Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nasze zdziwienie dopiero się zacznie jak inea wprowadzi w końcu jakieś nowe porządne kanały (i nie mam tu na myśli mango hd ani poker tv hd, chociaż z drugiej strony po tym co teraz się dzieje to już sam nie wiem... :? ) i będziemy musieli wybierać-stare czy nowe. Zarówno tutaj, na facebooku, jak i w komentarzach artykułów o nowej ofercie 90 procent bardzo niezadowolonych klientów. Ale i tak Wam wytłumaczą, że ta oferta jest lepsza, bo to oni decydują, nie my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 zł + pakiet sport + wszystkie inne pakiety = 133,5

 

Faktycznie, nie wiele mniej, skromne 31 zł x 12 miesięcy blisko 400 zł.

 

... ale ... gdybym miał skomponować w Inotelu to wszystko co mam w Inei w 4 PAK'u z SUPER HD to jednak nie jest tak jak piszesz.

 

Tak, masz rację. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały pewnie wrócą jak się dogadają z nadawcami, inaczej prawie nikt im ze starej taryfy na nową nie przejdzie. Tyle, że to trochę potrwa... Spodziewam się też, że niedługo zablokują możliwość przedłużania starych pakietów, bo to się na dłuższą metę otrzymać nie da.

Co ciekawe w eboa nadal jest tylko stara oferta - ot profesjonalna zmiana oferty od 14.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea napisał

"Przez ostatnie kilka stron próbujecie nam udowodnić, że każdy kanał jest niezwykle ważny i że jesteście w stanie zapłacić więcej, byle one były. Tutaj natomiast porównujecie pakiet z 74 kanałami (11HD) do naszego z z 97 kanałami (14HD), a ze Sport Ekstra HD ponad 100."

 

 

Nie no nie uwierzę czy ja pokazałem w linku sam pakiet telewizyjny czy 3 usługi. Patrz człowieku o czym piszę bo zaczyna mnie denerwować gadanie nie o tym co jest napisane , i taka widzę jest cała Inea razem z infolinią ( .......) . Ludzie ( Inea) wy po postu nie słuchacie.

Proszę mi pokazać pakiet porównywalny do tego co podałem a to podobno ta sama firma . :censored:

 

Nie jest ta sama firma i oferta też nie jest ta sama.

Jak rozumiem, w naszej konfiguracji liczysz 2 pak ze Standard HD i 50Mb/s + Sport Ekstra HD + CANAL+PAK. i to jest 178,80 - w takiej konfiguracji o jakiej piszesz nasz pakiet TV jest dużo mocniejszy, w paczce C+ masz Canal+OD, no i internet powiedzmy, że symbolicznie wyższy.

Natomiast za 178,90, czyli 0,10zł więcej możesz mieć 2 pak z SuperHD i 250/100 + CANAL+PAK.

 

Jak nie jest ta sama firma?? Mając telewizję w inei na ratajach; i telewizję na innym adresie na piątkowie przyjeżdża do mnie ten sam konserwator. Z tego co wiem również wielu kierowników jest kierownikami tego samego działu w INEA i w INOTELU więc jak nie jest ta sama firma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały pewnie wrócą jak się dogadają z nadawcami, inaczej prawie nikt im ze starej taryfy na nową nie przejdzie. Tyle, że to trochę potrwa... Spodziewam się też, że niedługo zablokują możliwość przedłużania starych pakietów, bo to się na dłuższą metę otrzymać nie da.

Co ciekawe w eboa nadal jest tylko stara oferta - ot profesjonalna zmiana oferty od 14.01

 

Ale jeśli ktoś ma na czas nieokreślony to chyba nie będą mogli zablokować? Chociaż pewnie znajdą jakiś haczyk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea napisał

"Przez ostatnie kilka stron próbujecie nam udowodnić, że każdy kanał jest niezwykle ważny i że jesteście w stanie zapłacić więcej, byle one były. Tutaj natomiast porównujecie pakiet z 74 kanałami (11HD) do naszego z z 97 kanałami (14HD), a ze Sport Ekstra HD ponad 100."

 

 

Nie no nie uwierzę czy ja pokazałem w linku sam pakiet telewizyjny czy 3 usługi. Patrz człowieku o czym piszę bo zaczyna mnie denerwować gadanie nie o tym co jest napisane , i taka widzę jest cała Inea razem z infolinią ( .......) . Ludzie ( Inea) wy po postu nie słuchacie.

Proszę mi pokazać pakiet porównywalny do tego co podałem a to podobno ta sama firma . :censored:

 

Nie jest ta sama firma i oferta też nie jest ta sama.

