Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze orientujecie się może jak wygląda kwestia zmiany operatora. Jeśli u mnie (poznań-ul. wilczak- winogrady) jest inea, to mam jakikolwiek wybór zmiany na innego operatora? Czy tylko przez talerz satelitarny typu cyfra albo cyfrowy polsat? Z góry dzięki za podpowiedź!

East&West i Echostar świadczy usługi na ul Wilczak ale dokładnie to musisz sprawdzić czy na twoim numerze też świadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam wrażenie, że dzisiaj jest 1 kwietnia i nadal śnię zły sen ........................

 

To co dzisiaj zaprezentowała INEA to się po prostu nie dzieje ......

 

Rozumiem, że dla mnie jako starego abonenta płacącego co miesiąc za usługi 260 zł INEA "olała". Rozumiem, że mój pakiet ekskluzywny nie dostanie już żadnych nowych kanałów? i jak chcę nowości to muszę przejść na nową ofertę i zarazem zrezygnować z kilkunastu starych programów, w tym BBC?

 

I ta trafna nazwa promocji "PETARDA" !!!!!!!!!!!!!!!!! tak jak ktoś już wcześniej napisał, petardy odpaliła już na starcie i czuć tylko smród i dym ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie do inea.pl : czy będzie jakakolwiek możliwość zdobycia nowych kanałów, które maja być dodawane w niedalekiej przyszłości, poza przejściem na nowe pakiety abonamentowe? Czy starzy abonenci już nie będą mogli uzyskać nowych kanałów bez rezygnacji z posiadanych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym byl NOWYM klientem i podali by mi wykaz kanalow w BOK to bym sie zasmial od ucha do ucha pytajac o KANALY ktore sa u konkurencji a INEA je usunela ...

 

gdybyś był nowym klientem i chciał wziąć Komfort HD + Sport w zeszłym tygodniu, zapłaciłbyś o 5zł mniej i miał 38 kanałów mniej

czyli dziś, za 5zł zyskujesz 38 kanałów

 

Tak to wygląda u mnie. Płacąc ok 30zł. więcej otrzymuje:

- internet 250Mb zamiast 100Mb (jeśli jest dostępny u mnie niestety nie) i wciąż 4 Mb na wysyłkę

- pakiet SPORT HD zamiast SD

- kilka dodatkowych programów (które w moim przypadku nie są mi potrzebne do życia)

 

Problem w tym, że te 'kilka dodatkowych kanałów to po pierwsze nie jest kilka tylko ponad 30, a po drugie - jak widzisz większość tu zgromadzonych ma zupełnie przeciwne zdanie i im do szczęścia te kanały potrzebne są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk, a tak czekałem na nową ofertę i co? ZOSTAJE W INOTELU, za 79 zł mam 50mb i jakieś 90 programów w tym ok. 15 w HD. Mimo, że dekodery działają wolniej, mimo że nie ma bezpłatnego analoga, nie będę wam droga Ineo płacił średnio 50 zł więcej za to co mam porównywalnie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można się gdzieś dowiedzieć jakie programy wchodzą w skład odpowiednich pakietów? Jak na razie na stronie internetowej nic się nie zgadza. Przykładowo dla pakietu SUPER HD w zakładce "Pakiety" możemy przeczytać, że w jego skład wchodzą 142 programy w tym 31 HD, natomiast w zakładce "Telewizja" doliczyć można się tylko 130 programów w tym 25 HD. Nie wiadomo też jakimi programami różnią się pakiety SUPER HD i SUPER HD PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłem na infolinii, że 250 mbps jest tylko tam gdzie są światłowody. To oznacza, że promocja dotycząca szybszego internetu jest de facto wirtulna. No bo przecież w ilu domostwach doprowadzono światłowody?

Dialog testuje od jakiegoś czasu łączu 1 gbps u wybranych klientów indywidualnych. Z tym, że oni nie robią z tego wielkiej promocji, która sugeruje, że jest to dostępne dla wszystkich.

Jak dla mnie biorąc to pod uwagę, absolutną kpiną jest reklamowanie tych 250 mbps!

można to nazwać jednym słowem HAHAHAHAHAHAHAHA, żarty sobie robicie chyba.

 

nie podoba sie to rozwiazuj umowe

obrońca tej żałosnej kablówki się znalazł :lol2:

Żaden obrońca. Jest to bardzo rozsądne rozumowanie. Głosuje się portfelem, a nie słowami. Tylko takie podejście do sprawy ma szansę być respektowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/81810/inea-pet ... analy.html

 

No tak, z tym 250 Mb to jest po prostu wielka żałosna kpina! Proszę INEApl jasno napisać ile % domostw ma dostęp do światła...

5%? 7%? a może 10%?... w innym przypadku to 100Mb.

Cena bez pakietu to 99,90, przed zmianą 89,90... Znów dycha więcej... Istna "PETARDA" ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cryfleuret , @Gaspar

 

Dlaczego się dziwicie, że podkreślamy 250Mb/s ? Nowe inwestycje funkcjonują już w światłowodach, dotychczasowe lokalizacje też będą z czasem podlegały modernizacji. Zresztą chyba każdy promuje się tym, co jest silną stroną prawda? U nas cena 250Mb/s jest świetna, a jeśli jest możliwe 100Mb/s to jest również spokojnie wytrzymuje porównanie z konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...