Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłem w pierwszym dniu nowej petardy to dostałem wykaz kanałów dostępnych w nowej ofercie. Zrobiłem fotki, nie wyszły ale podgląd jakiś jest:

 

1 stona

 

snc01613.th.jpg

 

2 strona

 

snc01614.th.jpg

 

Jeśli ktoś posiada skaner i ma taki wykaz może mi podesłać na maila. Z góry dzięki.

Także starsze wykazy jeśli macie a możecie się podzielić było by super. Dwie osoby mi podesłały, ale prze naprawie kompa nie mogę ich znaleźć. Więc ponawiam prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore

Kolejny typek z wielkim ego.

Trzeba być strasznie ograniczonym żeby mieć problem z wyobrażeniem sobie, że niektórzy nie stracili żadnych programów, które ich interesują, a zamian mają możliwość kupienia taniej niż kiedyś oferty z innymi programami, które były dla ich interesujące, ale nie decydowali się na nie w przeszłości ponieważ oferta była za droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cryfleuret ta oferta nie jest zła. Widać jednak, że jest kierowana do klientów z niższymi pakietami, bo za niewielką dopłatą można dostać o wiele więcej. Brakuje w niej zasadniczo tylko jednej jedynej rzeczy. Możliwości dokupienia tego co miało się do tej pory. Jak tylko Inea zmądrzeje i przywróci możliwość wykupienia w rozsądnych cenach brakujących a mimo wszystko transmitowanych nadal programów, z chęcią podpisze aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dobrze to ująłeś @shider, jedynie jeśli już chcieli to można by było zlikwidować pakiet MAX HD i przy nie wielkiej podwyżce pakietu MAX i obniżeniu ceny MAX HD np. MEGA SUPER HD za około 100 i pewnie nikt by nie szumiał.

 

A tak oferta SUPER HD jest głównie skierowana do abonentów którzy posiadali pakiet Oszczędny i Komfort. Dla nich oferta jest ciekawa. Ale zapomniano po raz kolejny o abonentach którzy płacą za większe pakiety. Nawet Inea.pl przestał się ostatnio wypowiadać nie podobno że przez nas go zwolnili. Miejmy nadzieję że nie bo jest przynajmniej jakiś kontakt z Ineą. Czat zawala na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dla mnie także niektóre kanały mogły by nie być w ofercie. Ale żeby oglądać niektóre kanały musiałem wybrać pakiek w moim przypadku MAX, aby mieć to co mnie interesowało. Tak sie tworzy pakiety aby abonent wybrał jak najwięcej. Kanały pseudo HD także mnie nie interesują skoro muszę za nie dodatkowo płacić.

 

Ale ch[beep]e się że w ofercie jest/było najwięcej kanałów HD skoro są dublami SD też mnie nie cieszy. Ale tak to jest. Na początku platformy cyfrowe też doliczały za wersję HD teraz już wiele kanałów jest dostępnych w niższych pakietach.

 

A nasza kablówka nie daje za dużego wyboru. Teraz oferta "nowa" jeśli się nie rozwinie to będzie nie za ciekawa ale tylko dla abonentów z wyższymi pakietami dodatkowymi. Jednak usunięcie tak wielkiej ilości kanałów wg mojej oceny to klapa.

 

Najciekawsze jest to że dodanie dubli CYFRY+ http://www.inea.pl/pag/pl/1311.php

oraz

FASHION ONE HD http://www.inea.pl/aktualnosci/2012/juz ... w-ofercie/

do MAX HD było nagłaśniane i nagle lądują w niższym pakiecie.

 

Otwarte okno dla kanałów dziecięcych oraz BBC także było reklamowane na FB po czym znika z oferty kilka kanałów.

Już nie wspomnę o zmianie kanałów ZONE na CBS. Ciekawe że w grudniu nie wiedzieli że większość tych kanałów nie będzie w nowej ofercie.

 

Na razie poczekamy na kolejne ruch INEI.

Ja jestem ciekaw jak długo pozwolą mam korzystać z dotychczasowych pakietów??? Skoro większości kanałów w nowych pakietach znika z oferty!! Chyba że powrócą??!!