Jak rozumiem, w naszej konfiguracji liczysz 2 pak ze Standard HD i 50Mb/s + Sport Ekstra HD + CANAL+PAK. i to jest 178,80 - w takiej konfiguracji o jakiej piszesz nasz pakiet TV jest dużo mocniejszy, w paczce C+ masz Canal+OD, no i internet powiedzmy, że symbolicznie wyższy.

Natomiast za 178,90, czyli 0,10zł więcej możesz mieć 2 pak z SuperHD i 250/100 + CANAL+PAK.

 

Jak nie jest ta sama firma?? Mając telewizję w inei na ratajach; i telewizję na innym adresie na piątkowie przyjeżdża do mnie ten sam konserwator. Z tego co wiem również wielu kierowników jest kierownikami tego samego działu w INEA i w INOTELU więc jak nie jest ta sama firma??

 

No jak INEA mówi, że nie ta sama to nie ta sama :Dhttps://satkurier.pl/news/72295/inotel-w ... -inea.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, dziś pożegnałem się z ofertą TV naszej szanownej kablówki w BOKu, przechodzę na platformę satelitarną C+.

Mam dość płacenia dużych pieniędzy, w zamian za beznadziejne dekodery, drogi MR, do tego dochodzi wyrzucenie z oferty kanałów, które często oglądałem, a prędzej czy później wszyscy zetkniemy się z "petardą" i odwrotu od niej nie będzie.

Dziękuję za współpracę, pozostaję z Ineą tylko z usługą internetu zerokopasmowego. Koszt instalacji anteny sat zwróci mi się szybciutko.

Mam tylko nadzieję, że oferta internetowa Inei pod względem UPLOADU w końcu zostanie dostosowana do realiów panujących na rynku i konkurencji, a może i ją wyprzedzi (haha), a nie do gadania, że "monitorujemy" i "wnioskujemy", że nie jest to konieczne...

Chętnie dalej będę sobie tu zaglądał, w końcu pełnego rozbratu z Ineą nie podpisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że wystarczy do nowej oferty dodać dwa pakiety MAX i MAX HD, w których znalazłyby się usunięte kanały (lub chociaż te najczęściej wymieniane) i wszyscy byliby zadowoleni bo mogliby dokupić to co mieli teraz.

Co na to INEApl?

 

Nie po to były wprowadzane zmiany, że je teraz nagle cofać, więc może w przyszłości coś takiego się pojawi, ale nie bliskiej.

 

Jak nie jest ta sama firma?? Mając telewizję w inei na ratajach; i telewizję na innym adresie na piątkowie przyjeżdża do mnie ten sam konserwator. Z tego co wiem również wielu kierowników jest kierownikami tego samego działu w INEA i w INOTELU więc jak nie jest ta sama firma??

 

Oczywiście, że właściciel INEA i Inotel jest ten sam, jest podobny zarząd itd. natomiast nie można tu mówić o tej samej firmie. Pewna integracja postępuje, część obszarów zostało dzięki niej zoptymalizowanych, ale nie planujemy wchłonięcia marki Inotel i ujednolicania oferty.

 

ja mam pytanie gdzie jest BBC Knowledge i TOP GEAR na nim??

 

place tyle samo bez zmian tylko mam mniej kanałow??

 

O jakim pakiecie mówisz? Max czy Komfort? BBC Knowledge było do niedawna dostępne dla Abonentów Komfort i Komfort HD/PVR HD w oknie otwartym, ale ten okres dobiegł końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę 240,90 zł za Cyfrowy Dom v 4.0 Ultra Power 100 Mbps i nie mam możliwości zmienienia tylko samej prędkości łącza internetowego bez zmiany całego pakietu :( Kiedyś wystarczyło podpisać aneks do umowy jak INEA podnosiła maksymalną prędkość internetu. Pakiet promocyjny kończy mi się dopiero w czerwcu :(. WTvK ciągnij kabelki na nasze nowe osiedle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ja porównuje pakiet 3-pak u Was i w Inotelu to jest przepaść i nie porównuj do pakietu wyższego bo nie wszyscy potrzebują tyle kanałów . U Was za 99,00 zł otrzymujesz ochłap który obraża klientów . Dlaczego nie ma takiej oferty jak w Inotelu . K...a obrażacie ludzi. To tyle .Śmieszni jesteście tym tłumaczeniem że oferta jest super a jest do d..y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie podniecajcie się Inotelem. Inotel jest kontrolowany przez Inea i działa głównie na terenach gdzie nie działa Inea. Jego zadaniem jest podcinanie skrzydeł firmom konkurencyjnym wobec Inea np.East-West na Piątkowie. Inea na terenach gdzie konkurencja z różnych względów jest słaba może trzepać kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała rzecz właśnie w konkurencji. Tylko dzięki niej INEA ma "ukrytą" promocję na internet. Serio, jak poszedłem do BOK aby podpisać nową umowę to było tak:

