Jump to content

Goczku

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Goczku

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć! Orientuje się ktoś czy przy okazji remontu ulicy Jackowskiego INEA położyła swoje światłowody i kiedy można się spodziewać ewentualnego rozszerzenia oferty dla tej lokalizacji o internet przez światłowód? Pozdrowienia!
 2. Dzięki serdeczne! Czyli dla starych instalacji nic się nie zmienia. Orientujecie się może, czy jeżeli rezygnuje się z dekodera i telewizji od INEA, to "w kablu" są nadawane programy TV naziemnej, czy już za bardzo kombinuje?
 3. Cześć! Czy istnieje jakaś nowa oferta dla budynków, których nie obejmuje światłowód? Na stronie dokopałem się do dokumentu "Cennik 2019" i traktuje on tylko o Internecie 1Gb lub 10Gb. W mojej kamienicy świadczą max. 180Mbps, mi wystarczy 120Mbps, które mam teraz, ale jednocześnie nie chcę płacić więcej niż obecne 99zł/mc, a nie mogą mi dać nowej umowy na starych warunkach. Telewizji właściwie nie potrzebuję, żona czasem coś ogląda na tych kanałach, które lecą przez kabel antenowy, dekoder służy jako zegarek INEA poszła teraz w światłowód i tą telewizję hiway i dla mniej wymagających nie ma już mniejszych pakietów? W tygodniu pewnie do nich zadzwonię lub podejdę do biura, ale może ktoś już w tym temacie wie? Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...