Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

"My" to jak rozumiem ci, którzy zgadzają się z tobą?

Jeżeli to niedozwolona praktyka to czemu nie ma pozwów? Który to przepis/kodeks/coś tam łamie INEA. No? Konkrety proszę.

 

regulacja prawna jest na wszystko wystarczy sie doszukac , albo zwrocic sie do UOKiK oni zawsze pomagali i interesowali sie INEA

 

zycze ci faktycznie samych dobrych przygod z inea bo najwidoczniej nie poznales tej firmy intensywniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja prawna jest na wszystko wystarczy sie doszukac , albo zwrocic sie do UOKiK oni zawsze pomagali i interesowali sie INEA

 

zycze ci faktycznie samych dobrych przygod z inea bo najwidoczniej nie poznales tej firmy intensywniej ...

 

No i o czym tu mówić. Krzykacz, który gie wie i tyle.

Kablówkę mam od ~20 lat, internet od lat, a telefonie od jakiegoś czasu. Korzystałem z ich usług w czasach gdy nie było czegoś takiego jak INEA tylko ICP i w moim przypadku Koma. Nie pitol mi, że nie znam tej firmy. Miałem aż za dużo czasu żeby poznać ją z dobrej jak i złej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 lat to ja nie mam. ;)

Zresztą nie ubliżam.

Po prostu nie obwijam w bawełnę. Jak ktoś stawia poważne oskarżenia to powinien przedstawić odpowiednie dowody. W tym przypadku prosiłem o konkrety. Co otrzymałem w odpowiedzi? Ogólnik w stylu "Na każdego znajdzie się paragraf.". Jak tu nie nazwać takiej osoby krzykaczem? To nie ubliżanie, to stwierdzenie faktu.

 

Tak swoją drogą twoja propozycja wy[beep]a kanałów SD, które mają odpowiedniki HD i masowa wymiana dekoderów na te HD to dość kiepski pomysł. No bo kto na tym zyska? INEA? Ty? Reszta abonentów? Nie, zyska tylko producent dekoderów. Takich ostrych odcinań się od staroci nie wykonuje się "bo tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eliminujac duble sd -hd kablowka zyskuje dodatkowe zajmowane teraz przez sd czestotliwosci wiec zyskuja obie strony i to dosc intensywnie

zreszta co tu bede przytaczac techniczne mozliwosci , liczy sie kasa wiec takie posuniecie malo realne , jednak nowa platforma NC+ bedzie stawiac wlasnie na taki tok sprawy jesli idzie o programing w nowej ofercie na wiosne ,,, niewazne :)

 

awaria i termin czesto ktory okresliles jako wzglednosc ... 3- 4 razy w miesiacu i to niemalze od roku czasu ... akurat w mojej lokalizacji ...

koniec tematu ...:) gdy naprawia jedna rzecz NIE POWIEM nic na temat awarii , poki co mrugne okiem ;-) reklamacja wszedzie tak samo rozpatrywana tylko trzeba tego pilnowac, 30 dni maja na to i ok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki :)

poprosze rowniez o inne sugestie i opinie....

Cisco lepiej. Przynajmniej masz przekierowanie portów, a nie tylko dmz.

 

 

Czesc,

Znalazlem cos takiego : TP-LINK TL-WR1043ND

 

co sadzicie?

Nada sie?

Chcialbym kupic next week.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

Jak masz troszkę więcej kasy to kup wdr3500 lub wdr3600 posiadają więcej ramu i są troszkę szybsze w wr1040nd. podobnie jak ich poprzednik, mają usb i możliwość wgrania alternatywnego oprogramowania (konkretnie openmwrt) dodatkową zaletą jest pasmo 5ghz i jak masz zawalone pasmo 2.4ghz to mozesz z niego korzystać i mieć spokój z problemami z łaczmośćią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z wieloma routerami najróżniejszych marek i szczerze kupowanie drogich routerów dla zwykłego użytkownika (warunki domowe, miekszkanie, mały dom) to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Obecnie używam najtańszego tp-linka tl-wr720n, uptime ponad dwa miesiące, chodzi stabilnie, świetny zasięg, max transfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, INEA właśnie usiłuje naciągnąć mnie na 9,95. Otóż kończy mi się właśnie poprzednia promocja i na początku stycznia poszedłem i podpisałem umowę na "ukrytą" promocję (ta za 49,90 za 45Mb + 1GB mobilnego).

 

Ponieważ poprzednia promocja kończy się w styczniu, więc okres przywiązania, nowe koszty itd. ma rozpoczynać się od lutego. I spoko. Właśnie dostałem fakturę za styczeń i oto co udało się osiągnąć INEi.

 

Policzyli mi stary koszt internetu (69,90 zł) (2013-01) - całkowicie prawidłowo.

 

Ale do tego dodali 9,95 za internet mobilny (2013-01) - z jakiej racji, to kompletnie nie rozumiem, skoro zmiany warunków umowy miały nastąpić od lutego.

Podobnie jak 0,01 grosz za "bezpieczny internet z kontrolą rodzicielską", który też miał być w teorii od lutego.

 

Inna sprawa, że internet już jest 45Mb, chociaż teoretycznie ma być od lutego. Tylko jedno duże ALE:

 

jeśli nagle miesiąc wcześniej mam uruchomiony internet mobilny, który miał być uruchomiony jednocześnie z internetem stacjonarnym w wyższej szybkości, to do [beep]y policzcie opłatę za internet stacjonarny też wg nowego kosztu. A nie do 69,90 dodają mi jeszcze 9,95, podczas gdy miało być w sumie 49,90. Albo rybka, albo pipka, a nie jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które używają modułu CAM zamiast dekodera , czy też macie ten problem z ciągłym przestawianiem kanałów . Przynajmniej raz w miesiącu muszę układać listę kanałów od początku bo coś się przestawia i nie wiem czy nie wrócić do dekodera bo o ile dobrze pamiętam to nie było tyle przestawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nasze działania, to mała podmiana w częstotliwościach będzie z wtorku na środę:

Nastąpi zamiana TVN 7 HD i NEXT Music HD. Zamiana będzie dotyczyła częstotliwości w naszej sieci i list ulubionych dekoderów.

Programy na liście głównej pozostaną na swoich miejscach czyli

TVN 7 HD poz 17 (nowa częstotliwość 482 MHz, modulacja QAM-256, symbol rate 6.875)

Next Music HD poz 260 (nowa częstotliwość 602 MHz, modulacja QAM-256, symbol rate 6.875)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące oferty programowej sieci Inea w Gnieźnie. Kiedy pojawią się programy dostępne w Poznaniu, czy chociażby w Swarzędzu, np: TVN7HD, TVN TurboHD, Tele5 HD, TVN Style HD,RTL , CNN, Filmbox itd. Dlaczego na stronie inea.pl nie ma wykazu programów dostępnych w Gnieźnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...