Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi łaskawie wytłumaczył dlaczego firma która jest pod Waszymi skrzydłami ( Inotel) może przedstawić taką ofertę dla klienta http://www.inotel.pl/pl/pakiety/3pak.html a u Was żaden pakiet nawet nie zbliżyła się w atrakcyjności . Ja nawet nie rozumiem jak można zachwalać ofertę która jest nieatrakcyjna . Ja niestety nie mam Inotelu ale widzę że można jak się chce .

 

DOKŁADNIE, mam nadzieję że INEA nie będzie się dobierała do oferty Inotelu.

 

Ta oferta jest jeszcze lepsza: http://www.inotel.pl/pl/pakiety/2pak_tv.html

 

79 zł + canal+ 29 zł (INEA coś kiepsko negocjujecie, skoro macie wyższą cenę pakietu Canal +) + pakiet sport za 10 zł daje mi to 117,89. A co mam u was? 119,90 + 39zł canal+ + 19.90 za pakiet sport = 178,09, Inotel - 117,89 = 60 zł różnicy i nie mam nsportu, ale mam przynajmniej espn classic

 

POWALIŁO WAS KOMPLETNIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA .PL

 

dzis byli technicy , wymienili KABEL na elewacji i ponoc skrzynke z ktorej plynie sygnal ale , po godzinie technicy znikneli , skrzynka otwarta sygnal calkowicie odciety do neta i tv

mozesz to sprawdzic o co chodzi bo od NIEDZIELI jestem bez dostepu calkowicie do uslug !!!!!

 

w call center oczywiscie nikt nic nie wie , myslalem ze sprawa jest do zamkniecia wkoncu dzis , bo dzis mija 2 dzien roboczy na usuniecie awarii skoro mam byc skrupulatny !!

 

sprawa pilna priorytetowa !! ew prosze o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi łaskawie wytłumaczył dlaczego firma która jest pod Waszymi skrzydłami ( Inotel) może przedstawić taką ofertę dla klienta http://www.inotel.pl/pl/pakiety/3pak.html a u Was żaden pakiet nawet nie zbliżyła się w atrakcyjności . Ja nawet nie rozumiem jak można zachwalać ofertę która jest nieatrakcyjna . Ja niestety nie mam Inotelu ale widzę że można jak się chce .

 

DOKŁADNIE, mam nadzieję że INEA nie będzie się dobierała do oferty Inotelu.

 

Ta oferta jest jeszcze lepsza: http://www.inotel.pl/pl/pakiety/2pak_tv.html

 

79 zł + canal+ 29 zł (INEA coś kiepsko negocjujecie, skoro macie wyższą cenę pakietu Canal +) + pakiet sport za 10 zł daje mi to 117,89. A co mam u was? 119,90 + 39zł canal+ + 19.90 za pakiet sport = 178,09, Inotel - 117,89 = 60 zł różnicy i nie mam nsportu, ale mam przynajmniej espn classic

 

POWALIŁO WAS KOMPLETNIE?

 

Bo np. na Polance mam wybór: inotel lub echostar, a jak się mieszka gdzie jest jeden operator to potem tak to wygląda.

 

I co najważniejsze oferta na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi łaskawie wytłumaczył dlaczego firma która jest pod Waszymi skrzydłami ( Inotel) może przedstawić taką ofertę dla klienta http://www.inotel.pl/pl/pakiety/3pak.html a u Was żaden pakiet nawet nie zbliżyła się w atrakcyjności . Ja nawet nie rozumiem jak można zachwalać ofertę która jest nieatrakcyjna . Ja niestety nie mam Inotelu ale widzę że można jak się chce .

 

DOKŁADNIE, mam nadzieję że INEA nie będzie się dobierała do oferty Inotelu.