 

-proszę ten internet 45MB (wtedy jeszcze tyle było) + 1 GB mobilnego za 49,90 zł" - JA

- 5MB ? - KONSULTANT

- Nie, ta ukryta promocja - JA

- Aaa, ta... - KONSULTANT

 

(po czym przez pół godziny próbował ją aktywować, bo nie mógł znaleźć w systemie, skończyło się na telefonie gdzieś tam, potem gdzieś tam i dopiero jakiś administrator odblokował ją w systemie).

 

Nie mówiąc już o tym, że gdy stałem w kolejce słyszałem panią chcącą mieć stacjonarny + mobilny i oczywiście konsultant nawet nie wspomniał o tej ukrytej promocji. Ja tam się nie wtrącałem, bo głupio tak komuś w biurze biznes psuć, no ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inea

 

Jaki cel przyświecał promowaniu kanałów z oferty BBC do wczoraj? Rozumiem, że chcieliście zachęcić do aktywacji tych kanałów?

 

Okna otwarte są przede wszystkim uzależnione od nadawców, a często to od nich wychodzi ich inicjatywa.

 

Inea za co 110 zl różnicy miedzy super HD a ekskluzywnym? Dokupujac HBO, cinemax i Canal + bez promocji wychodzi 86 zł. Ośmieszacie się na każdym kroku! W pakiecie powinno być taniej czyż nie?

 

+ PVR

+ multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inea

 

Jaki cel przyświecał promowaniu kanałów z oferty BBC do wczoraj? Rozumiem, że chcieliście zachęcić do aktywacji tych kanałów?

 

Okna otwarte są przede wszystkim uzależnione od nadawców, a często to od nich wychodzi ich inicjatywa.

 

...................

 

Czyli z tego wychodzi że nadawca kanałów BBC zaproponował aby zrobić okno otwarte przez prawie 2 miesiące, aby potem zostać wywalonym z oferty - nie źle :)

Ciekawa metoda.

Ciekawe w takim razie że BBC gdyby wiedział że kanały zostaną usunięte NA PEWNO by się nie zgodził.

 

A co do otwartych okienek to na pewno nie nadawcą kanałów zależy tylko operatorowi - a nóż ktoś się skusi!!!!!!

 

Dzisiejsza zamiana kanałów która się odbyła :

TVN SIEDEM HD = 482.000 QAM 256

NEXT MUSIC + HD = 602.000 QAM 256

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe praktyki jakie stosuje INEA to jawne oszustwo w bialych rekawiczkach po to bralem 5pak by miec full pakiet tv i nie martwic sie ze cos doloza do oferty i bede musial znowu biegac do nich by zmieniac pakiety bo akurat dali nowosci w innych paczkach niz mialem !!! Mam juz dosc praktyk monopolisty i robienia ofert tak by mieszac w programach dowolnie jak im pasuje.Jednym slowem abonecie podpisales cyrograf na 24 mies. to siedz cicho i plac i ciesz sie ze masz jeszcze programy przeznaczone do wyciecia ,a jak sie nie podoba to przejdz na nowa promocje i daj sie wykiwac !!! Pakiet full zobowiazuje operatora do dodania kazdego nowego programu do full pakietu ,a nie tworzenia nowych ofert z mysla o tym by wykiwac starych abonetow brak slow pozostaje tylko w momecie wygasniecia cyrografu powiedziec pa pa i wrocic do talerza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga INEO .........

Jestem klientem od paru lat i obecnie moje opłaty są następujące: tv ekskluzywny 149,90 internet 100 Mb/s 69,90 telefon 10 000 min 20,10 zł modem WIFI 1 zł oraz multiroom HD * 3 15 zł razem płacę regularnie co miesiąc 255,90 zł

 

jeśl nawet mógłbym teraz przejść na nową ofertę (moja obecna jest na czas określony do końca 2013) to wybieram 4-pak ?

 

tv ekskluzywny 189,90 zł internet 100 Mb/s (bo innego nie będę u mnie miał) 30,00 zł telefon 10 000 min 15,00 zł mobilny 2GB 25 zł + multiroom HD * 3 29,70 zł czyli łącznie 289,60 zł

 

zysk: dostanę kilka nowych kanałów wątpliwej jakości programowej ....

strata: trzydzieści kilka kanałów w tym TVP HD, National Geographic HD, paczka BBC, umowa na 24 miesiące ........

 

No proszę mnie przekonać do zmiany mojego obecnego pakietu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...