Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z dekoderem. Otóż zbyt często moim zdaniem, bez jasnego powodu występuje powtórna autoinstalacja dekodera (wszystko instaluje się od początku jakbym pierwszy raz go uruchamiał) i do tego często gubi po tej autoinstalacji programy zwłaszcza tvn (przez 1-3 dni czasami nie mam niektórych programów). Co może być powodem tego? Wydaje mi się, że kiepski dekoder. Może mnie ktoś nakierować, albo jakoś pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z dekoderem. Otóż zbyt często moim zdaniem, bez jasnego powodu występuje powtórna autoinstalacja dekodera (wszystko instaluje się od początku jakbym pierwszy raz go uruchamiał) i do tego często gubi po tej autoinstalacji programy zwłaszcza tvn (przez 1-3 dni czasami nie mam niektórych programów). Co może być powodem tego? Wydaje mi się, że kiepski dekoder. Może mnie ktoś nakierować, albo jakoś pomóc ?

 

O jakim dekoderze mowa? Zarejestrowaliśmy już takie pojedyncze przypadki i temat jest zgłoszony w DTV, ale jeśli to możliwe prosimy o szczegóły dotyczące modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemały skandal zastał mnie na skrzynce mailowej po zalogowaniu,( od razu zaznaczę, iż dysponuję wszystkimi potwierdzeniami przelewów z tego roku) nasłano na mnie... dział windykacji, który za napisanie wg wzoru tej samej wiadomości tyle że z różnymi kwotami do x klientów... potrąca sobie 10zł od każdego, doliczane do abonamentu! Wezwano do zapłaty za któryś miesiąc(nie podając nawet za który, już biegnę sprawdzać po groszowych różnicach w kwocie, już się rozpędzam! :>) razem z grudniowym rachunkiem, do dnia 27go, inaczej odetną sygnał. A niech odcinają co chcą, teraz to już ktoś w tej firmie mając [beep] w papierach po prostu przegiął i chyba się pożegnamy.

 

 

Cudowna firma, straszy wieloletniego abonenta(wcześniej jeszcze ICP) odcięciem sygnału o jedną RZEKOMO nie zapłaconą fakturę, która... jest zapłacona, jak wszystkie inne. Wyobraźcie sobie, dobrze czytacie, że nie podali nawet za który miesiąc tylko wypisali jakąś kwotę i potrącają sobie 10zł dodatkowo za wysłanie tego upomnienia. Z niecierpliwością czekam na pierwszy dzień po świętach, będzie wesoło, zapraszam. :mrgreen:

 

 

Ręce opadają jak się widzi coś takiego, były już cyrki i zwroty za źle naliczone faktury, były zwroty części kwot z reklamacji, gdy internet działał, jakby chciał, a nie mógł, ale czegoś takiego jeszcze nie miałem. Patrzcie dokładnie i uważajcie za co płacicie, bo czasem gdzieś dołożą kilkadziesiąt złotych z nie wiadomo czego, mimo że rozmowy wchodziły w pakiet abonamentu to policzą Wam je osobno, albo stwierdzą, że w danym miesiącu wpłaty od Was w ogóle nie było. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego żart? Jest elementem wspierania 'lokalnego patriotyzmu' - głównie Poznaniowi poświęcony jest WTK, TV Wielkopolska mówi o całym regionie, a TV Asta HD skupia się na północnych rejonach Wielkopolski. Nie jest to kanał dla każdego, natomiast część Abonentów mieszkająca w tych rejonach na pewno bardzo chętnie będzie go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...