 

Ta oferta jest jeszcze lepsza: http://www.inotel.pl/pl/pakiety/2pak_tv.html

 

79 zł + canal+ 29 zł (INEA coś kiepsko negocjujecie, skoro macie wyższą cenę pakietu Canal +) + pakiet sport za 10 zł daje mi to 117,89. A co mam u was? 119,90 + 39zł canal+ + 19.90 za pakiet sport = 178,09, Inotel - 117,89 = 60 zł różnicy i nie mam nsportu, ale mam przynajmniej espn classic

 

POWALIŁO WAS KOMPLETNIE?

 

Przez ostatnie kilka stron próbujecie nam udowodnić, że każdy kanał jest niezwykle ważny i że jesteście w stanie zapłacić więcej, byle one były. Tutaj natomiast porównujecie pakiet z 74 kanałami (11HD) do naszego z z 97 kanałami (14HD), a ze Sport Ekstra HD ponad 100.

 

@element

 

Kontaktuj się proszę z infolinia, będą w takiej sytuacji najwięcej mogli pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea napisał

"Przez ostatnie kilka stron próbujecie nam udowodnić, że każdy kanał jest niezwykle ważny i że jesteście w stanie zapłacić więcej, byle one były. Tutaj natomiast porównujecie pakiet z 74 kanałami (11HD) do naszego z z 97 kanałami (14HD), a ze Sport Ekstra HD ponad 100."

 

 

Nie no nie uwierzę czy ja pokazałem w linku sam pakiet telewizyjny czy 3 usługi. Patrz człowieku o czym piszę bo zaczyna mnie denerwować gadanie nie o tym co jest napisane , i taka widzę jest cała Inea razem z infolinią ( .......) . Ludzie ( Inea) wy po postu nie słuchacie.

Proszę mi pokazać pakiet porównywalny do tego co podałem a to podobno ta sama firma . :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.pl mylisz dwa wątki - 1) ci, którzy chcą wszystkie kanały są zawiedzeni, bo teraz są dwa różne pakiety z "wszystkim" (stary i nowy) ale co zabawne w każdym z nich brak części kanałów; 2) ci, którzy chcą płacić mniej za mniej i mieć wybór stracili nawet ten mały wybór, który mieli.

Czy jest choc jedna osoba na forum, która zyska na nowej ofercie? Choć jeden zadowolony klient?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl ponawiam pytania:

 

1) Z czego wynika decyzja o usunięciu jednego z lepszych kanałów popularno-naukowych HD jakim jest National Geographic Channel? Po co zostawiliście jego odpowiednik niskiej jakości skoro wszystkie materiały są w nim tworzone w HD? Nazwa Super HD nijak się ma do tak kastrowanej z HD oferty.

 

2) We wcześniejszym poście piszesz:

mając Komfort + Natura HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 38 kanały w tym 13 HD, tracisz 0

Jak to liczysz???. Piszesz "tracisz 0" a przecież w Nauka i Natura HD jest wspomniany National Geographic HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea napisał

"Przez ostatnie kilka stron próbujecie nam udowodnić, że każdy kanał jest niezwykle ważny i że jesteście w stanie zapłacić więcej, byle one były. Tutaj natomiast porównujecie pakiet z 74 kanałami (11HD) do naszego z z 97 kanałami (14HD), a ze Sport Ekstra HD ponad 100."

 

 

Nie no nie uwierzę czy ja pokazałem w linku sam pakiet telewizyjny czy 3 usługi. Patrz człowieku o czym piszę bo zaczyna mnie denerwować gadanie nie o tym co jest napisane , i taka widzę jest cała Inea razem z infolinią ( .......) . Ludzie ( Inea) wy po postu nie słuchacie.

Proszę mi pokazać pakiet porównywalny do tego co podałem a to podobno ta sama firma . :censored:

 

Nie jest ta sama firma i oferta też nie jest ta sama.

