Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

No a ile kanałów oglądacie choćby 5 minut miesięcznie. Nie mówię o skakaniu po kanałach ale o obejrzeniu choćby 5 min jakiegoś konkretnego programu? Ja 20-30 kanałów - reszta, czyli ponad 150 może nie istnieć... Tak więc dodawanie kolejnych niszowych albo powielających treści kanałów jest dla mnie bezsensowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie każdy tak właśnie ma, a najczęściej jest to dużo mniej niż 30 kanałów. Z nowymi jest podobnie - zależy na nich jakiejś części Abonentów, z tym że każdemu tak naprawdę na czym innym i czego nie dodamy większość będzie niezadowolona :) Ale nie zrażamy się i staramy się znajdować złoty środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem dzisiaj na infolinie w sprawie tv naziemnej, gdzie jasno mi powiedzieli, ze jesli w budynku jest instalacja zbiorcza to operator jest zobowiazany udostepniac bezpłatnie kanaly tv naziemnej takie jak np tvp, tvn, polsat, puls2, atm rozrywka itp. Jesli operator nie wywiazuje sie ze swojego obowiazku naleźy zglosic sie do Niego w sprawie wlaczenia i udostepnienia tych kanalow. A jesli operator odmawia nalezy sprawe zglosic do nich lu UKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówka udostępnia wszystkie programy nadające w DVB-T nie kodując ich, ale żeby je odebrać TV musi być wyposażony w głowicę DVB-C, bo w takim standardzie nadają kablówki i mając nawet TV z MPEG4, który odbiera DVB-T nie odbierzemy sygnału z kablówki.

DVB-C = cyfrowa TV kablowa

DVB-T = cyfrowa TV naziemna

DVB-H = cyfrowa TV mobilna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem dzisiaj na infolinie w sprawie tv naziemnej, gdzie jasno mi powiedzieli, ze jesli w budynku jest instalacja zbiorcza to operator jest zobowiazany udostepniac bezpłatnie kanaly tv naziemnej takie jak np tvp, tvn, polsat, puls2, atm rozrywka itp. Jesli operator nie wywiazuje sie ze swojego obowiazku naleźy zglosic sie do Niego w sprawie wlaczenia i udostepnienia tych kanalow. A jesli operator odmawia nalezy sprawe zglosic do nich lu UKE.

 

 

Inna sprawa jest tego typu czy administrator budynku pobiera za konserwację anteny jakąś kasę. Bo u mnie w bloku jak weszła kablówka to antena tak długo wisiała aż nie zardzewiała do końca. Administracja budynku w momencie podpisania przez większość chyba 80 % lokatorów zaprzestała pobierać opłatę jak i konserwować ją.

 

Jak już Ci zależy na naziemnej kup sobie małą antenę i podłącz. Ja tak mam i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:read: Dekodery INEI podobno nie odbierają HbbTV :read:

 

Jestem ciekaw czy może Inea nas zaskoczy - jutro już 1 Grudzień?

 

Jedyna zmiana to na pewno zmiany w ofercie tv:

 

Już w najbliższy poniedziałek nowa odsłona kanałów CBS:

Zone Reality zmieni nazwę na CBS Reality, Club TV na CBS Drama, Zone Romantica - CBS Action, a Zone Europa zmieni się w CBS Europa. Oprócz nowej oprawy graficznej pojawią się również nowe treści.

 

W poniedziałek, 3 grudnia The POKER Channel zmieni się w The PLAYER Channel.

Wciąż tematem nr 1 pozostanie poker, ale na kanale pojawią się również treści dotyczące gier komputerowych, zakładów sportowych, relacji z kasyn czy interaktywnych show na żywo, dzięki czemu powinien zainteresować szerszą widownię.

 

Informacja z FB

 

Czyżby coś więcej - tego się dowiemy może od inea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nowy kanał CBS Drama, będzie w większości kanałem filmowym, czy raczej serialowym, mógłby być dostępny w pakiecie film. Ponieważ zastępuje Club TV zostanie raczej w innym i abonenci posiadający tylko pakiet film go nie zobaczą :(

Może inea przesunie kanał po zupełniej zmianie jego zawartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Niedlugo sieci kablowe beda musialy udostepniac swoja infrastrukture innym wieb zbliza sie koniec monopolu w inea.

 

Nie licz na to, jedynie spółdzielnie oraz administratorzy budynków nie będą mogli jednej sieci tylko wpuszczać na swój teren, tylko kilku operatorów!!!

 

Infrastruktura kablowa jest jest własnością danej sieci i to ona podpisuje z właścicielami budynków na ich zamontowanie i świadczenie usług.

Jedyna różnica może być taka że kiedyś administratorzy budynków, SM, podpisywali WYŁĄCZNIE z jednym operatorem kablowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kablówka udostępnia wszystkie programy nadające w DVB-T nie kodując ich, ale żeby je odebrać TV musi być wyposażony w głowicę DVB-C, bo w takim standardzie nadają kablówki i mając nawet TV z MPEG4, który odbiera DVB-T nie odbierzemy sygnału z kablówki

 

Serio, gdybym zrezygnował z kablówki w INEI (zostawiając sobie internet), to by mi nie zablokowali kanałów obecnych w DVB-T ? (Mam telewizor z tunerem DVB-C, aktualnie z modułem CI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...