (tak jak BBC Knowledge to w ramach istniejących pakietów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........................

 

Ale Super HD właśnie na tym polega - jest wszystko, prócz pakietów premium :-) Domyślam się jednak, że chodzi o 'stare kanały' - na ten moment, jeżeli coś będzie wracać (tak jak BBC Knowledge to w ramach istniejących pakietów)

 

Tak dokładnie o to mi chodziło. Może jednak coś się urodzi, nikt nie mówi że od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem zadnej odpowiedzi nie otrzymam bo i po co przeciez place najwyzszy abonamet to mam siedziec cicho i byc zlym na samego siebie ze podpisalem lojalke na 2 lata czyli czeka mnie jeszcze ladnych pare miesiecy gdzie bede pomijany przy dodawaniu nowych kanalow !!! Ludzie zastanowcie sie 100 razy zanim podpiszecie jakakolwiek lojalke z ta firma lepiej placic pare groszy wiecej i miec mozliwosc odejscia w kazdej chwili niz pozwolic by traktowali was jak abonetow drugiej kategori bo jak widac zawsze wymysla cos by uatrakcyjnic oferte!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest dziwne , jak i pewne że abonenci starych pakietów nie dostaną NIC, a co do mojej propozycji pakietu "SUPER HD VIP" lub jakoś inaczej nazwanego, przynajmniej abonenci z pakietami wyższymi nie byli by traktowani po macoszemu. Pierwszy raz chyba się spotkałem że ludzie chcą płacić więcej a sprzedawca nie chce :D

 

Co do wyższego opłacania abonamentu mam na myśli pakiety z kanałami które nie są dla nowych dostępne.

Może jednak warto pomyśleć. Rachunek ekonomiczny wchodzi oczywiście w grę, ale pakiet SUPER HD nawet za tę cenę dla abonentów z wyższymi pakietami jest słaby. Taki pakiet mogła by sprzedawać jakaś mała osiedlowa kablówka, a nie operator który działa już na dużym obszarze Wielkopolski.

 

Nie spodziewałem się że uruchomienie DVB-T tak nam pogorszy ofertę kablówki. Skoro 21 kanałów dostępnych za darmo w DVB-T !!!

 

A tutaj jeszcze ponad 30 kanałów zniknęło z oferty :?::!::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........................

 

Ale Super HD właśnie na tym polega - jest wszystko, prócz pakietów premium :-) Domyślam się jednak, że chodzi o 'stare kanały' - na ten moment, jeżeli coś będzie wracać (tak jak BBC Knowledge to w ramach istniejących pakietów)

 

Tak dokładnie o to mi chodziło. Może jednak coś się urodzi, nikt nie mówi że od razu.

 

 

oj miekniesz miekniesz ... niedobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...