Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, widzę, że na naszym forum (celowo piszę naszym a nie naszego operatora) zaczynają się przepychanki, co lepsze, to czy to? .....itd.

Słuchajcie, żeby ostudzić trochę emocje proponuję poczekajmy do połowy stycznia (do odsłony pewnych zmian programowo-organizacyjnych) i wtedy podyskutujemy. Znając życie i tak pewnie będziemy zawiedzeni zmianami no ale zobaczymy. A na weekend proponuję korzystanie z ładnej pogody :)

Pozdrawiam wszystkich

 

Dobrze zastosuję się do rady poczekam :D ale liczę na jakieś miłe zaskoczenie bo umowa się niedługo kończy i może zmienię operatora.

 

Inea.pl żeby nie było że tylko krytykuję wiem że niektórzy mogą się nie zgodzić ale wg mojej opinie jedyne za co naprawdę mogę was pochwalić to internet ja jeszcze nie miałem z nim problem i oby tak zosało :brawo: a co do obsługi klienta to jeszcze musicie wiele pracować i przede wszystkim muszą być chęci z waszej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą do użytkowników Internetu 100Mb. Czy moglibyście sprawdzić na stronie http://www.upc.pl/internet/poznaj-internet/test-predkosci-lacza/ prędkość swojego łącza stałego? Bardzo prosiłbym o wstawienie na forum screenów, jestem ciekawy jakie osiągacie prędkości. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za [beep]o ten modem THOMSONa to normalnie masakra. Mam łącze 100 Mb/s i nie mogę normalnie żadnego filmu na YT obejrzeć. Za każdym razem zacinka i buforowanie. Na poprzednich modemach tj. Motorola i Cisco tego nie było. Zjawisko to występuje nawet jeśli pod router podpięty jest tylko 1 komp. Mało tego mam podłączony 2 komputer ethernetem i jeśli 2 komputery są włączone jednocześnie to kaplica. Muli tak jakbym miał modem telefoniczny. Pytam się grzecznie czy ktoś ma podobnie i pytam się ponownie czy ten szajs który daje Inea mogę sobie bez problemu zamienić na coś ze stajni Asusa lub Netgeara z tomato/dd-wrt, bo dostaje już białej goraczki? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą do użytkowników Internetu 100Mb. Czy moglibyście sprawdzić na stronie http://www.upc.pl/internet/poznaj-internet/test-predkosci-lacza/ prędkość swojego łącza stałego? Bardzo prosiłbym o wstawienie na forum screenów, jestem ciekawy jakie osiągacie prędkości. Z góry dziękuję.

 

U mnie wygląda to tak (internet 100 Mb/s, modem Thomson WIFI TWG870) (test przeprowadzony 07.01.2013 o godz. 22:50)

 

 

Strona http://www.test.inea.pl

kabel: 11,2 MB/s oczywiście to była najwyższa chwilowa prędkość generalne skakało od 7,2 do 11,2

WIFI: 3,5 MB/s

 

strona http://www.speedtest.net

 

kabel: 2420473791.png

WIFI: 2420465770.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żebyście mieli porównanie :)

 

Internet UPC 120 Mbps

 

speedtest.net jeszcze nigdy nie pokazał więcej jak 62 Mbps ( na kablu żeby nie było )

Czyli 50% gratis nie mam ja tylko UPC :lol2:

 

Ale najlepsze jest co innego. Myślę sobie, skoro ten net wyciąga najwięcej 62 Mbps to zmienię sobie abonament ze 120 na 60 i będę płacił za faktyczną usługę. Nic z tego. Znajomy ma 60 na papierze a w życiu 35 :)

 

Natomiast w Aster zanim UPC go przejęło ceny i owszem, były z kosmosu ale jak się miało net 50 Mbps to speedtesty pokazywały 49,6. W przyrodzie nic nie ginie, jest drogo = jest zgodnie z umową a jak tanio to niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Witam wszystkich. To mój pierwszy post, do tej pory wystarczyło mi śledzenie wątku. Mam pytanie odnośnie modemu CISCO 3212. Otóż już 2 razy, w odstępie ok 2 tygodni, dioda DS na modemie zmieniła mi kolor z zielonego na pomarańczowy. Po restarcie i ponownym zalogowaniu się dioda zaczyna się palić na zielono. Wyczytałem w necie że pomarańczowy kolor diody DS oznacza połączenie w standardzie DOCSIS 2 czyli 6/16/20/25/32 Mbit/s a zielony kolor oznacza DOCSIS 3 czyli 64/128 Mbit/s. Mieszkam w koninie, mam internet 50 Mbit/s. I teraz zastanawiam się czy wzywać specjalistów Konińskich czy się wstrzymać bo może coś robią i nie długo wszystko wróci do normy?? Macie jakieś pomysły?? Też tak się dzieje u was??

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ogromne problemy z CISCO 3212, diody świeciły na pomarańczowo a internet działał potem nie działał,piszczenie modemu,problemy z długim budzeniem się do życia po wyjęciu z zasilania, zrywał połączenia ,miałem trzy wizyty techników i odpowiedź że to problem z moim okablowaniem w domu :) z dwa razy wymieniałem na inny egzemplarz nic nie pomagało DO CZASU gdy wymienili mi modem z CISCO na na THOMSON, od czasu wymiany święty spokój :)

2421580235.png

2421569937.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ogromne problemy z CISCO 3212, diody świeciły na pomarańczowo a internet działał potem nie działał,piszczenie modemu,problemy z długim budzeniem się do życia po wyjęciu z zasilania, zrywał połączenia ,miałem trzy wizyty techników i odpowiedź że to problem z moim okablowaniem w domu :) z dwa razy wymieniałem na inny egzemplarz nic nie pomagało DO CZASU gdy wymienili mi modem z CISCO na na THOMSON, od czasu wymiany święty spokój :)

 

Mój cisco 3212 też ma takie fazy że co chwila zrywa połączenie, może też pomyślę nad wymianą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...