 

Dobra dość już lamentowania :lol2: jutro zaczyna się nowy tydzień - zobaczymy czym nas zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja z innej beczki interesuje mnie promocja na telefon mobilny za 19.90. Aż 200 minut + telefon. Według mnie to rewelka, dla mojej mamy idealnie. Miała Tak Taka i wątpie, żeby w T mobile zaproponowali coś bardziej atrakcyjnego. Tylko czy gdzieś nie ma haków, niby 200 min do wszystkich, niby na 6 miechów-rolowanych. Tylko w jednym regulaminie jest 200 minut, a wdrugim ogólnym widnieje 100 minut. Czy ktoś już wziął tą ofertę, lub coś wie konkretnie o tej ofercie. Niby czytałem regulamin i nie mogłem odszukać żadnych haczyków, ale może słabo szukalem. Proszę o wypowiedzi fachowców od regulaminów, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to trochę dziwne . Przeglądając cennik http://www.inea.pl/cms/att/promocja/dok ... omocji.pdf zauważyłem ze telewizja jest w wyższej cenie niż w cenniku standardowym, bo np telewizja w pakiecie 4-pak standard HD kosztuje 69,90 a w normalnej cenie bez pakietu 54,90 . Oczywiście inne usługi są tańsze niż w standardowej ofercie ale czemu zwiększyła Inea cenę za telewizje standard HD przecież w pakiecie powinna być niższa cena już w ostateczności taka sama . Ta sama sytuacja jest w super HD . :? Czy można prosic o odpowiedz INEA.pl

No i jeszcze mam pytanie o cenę za 4-pak gdzie nie można podłączyć internetu o szybkości 250 Mb/s czy cena za pakiet będzie niższa bo przecież to nie nasza wina że nie można podłączyć tego szybszego internetu ? :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Inea.pl przestał się ostatnio wypowiadać nie podobno że przez nas go zwolnili. Miejmy nadzieję że nie bo jest przynajmniej jakiś kontakt z Ineą. Czat zawala na całej linii.

 

Przestał wypowiadać? W zeszłym tygodniu daliście taki wycisk, że trzeba trochę odpocząć :)

 

Witam, a ja z innej beczki interesuje mnie promocja na telefon mobilny za 19.90. Aż 200 minut + telefon. Według mnie to rewelka, dla mojej mamy idealnie. Miała Tak Taka i wątpie, żeby w T mobile zaproponowali coś bardziej atrakcyjnego. Tylko czy gdzieś nie ma haków, niby 200 min do wszystkich, niby na 6 miechów-rolowanych. Tylko w jednym regulaminie jest 200 minut, a wdrugim ogólnym widnieje 100 minut. Czy ktoś już wziął tą ofertę, lub coś wie konkretnie o tej ofercie. Niby czytałem regulamin i nie mogłem odszukać żadnych haczyków, ale może słabo szukalem. Proszę o wypowiedzi fachowców od regulaminów, będę wdzięczny.

 

W ofercie nie ma żadnego "haczyka", ale widzę, że parę rzeczy trzeba wyjaśnić:

 

W taryfie komórkowej abonent otrzymuje pakiet 200 minut wliczonych w abonament, do wykorzystania na połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, w cenie 19,90 zł. Umowa trwa 24 m-ce i nie jest rolowana na kolejne 6 m-cy.

Jeśli abonent przenosi numer telefonu do INEA i nie kupuje aparatu telefonicznego, to przez 6 m-cy przysługuje mu dodatkowy pakiet 100 minut (dostaje go dodatkowo do tych 200 minut z abonamentu).

 

Zgadzam się. Dla mnie także niektóre kanały mogły by nie być w ofercie. Ale żeby oglądać niektóre kanały musiałem wybrać pakiek w moim przypadku MAX, aby mieć to co mnie interesowało. Tak sie tworzy pakiety aby abonent wybrał jak najwięcej. Kanały pseudo HD także mnie nie interesują skoro muszę za nie dodatkowo płacić.

 

Ale ch[beep]e się że w ofercie jest/było najwięcej kanałów HD skoro są dublami SD też mnie nie cieszy. Ale tak to jest. Na początku platformy cyfrowe też doliczały za wersję HD teraz już wiele kanałów jest dostępnych w niższych pakietach.

 

A nasza kablówka nie daje za dużego wyboru. Teraz oferta "nowa" jeśli się nie rozwinie to będzie nie za ciekawa ale tylko dla abonentów z wyższymi pakietami dodatkowymi. Jednak usunięcie tak wielkiej ilości kanałów wg mojej oceny to klapa.

 

Najciekawsze jest to że dodanie dubli CYFRY+ http://www.inea.pl/pag/pl/1311.php

oraz

FASHION ONE HD http://www.inea.pl/aktualnosci/2012/juz ... w-ofercie/

do MAX HD było nagłaśniane i nagle lądują w niższym pakiecie.