Jak rozumiem, w naszej konfiguracji liczysz 2 pak ze Standard HD i 50Mb/s + Sport Ekstra HD + CANAL+PAK. i to jest 178,80 - w takiej konfiguracji o jakiej piszesz nasz pakiet TV jest dużo mocniejszy, w paczce C+ masz Canal+OD, no i internet powiedzmy, że symbolicznie wyższy.

Natomiast za 178,90, czyli 0,10zł więcej możesz mieć 2 pak z SuperHD i 250/100 + CANAL+PAK.

 

Domyślam się, do czego zmierzasz - interesują Cię głównie kanały sportowe i to pod ich kątem wszystko liczysz, ale tak czy inaczej bądźmy fair i pamiętajmy, że nasz pakiet TV w takim 2-paku jest dużo mocniejszy.

 

@INEApl ponawiam pytania:

 

1) Z czego wynika decyzja o usunięciu jednego z lepszych kanałów popularno-naukowych HD jakim jest National Geographic Channel? Po co zostawiliście jego odpowiednik niskiej jakości skoro wszystkie materiały są w nim tworzone w HD? Nazwa Super HD nijak się ma do tak kastrowanej z HD oferty.

 

2) We wcześniejszym poście piszesz:

mając Komfort + Natura HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 38 kanały w tym 13 HD, tracisz 0

Jak to liczysz???. Piszesz "tracisz 0" a przecież w Nauka i Natura HD jest wspomniany National Geographic HD!

 

1. Decyzje były podejmowane na podstawie wielu czynników. Rozumiem, że dla Ciebie istotny jest National Geographic Channel w HD, ale tak samo dla innych są istotne inne kanały. W tym wypadku decyzja nie była łatwa, ale konieczna żeby oferta się spięła.

 

2. Masz rację, w tym wypadku obliczenia obejmowały kanały bez względu na to czy są SD czy HD.

 

INEA.pl mylisz dwa wątki - 1) ci, którzy chcą wszystkie kanały są zawiedzeni, bo teraz są dwa różne pakiety z "wszystkim" (stary i nowy) ale co zabawne w każdym z nich brak części kanałów; 2) ci, którzy chcą płacić mniej za mniej i mieć wybór stracili nawet ten mały wybór, który mieli.

Czy jest choc jedna osoba na forum, która zyska na nowej ofercie? Choć jeden zadowolony klient?

 

1. Potrafimy zrozumieć potrzebę posiadania wszystkiego, ale koniec końców za jeden duży Ekskluzywny łączący nowe i stare kanały nikt nie zapłaciłby wymaganej ceny. Przecież to też musimy brać pod uwagę...

 

2. Ci którzy chcą płacić mało a mieć coś ekstra - mają Oszczędny HD, chcesz mieć średni pakiet i wybór - zostajesz przy obecnym pakiecie, jesteś gotowy zapłacić parę złotych więcej i mieć dużo - bierzesz SuperHD. Do tego paczki HBO w fajnych cenach.

 

Na ostatnie pytanie masz odpowiedź w poście poniżej. I pomijając pojedyncze kanały za którymi niektóre osoby mogą tęsknić czy chęć posiadania wszystkiego - takie nastawienie i takie potrzeby są dominujące wśród naszych klientów. Wielokrotnie zwracaliśmy uwagę, że wyrabianie sobie zdania tylko na podstawie opinii osób tu piszących jest obarczonych błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Obecnie mam stary pakiet wygodny bez HD, plus 2 pakiety tematyczne i stary dekoder, Internet 25 Mbps/1,5 Mbps i Telefon Złota 300. Teraz po zakończeniu umowy w tej samej cenie będę miał pakiet SUPER HD, nowy dekoder z PVR, Internet do 250Mb/s (jak będzie 100Mb/s to i tak 4 razy szybszy), Telefon Diamentowa 10 000 min, a na dokładkę dostanę jeszcze Internet mobilny 0.5GB. Dla mnie może być :) Kanałów HD i tak wcześniej nie miałem więc jak tymczasowo nie będzie National Geographic Channel w HD, to jakoś to przeżyję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl jeżeli nie radzieckie sobie z trudnymi decyzjami to zostawcie je abonentom, którzy beda podejmować je samodzielnie za pomocą pakietów. Takim działaniem jedyne co uzyskacie to pozbedziecie sie wymagających klientów. Ale jak widać pakiety nie przynoszą wam zysku i macie w nosie moje 160 zł , które chętnie bym wydawał dalej jeżeli będziecie uczciwie traktować klientów że starymi pakietami, którzy teraz płacą więcej za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... JAK mozna zachwalac oferte tv skoro usuwa sie ok 30 kanalow i mowic ze jest mocniejsza ... TRZEBA bylo usunac kazdemu te kanaly a nie rozgraniczyc je dla nowych i starych

