Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

"Po upływie okresu w punkcie 2.1 dostawca usług zaprzestanie dostarczania pakietu tematycznego wskazanego przez abonenta w ramach promocji"

 

Sformułowanie 'w ramach promocji' znając INEĘ interpretuje, że po Nowym Roku pakiet będzie dostarczany bez promocji, czyli za standardową opłatą w cenniku. Także wygasa nie wybrany pakiet, ale promocyjna cena 0 zł.

 

Mimo wszystko głowy nie daję, że moja interpretacja regulaminu promocji jest taka sama jak INEI, ale do BOK się udam.

 

@skylla1

Tak, na HD promocji nie ma więc +6zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji prezent od Inea z koncem roku wygasa wybrany pakiet i nie trzeba fatygowac sie do BOK-u.

Rok temu było dokładnie tak samo, ale jak zwykle przy wprowadzaniu danych do systemu ktoś w Inei coś po-[beep]ył i miałem z tą promocją problem ciągnący się aż do lutego. Mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po upływie okresu w punkcie 2.1 dostawca usług zaprzestanie dostarczania pakietu tematycznego wskazanego przez abonenta w ramach promocji"

 

Sformułowanie 'w ramach promocji' znając INEĘ interpretuje, że po Nowym Roku pakiet będzie dostarczany bez promocji, czyli za standardową opłatą w cenniku. Także wygasa nie wybrany pakiet, ale promocyjna cena 0 zł.

 

zle to interpretujesz :)

gdyby miala sie zmienic cena na standardowa bylby stosowny zapis.

tak bylo do tje pory przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh od konsultacji z panem z inea minol juz tydzien prawie :) i do dzis nikt sie nie odezwał w sprawie umowienia sie na montaz super szybkiego neta 45mb i mobilnego 1gb :P za 49.90

po dzisiejszej rozmowie z pania konsultantka powiedziala mi ze przekaze do pana co sie ze mna kontaktował i do poniedzialku maks sie odezwa czyli bedzie juz czekanie drugi tydzien wstyd INEA macie super przeplyw informacji pomiedzy konsultantami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy na forum . Czytałem sporo ale muszę zapytać. Wczoraj był monter. Zamontował moduł CAM do Sony KDL-40EX710. Powiedział że aktywacja zdalna potrwa około 2 go. Minęło 21 godzin i nic. Wiem że niektórzy z Was też długo czekali na aktywację ale nie doczytałem się czy można to jakoś przyspieszyć? Czy Ci z Was którzy czekali ostatecznie mieli aktywację przed upływem 2 doby (jak deklaruje BOK Inea)? Jest jeszcze jeden problem. W opisie kanałów w TV nie ma polskich znaków. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z ADB bez nagrywarki można używać VOD po podłączeniu do intenetu? (Nie testowałem jeszcze podłączenia do internetu.

Czy jest możliwość przeglądania stron WWW?

Kiedy wyjdzie aktualizacja która pozwoli na dołączenie tunera DVB-T Usb do dekodera?

Albo jakaś możliwość na DVB-T?

 

Strona inea z 2006 rok, listopad:

http://web.archive.org/web/200611041621 ... w.inea.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment z strony inea.pl:

 

Dekoder HD

 

 

Marka: ADB

Jakość obrazu: HD

VoD: Tak

Nagrywanie: Nie

Cofanie i nagrywanie telewizji na żywo: Nie

Kontrola rodzicielska: Tak

Lista ulubionych kanałów: Tak

Dzwięk Dolby 5.1: Tak

Przewodnik TV: Tak

 

 

Mam ten dekoder i nie mam VOD.

Po 2. Powiedziałeś że nie na pytanie KIEDY będzie aktualizacja która pozwoli na dołączenie DVB-T Usb do dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz VOD ponieważ nie zamówiłeś tego żeby był sygnał zwrotny.

Nie uruchomili Ci sygnału zwrotnego. VOD jeśli masz dekoder który umożliwia korzystanie z usługi VOD powinna działać. Jedynie brak u Ciebie VOD to dzwoń, pisz do BOA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...