 

Otwarte okno dla kanałów dziecięcych oraz BBC także było reklamowane na FB po czym znika z oferty kilka kanałów.

Już nie wspomnę o zmianie kanałów ZONE na CBS. Ciekawe że w grudniu nie wiedzieli że większość tych kanałów nie będzie w nowej ofercie.

 

Po pierwsze - 'duble' jak to nazywacie są wszędzie i przez każdego operatora są liczone.

po drugie - jest nierealne budowanie pakietów w taki sposób, żeby wszystkie "najciekawsze" kanały były w jednej paczce, bo będzie ona najzwyczajniej w świecie zbyt droga.

 

Dalej - budowa nowej oferty to wiele tygodni pracy, co nie znaczy, że bieżących wydarzeń nie można promować. Co się stało złego przez to, że paczka BBC była dostępna dla większej liczby odbiorców? A czy jakbyśmy nie napisali na stronie o zmianie z Zone na CBS to czy czasem nie bylibyście pierwsi z krytyką, że brakuje info na stronie? Tak samo jak nierealne jest wstrzymanie w listopadzie sprzedaży 'starej oferty' bo przecież za 2 miesiące będzie nowa, tak samo nie wyobrażam sobie wstrzymania zamieszczania bieżących informacji o kanałach, nawet takich, które mają wkrótce wypaść z oferty.

 

Hmm, to trochę dziwne . Przeglądając cennik http://www.inea.pl/cms/att/promocja/dok ... omocji.pdf zauważyłem ze telewizja jest w wyższej cenie niż w cenniku standardowym, bo np telewizja w pakiecie 4-pak standard HD kosztuje 69,90 a w normalnej cenie bez pakietu 54,90 . Oczywiście inne usługi są tańsze niż w standardowej ofercie ale czemu zwiększyła Inea cenę za telewizje standard HD przecież w pakiecie powinna być niższa cena już w ostateczności taka sama . Ta sama sytuacja jest w super HD . :? Czy można prosic o odpowiedz INEA.pl

 

Jeśli to jest pakiet to istotna jest cena końcowa. Regulacje wymagają podania części składowych pakietu, w związku z czym są one rozkładane w taki, a nie inny sposób, w zależności od tego, na co kładzie nacisk konkretna oferta.

 

No i jeszcze mam pytanie o cenę za 4-pak gdzie nie można podłączyć internetu o szybkości 250 Mb/s czy cena za pakiet będzie niższa bo przecież to nie nasza wina że nie można podłączyć tego szybszego internetu ? :censored:

 

Nie. Cena za 250Mb/s jest taka sama jak za 100Mb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to trochę dziwne . Przeglądając cennik http://www.inea.pl/cms/att/promocja/dok ... omocji.pdf zauważyłem ze telewizja jest w wyższej cenie niż w cenniku standardowym, bo np telewizja w pakiecie 4-pak standard HD kosztuje 69,90 a w normalnej cenie bez pakietu 54,90 . Oczywiście inne usługi są tańsze niż w standardowej ofercie ale czemu zwiększyła Inea cenę za telewizje standard HD przecież w pakiecie powinna być niższa cena już w ostateczności taka sama . Ta sama sytuacja jest w super HD . :? Czy można prosic o odpowiedz INEA.pl

 

Jeśli to jest pakiet to istotna jest cena końcowa. Regulacje wymagają podania części składowych pakietu, w związku z czym są one rozkładane w taki, a nie inny sposób, w zależności od tego, na co kładzie nacisk konkretna oferta.

 

Moim zdaniem taka odpowiedź jest niedopuszczalna! Sam zwróciłem na to uwagę i chciałem o to zapytać. Otrzymując taką odpowiedź czuje się bezczelnie oszukiwany przez INEA. Dlaczego? Bo biją mi po oczach informacje że internet po 50 zł w pakiecie, czyli wielka okazja. Tylko nikt nie wspomina, że za tv musi zapłacić wiecej niż za pojedynczą usługę.

 

To ja za darmo mam radę jak nagonić jeszcze wiecej klientów. Zróbcie internet za 1 zł w pakiecie. Wtedy będą ludzie walić drzwiami i oknami. ( a koszty rozłóżcie na pozostałe trzy usługi) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - jeśli cena usługi w pakiecie jest wyższa niż normalnie pojedynczo (telewizja), aby pochwalić się niższą ceną innej usługi (internet) - to jest to manipulacja. Cena tv mogłaby być taka sama, bez obniżki, ale nie może być wyższa. Na razie ma to też wspływ dla niektórych na wysokość ulgi internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...