nikt by sie nie pieklil i sprawa bylaby wyrownana ... a tak niestety INEAPL nie przekonasz klientow czy obecnych czy przychodzacych do waszej sieci ... nie wiem juz jak to wytlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi łaskawie wytłumaczył dlaczego firma która jest pod Waszymi skrzydłami ( Inotel) może przedstawić taką ofertę dla klienta http://www.inotel.pl/pl/pakiety/3pak.html a u Was żaden pakiet nawet nie zbliżyła się w atrakcyjności . Ja nawet nie rozumiem jak można zachwalać ofertę która jest nieatrakcyjna . Ja niestety nie mam Inotelu ale widzę że można jak się chce .

 

DOKŁADNIE, mam nadzieję że INEA nie będzie się dobierała do oferty Inotelu.

 

Ta oferta jest jeszcze lepsza: http://www.inotel.pl/pl/pakiety/2pak_tv.html

 

79 zł + canal+ 29 zł (INEA coś kiepsko negocjujecie, skoro macie wyższą cenę pakietu Canal +) + pakiet sport za 10 zł daje mi to 117,89. A co mam u was? 119,90 + 39zł canal+ + 19.90 za pakiet sport = 178,09, Inotel - 117,89 = 60 zł różnicy i nie mam nsportu, ale mam przynajmniej espn classic

 

POWALIŁO WAS KOMPLETNIE?

 

Przez ostatnie kilka stron próbujecie nam udowodnić, że każdy kanał jest niezwykle ważny i że jesteście w stanie zapłacić więcej, byle one były. Tutaj natomiast porównujecie pakiet z 74 kanałami (11HD) do naszego z z 97 kanałami (14HD), a ze Sport Ekstra HD ponad 100.

 

Droga Ineo

 

Doskonale wiesz o tym, że najczęstszą wybieraną usługą są pakiety. Kiedyś TV + Internet + Telefon, teraz ze względu a rozwój sieci komórkowych TV + Internet. W związku z tym, że w tym jak i we wcześniejszych wpisach odnoszę się do pakietu, a nie pojedynczych usług jak sama TV czy sam Internet cena wychodzi bardzo na niekorzyść dla Was.

 

Skoro za porównywalne 2 oferty szczególnie pod kątem tego, że jestem maniakiem sportu będę płacił ok. 60 zł mniej w Inotelu niż w Inei, to chyba jest coś nie tak?

 

Owszem w Inotelu mam 74 kanały i nie 11HD, ale 12 HD, ale mogę sobie dobrać kolejne pakiety, będę miał tych kanałów ponad 100, a i tak nie będę płacił więcej niż to co wy w 3/4 proponujecie.

 

W dzisiejszych czasach każdy umie liczyć, Potrafisz mi droga INEO zagwarantować niższą cenę za to co mi oferuje INOTEL? Podpisuje od razu z Wami umowę na 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale w mojej obserwacji wraz z pojawieniem się nowej oferty - widzę że jest niedokończona,zrobiona na szybko, mam jednak nadzieję że będzie jakaś konkretna informacja dotycząca konkretnej oferty telewizyjnej. A nie tylko brak konterfektów, jakieś wzmianki itp. Swego czasu jak Inea dodawała nowe pakiety chyba około 2006 roku był to przynajmniej faktycznie wielka zmiana na DUŻY PLUS, nie było tanio ale przy tamtej ofercie i w tamtym czasie było wielkie poruszenie i wtedy była liderem zmian na dobre, później już tak nie było kolorowo. Ale teraz to niestety brak słów.

