Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A ja z innej beczki czy jest może szansa dodanie TVP HD z pakietów tematycznych HD do WYGODNEGO HD i PVR / KOMFORT HD i PVR ? i czy inea planuje wprowadzenie AXN spin HD / SD?

 

Chcielibyśmy TVP HD szerzej udostępnić, ale przeszkodą jest tu stosunkowo wysoka opłata, jaką TV publiczna za ten kanał pobiera.. ale może w związku z EURO uda się tu coś wymyślić :)

Co do AXN Spin to tradycyjnie nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy. O dodaniach informujemy jak już są klepnięte na 100% (no, czasem 99%)

 

 

Jeśli chodzi o USB - port nie jest wykorzystywany do obsługi naszych działań, natomiast możliwe, że część funkcji jest aktywna. Podpytamy dział techniczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie związane z nowym dekoderem ADB z dyskiem twardym.

Poprzednio kiedy mieliśmy Technisat SD, to po włączeniu dekodera telewizor automatycznie przechodził na złącze, pod które dekoder był podpięty [było to EURO].

Teraz dekoder podpięty jest pod port HDMI 2 [w pierwsze HDMI wpięty jest komputer] i trzeba za każdym razem przełączać tryb telewizora na HDMI 2. Telewizor Panasonic jeśli ma to znaczenie, w razie czego podam konkretny model, może kwestia ustawień w samym odbiorniku.

 

Przy okazji, z nową promocją otrzymałem internet mobilny 200MB, będę go używać sporadycznie, ale dla testów już uruchomiłem połączenie i w billingach pojawiło się naliczenie za pobrane dane, a pakiet darmowych 200MB pozostał nieruszony. Czy trzeba to jakoś aktywować?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sie nei zgodzic a andim oczywiscie ze gniazdo HDMI pod ktory jest podpiety dekoder (w moim przypadku adb ) zostanie rozpoznane i po wlaczeniu dekodera odrazu przestawi sie na obraz bez bardzo uciazliwego kazdorazowego recznego "wskazania" poprzez pilota tv ktore gniezdo hdmi jest podpiete ,problem lezy w numerze gniazda otoz tylko hdmi oznaczone jako pierwsze rozpoznaje sygnal hdmi (tylko ono komunikuje sie z dekoderem pozostale 3 juz nie )

teraz goczku do ciebie : ja mam rowniez panasonica (PLAZMA MODEL P37X20E )gwarantuje tobie ze gniazdo o numerze 1 zostanie rozpoznane bez przelaczania

ps ze nigdy nie przyszlo tobie do glowy sprobowac na 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michuk, w takim razie moje dwa telewizory (SHARP 32" oraz 24") nie przełaczają się automatycznie na sygnał po hdmi. W "dużym" pokoju mam 32" z trzema HDMI i dekoder ADB PVR mam podłączony pod 1 hdmi, natomiast w małym pokoju mam tylko jedno gnizado hdmi i też automatycznie nie przełącza się (dekoder technisat HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak to jest z programami Polsat Sport i Polsat Sport HD ?

Pytam bo zauważyłem, że EPG jest takie samo na obu kanałach natomiast zawartość programowa jest różna. Rozumiem, że to pomyłka w EPG?

 

Zadałem takie pytanie na czacie ale oczywiście pracownicy nie wiedzieli o czym do nich piszę :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ze znawcow technicznych cos poradzi

 

mam od inei net 100mb modem thomson z wifi

 

wczesniej mialem neta 25mb tez modem wifi thomson

no i

 

wczesniej gdy korzystalem i pobieralem pliki z internetu net po wifi dzialal i sie nie rozlaczal !!! INTERNET 25MB

od momentu przejscia na 100mb pliki tez sie pobieraja z predkoscia nawet 4mb/s ale to tylko z poczatku , po chwili transfer spada do zaledwie ok 30kb/s i siec wifi sie rolacza i wyskakuje komunikat brak dostepu do sieci internet

pomaga reczne rozlaczenie polaczenia WIFI w komputerze i ponowne polaczenie sie z siecia

 

co moze byc nie tak albo powodem takiego stanu rzeczy

byl nawet taki moment ze polaczenie sie tak popsulo ze modem nie zalogowal sie juz do sieci INEA i walczylem z dzialem technicznym zeby to zrobili poprawnie lecz problem po raz 3 wrocil a technicy KOSMETYCZNIE poprawili jakosc lacza i podczas rozmowy zasugerowal mi zeby LACZYC SIE po LAN , skoro wifi nie dziala !!! KOMPETENCJA PIERWSZA JAKOSC !!!

 

moze jakas przyczyna po innej stronie jest ze INTERNET tak sie zachowuje

kto bardziej zna sie na technice ??

 

bede wdzieczny za sugestie pomysl , ewentualnie bede dalej walczyc z INEA

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kablu nie ma tego problemu

tylko po wifi

odleglosc nie ma znaczenia i tak rozlacza podczas pobierania np pliku 700MB , transfer podszedl nawet do 8mb/s po czym spadl do ok 30kb/s i polaczenie zerwane

 

zaznaczam ze wczesniej przy laczu 25MB nie bylo tego problemu , pobieralem naraz nawet 15 plikow i lacze wifi bylo stabilne

zmienilo sie to gdy zmienilem predkosc na 100MB , same problemy z wifi , chyba ze to modem padł i to jego wina ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego podalem Ci ten link,bo kiedys tez mialem problem z wifi w thomsonie i przyszedl do mnie pracownik inei odpalil swoj laptop na moim laczu i pokazal mi,ze wszystko jest ok,najlepiej,ze wtedy jak na zlosc sciagalo mu plik po abs.maxie czyli 11Mb/s i plik wazacy 1GB zassalo w ok.2 minuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...