 

Nie wiem czy obecnie tendencje dyktuję dwie sieci w Poznaniu INEA i TESAT.

Tesat niedawno też zmienił pakiety tv zniknęło kilka pakietów telewizyjnych. Podobnym z pakietem który miałby się wzorować na JEDYNY HD

 

http://www.tesat.pl/dla-domu/telewizja/ ... ny-hd.html

 

jest u nas SUPER HD , z tą różnicą: w Tesacie jest : SUPERSTACJA, AXN HD, FOX HD, FOX LIFE HD, SCI - FI, UNIVERSAL CHANNEL,, 13 STREET CHANNEL, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, BOOMERANG, NATIONAL GEO WILD HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, HISTORY , BBC LIFESTYLE, BBC KNOWLEDGE, ENGLISH CLUB. Co ciekawe w Tesacie z nowej oferty także wypadły kanały VIASAT, oraz AXN CRIME i AXN SCI-FI, oraz kanały CBS i kilak innych także TVP HD :(

Inea posiada za to kanały FILMBOX, ale jeśli patrząc na ich pakiet JEDYNY HD i nasz SUPER HD wypadamy blado. :?

Nie rozpisuje się już kto ma więcej kanałów HD bo to jest jak dla mnie nie na tyle ważne, co do ilości tym bardziej że wiele kanałów to duble wersji SD i jeśli są już w pakiecie nie każdy ma wybór jaki chce oglądać.

 

Myślę że jeśli w ofercie SUPER HD pojawiły się jeszcze te kanały co wyżej wymieniłem (te które już są w nowym pakiecie), oraz TVP HD , DISCOVERY HISTORIA to oferta była by całkiem nie zła. Ale się rozgadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Obecnie mam stary pakiet wygodny bez HD, plus 2 pakiety tematyczne i stary dekoder, Internet 25 Mbps/1,5 Mbps i Telefon Złota 300. Teraz po zakończeniu umowy w tej samej cenie będę miał pakiet SUPER HD, nowy dekoder z PVR, Internet do 250Mb/s (jak będzie 100Mb/s to i tak 4 razy szybszy), Telefon Diamentowa 10 000 min, a na dokładkę dostanę jeszcze Internet mobilny 0.5GB. Dla mnie może być :) Kanałów HD i tak wcześniej nie miałem więc jak tymczasowo nie będzie National Geographic Channel w HD, to jakoś to przeżyję ;)

jak można być zadowolonym z takiego szajsu, znika Extreme Sports i teraz WWE u nas po Polsku nie obejrzymy, BBC nie będzie i Top Geara, TVP HD, naprawdę ta oferta jest ŻAŁOSNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem w Inotelu mam 74 kanały i nie 11HD, ale 12 HD, ale mogę sobie dobrać kolejne pakiety, będę miał tych kanałów ponad 100, a i tak nie będę płacił więcej niż to co wy w 3/4 proponujecie.

Na stronie Inotelu wyraźnie jest napisane w promocji 2-paków o 11 kanałach, ale mniejsza z tym,

 

W każdym razie jako maniak sportu w Inotelu w podanej przez Ciebie cenie nie masz tyle sportu w HD, ile w naszym 2-paku z SuperHD. Jeśli chcesz to wyrównać to już ceny mocno się zbliżają. Koniec końców się okaże, że za takie ilości kanałów jak u nas w Inotelu zapłaciłbyś praktycznie tyle samo.

 

Bardzo możliwe, że w Twoim wypadku oferta Inotelu trafia w punkt i zapłacisz mniej za to, co Cię w pełni satysfakcjonuje, ale do czego cały czas zmierzamy to, że nie można tych ofert porównywać 1:1 bo bardzo się różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Obecnie mam stary pakiet wygodny bez HD, plus 2 pakiety tematyczne i stary dekoder, Internet 25 Mbps/1,5 Mbps i Telefon Złota 300. Teraz po zakończeniu umowy w tej samej cenie będę miał pakiet SUPER HD, nowy dekoder z PVR, Internet do 250Mb/s (jak będzie 100Mb/s to i tak 4 razy szybszy), Telefon Diamentowa 10 000 min, a na dokładkę dostanę jeszcze Internet mobilny 0.5GB. Dla mnie może być :) Kanałów HD i tak wcześniej nie miałem więc jak tymczasowo nie będzie National Geographic Channel w HD, to jakoś to przeżyję ;)

jak można być zadowolonym z takiego szajsu, znika Extreme Sports i teraz WWE u nas po Polsku nie obejrzymy, BBC nie będzie i Top Geara, TVP HD, naprawdę ta oferta jest ŻAŁOSNA.

 

Po prostu i tak tego co wymieniłeś nie oglądałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Obecnie mam stary pakiet wygodny bez HD, plus 2 pakiety tematyczne i stary dekoder, Internet 25 Mbps/1,5 Mbps i Telefon Złota 300. Teraz po zakończeniu umowy w tej samej cenie będę miał pakiet SUPER HD, nowy dekoder z PVR, Internet do 250Mb/s (jak będzie 100Mb/s to i tak 4 razy szybszy), Telefon Diamentowa 10 000 min, a na dokładkę dostanę jeszcze Internet mobilny 0.5GB. Dla mnie może być :) Kanałów HD i tak wcześniej nie miałem więc jak tymczasowo nie będzie National Geographic Channel w HD, to jakoś to przeżyję ;)

 

Matrix, wywnioskowałem, że będziesz płacił 149,90 + 15 zł = razem 164,9. Nie każdy ma tyle pieniędzy co Ty. W cenie śr. o 50 zł niższej dostaniesz to samo w Inotelu i będziesz miał National Geographic Channel w HD i jeszcze paczkę 3 kanałów BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem w Inotelu mam 74 kanały i nie 11HD, ale 12 HD, ale mogę sobie dobrać kolejne pakiety, będę miał tych kanałów ponad 100, a i tak nie będę płacił więcej niż to co wy w 3/4 proponujecie.

Na stronie Inotelu wyraźnie jest napisane w promocji 2-paków o 11 kanałach, ale mniejsza z tym,

 

W każdym razie jako maniak sportu w Inotelu w podanej przez Ciebie cenie nie masz tyle sportu w HD, ile w naszym 2-paku z SuperHD. Jeśli chcesz to wyrównać to już ceny mocno się zbliżają. Koniec końców się okaże, że za takie ilości kanałów jak u nas w Inotelu zapłaciłbyś praktycznie tyle samo.

 

Bardzo możliwe, że w Twoim wypadku oferta Inotelu trafia w punkt i zapłacisz mniej za to, co Cię w pełni satysfakcjonuje, ale do czego cały czas zmierzamy to, że nie można tych ofert porównywać 1:1 bo bardzo się różnią.

 

Jest napisane 11, ale doszedł w ostatnich dniach kolejny kanał TV Wielkopolska HD, której w wykazie nie ma.

 

Owszem w tej ofercie nie mam tylu kanałów HD, ale mogę dokupić 2 pakiety w sumie za 24,9 i mam tych kanałów już tyle samo (brakuje nSport, ale mam ESPC Classic) a i tak dalej płacę mniej.

 

Zgadza się, oferta Inotela idealnie trafia w moje oczekiwania. Ponieważ mam kilka paczek, które mnie interesują, nie mam wszystkiego w jednym narzucającym się abonamencie. Współczuje tym wszystkim, którzy za to samo co oglądam u siebie z z UPLOADEM INTERNETOWYM NA POZIOMIE 5mb w standardzie są zmuszeni płacić ok. 50 zł więcej i ten upload mają do 4mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Obecnie mam stary pakiet wygodny bez HD, plus 2 pakiety tematyczne i stary dekoder, Internet 25 Mbps/1,5 Mbps i Telefon Złota 300. Teraz po zakończeniu umowy w tej samej cenie będę miał pakiet SUPER HD, nowy dekoder z PVR, Internet do 250Mb/s (jak będzie 100Mb/s to i tak 4 razy szybszy), Telefon Diamentowa 10 000 min, a na dokładkę dostanę jeszcze Internet mobilny 0.5GB. Dla mnie może być :) Kanałów HD i tak wcześniej nie miałem więc jak tymczasowo nie będzie National Geographic Channel w HD, to jakoś to przeżyję ;)

 

Matrix, wywnioskowałem, że będziesz płacił 149,90 + 15 zł = razem 164,9. Nie każdy ma tyle pieniędzy co Ty. W cenie śr. o 50 zł niższej dostaniesz to samo w Inotelu i będziesz miał National Geographic Channel w HD i jeszcze paczkę 3 kanałów BBC.

 

 

W Inotelu musiałbym dokupić jeszcze pakiet sportowy żeby mniej więcej mieć to samo. Mimo to rzeczywiście cenowo wyszłoby mniej, choć niewiele. Poza tym do mojej części Poznania niestety Inotel nie sięga, gdyby sięgał to pewnie zastanowiłbym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Obecnie mam stary pakiet wygodny bez HD, plus 2 pakiety tematyczne i stary dekoder, Internet 25 Mbps/1,5 Mbps i Telefon Złota 300. Teraz po zakończeniu umowy w tej samej cenie będę miał pakiet SUPER HD, nowy dekoder z PVR, Internet do 250Mb/s (jak będzie 100Mb/s to i tak 4 razy szybszy), Telefon Diamentowa 10 000 min, a na dokładkę dostanę jeszcze Internet mobilny 0.5GB. Dla mnie może być :) Kanałów HD i tak wcześniej nie miałem więc jak tymczasowo nie będzie National Geographic Channel w HD, to jakoś to przeżyję ;)

 

Matrix, wywnioskowałem, że będziesz płacił 149,90 + 15 zł = razem 164,9. Nie każdy ma tyle pieniędzy co Ty. W cenie śr. o 50 zł niższej dostaniesz to samo w Inotelu i będziesz miał National Geographic Channel w HD i jeszcze paczkę 3 kanałów BBC.

 

 

W Inotelu musiałbym dokupić jeszcze pakiet sportowy żeby mniej więcej mieć to samo. Mimo to rzeczywiście cenowo wyszłoby mniej, choć niewiele. Poza tym do mojej części Poznania niestety Inotel nie sięga, gdyby sięgał to pewnie zastanowiłbym się.

 

79 zł + pakiet sport + wszystkie inne pakiety = 133,5

 

Faktycznie, nie wiele mniej, skromne 31 zł x 12 miesięcy blisko 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Mam router, odebralem dzis CISCO wifi, podlaczylem i....

 

1. Jest na laptopie : download 56,39 / upload: 5,07 (wczesniej mialem maxa 25 i 3)

test z http://www.speedtest.pl

 

jak wyciagnac 100???

 

Jest OK. bede placil 5taka, ale mam luz - na nowy i tak musialbym wydac prawie 200 PLN, wiec mam 3 lata rozlozone na raty :):)

Tym bardziej, ze wtyk jest inny niz RJ45.

 

2. Mam problem z dopisaniem jednego MAC adresu - pojawia sie informacja:

 

"Mac address cannot be the multicast address"

 

O CO CHODZI?

 

Dzieki i pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...