Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pierwszy post tutaj ale jestem zielony jeśli chodzi o sprawy TV:)

Mam pytanie (trochę głupie pewno - ale kto pyta nie błądzi) jak było/nie ten dział/nie to forum to przepraszam :smile: :

Zamierzam kupić sobie nowy tv (dokładniej samsunga 40d6500) i nie wiem czy muszę coś jeszcze robić poza wywiezieniem starego na działkę:P, jaśniej; jestem teraz posiadaczem najtańszego pakietu?(tego bym tak nie nazwał) tv (tego za 15,10;P) i nie wiem czy muszę iść po jakiś dekoder czy coś(bo nie mam ich magicznego pudełeczka z kartą), czy muszę coś zgłaszać itp.

dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pierwszy post tutaj ale jestem zielony jeśli chodzi o sprawy TV:)

Mam pytanie (trochę głupie pewno - ale kto pyta nie błądzi) jak było/nie ten dział/nie to forum to przepraszam :smile: :

Zamierzam kupić sobie nowy tv (dokładniej samsunga 40d6500) i nie wiem czy muszę coś jeszcze robić poza wywiezieniem starego na działkę:P, jaśniej; jestem teraz posiadaczem najtańszego pakietu?(tego bym tak nie nazwał) tv (tego za 15,10;P) i nie wiem czy muszę iść po jakiś dekoder czy coś(bo nie mam ich magicznego pudełeczka z kartą), czy muszę coś zgłaszać itp.

dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)

 

Będzie wszystko działać bez problemów. Z tym że jeśli będziesz miał dekoder Inei będziesz maił kilka kanałów więcej. (Euronews, DW-TV, Edusat, TVS, TVP HISTORIA, Czwórka Radio z Wizją, ESKA TV)

Tutaj masz link http://www.inea.pl/dom/telewizja/pakiety_standardowe/

Cena pakietu 24,90 zł.

Szkoda że Inea nie dodaje samych modułów do tv, nie trzeba by teraz dobierać kolejnego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano zadałem pytanie na "czacie" kiedy można spodziewać się nowego numeru gazetki "INEA Zoom" po 30 minutach czekania uzyskałem informację, że .....nie mamy informacji na ten temat :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

 

Po 2 godzinach wchodzę na stronę www i co widzę? http://www.inea.pl/strefa_abonenta/magazyn_inea_kurier/

żadnych informacji o ewentualnych nowościach programowych, o przepraszam jest o włączeniu kanału: Bielsat :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do BOA lub zapytaj na czacie.

 

Świąteczny prezent od INEA
data: 05-12-2011 źródło INEA.pl

W INEA prezentami świątecznymi można się cieszyć już od 5 grudnia! Od tego dnia Abonenci telewizji cyfrowej mają możliwość oglądania kilkunastu kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat aż do stycznia 2012 roku.



Wśród nich są popularne programy dla dzieci, takie jak Boomerang, Nickelodeon, Baby TV, KidsCo, Da Vinci Learning i Disney Junior (w oknie otwartym już od 1.12.2011), ale także programy dla pozostałych członków rodziny, jak Travel Channel, BBC Entertainment, Zone Romantica czy Wedding TV i Extreme Sports Channel.



Czas trwania okna otwartego poszczególnych programów: Disney Junior 1.12-31.12.2011; Baby TV, Boomerang, Extreme Sports Channel, KidsCo, Nickelodeon, Travel Channel, Wedding TV, Zone Romantica 5.12-2.01.2012; Da Vinci Learning 14.12-14.01.2012; BBC Entertainment 14.12-31.12.2011. Oferta dotyczy programów ujętych w wykazach telewizyjnych dla wybranych miejscowości.

 

Tutaj nie ma napisane od jakiego pakietu kanały są odkodowane jedynym wymogiem posiadanie jest dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TEsat może - News w FB http://www.facebook.com/TesatCyfrowy

 

MiniMini+ HD, TeleTOON+ HD, Planete+ HD, TVP HD, TVN HD, Polsat HD, MTV Live HD, BBC HD, MyZen HD to 9 programów w HD w pakiecie podstawowym !!! Do tego nowoczesny dekoder za złotówkę i mamy doskonałe uzupełnienie świątecznych prezentów.

Przyjdź do Biura Obsługi Abonenta, zamów przez e-BOA lub zadzwoń do nas aby zamówić nowy pakiet.

 

Inea znów szaleje. Już chyba na zimowisku. :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy na czacie INEI pracują sami :censored: ? oni abonentów mają totalnie w :censored:

na moje pytanie o poszerzenie oferty TV o nowe kanały w tym HD, (podałem dla przykładu sieci z Poznania, które są konkurencją INEI, które potrafią i przede wszystkim chcą zadowolić swoich abonentów) po kilkunastu minutach oczekiwania otrzymałem info, że w najbliższym czasie INEA nie planuje poszerzenia oferty, zapytałem a co z Orange Sport? odpowiedź: nic mi na ten temat niewiadomo :crazy:

Jak to w takim razie ma się do informacji podawanych na FB? pytam kto z kogo robi idiotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ma tę przewagę że tam gdzie znajduje się jej oferta, praktycznie nie ma konkurencji. Już kilka spółdzielni mieszkaniowych dostało kary lub upomnienia za nie dopuszczania na swoim terenie innych operatorów sieci kablowych. Więc sam widzisz jak to z INEĄ jest monopolista i cóż możemy zrobić, narzekać i czekać.

 

Może jednak na FB Inei siedzi jakaś "kompetentna" osoba i w końcu coś się dowiemy. W boa lub na czacie nic się nie dowiesz bo mają przygotowane odpowiedzi, jak zadasz pytanie na które nie byli przygotowani to się robi problem i w końcu pada odpowiedz typu " nie mamy żadnych informacji" czy " nie planujemy dołączyć nowych kanałów" lub " przekaże sugestię do odpowiednie działu".

 

Szkoda że tak się traktuje abonentów którzy dają im kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea to zbiorowisko najbardziej śmieciowych kanałów dostępnych na polskim rynku.

Jeszcze bielsat do kolekcji i kilka innych [beep]ów i będą się chwalić, że mają już 200 kanałów w ofercie.

Inni operatorzy raczej mają się czym pochwalić przed świętami a SYFNEA dodaje kolejny badziew i taki

robi szum z tego tytułu, że można o tym czytać na każdym portalu poświęconym mediom. Pewnie pamiętacie

jak jakiś rok temu dodawali do oferty ten wspaniały i wyczekiwany przez wszystkich kanał TVE, też tym

osiągnięciem się wszędzie chwalili. Abonenci proszą ich na FB o dołączenie do oferty konkretnych kanałów

a oni w miastach włączają kanał dla rolników, bo pewnie wszyscy tego oczekiwali. Normalnie IDIOTYZM!!

Idiotyzm programowy i organizacyjny. Wziąłem u nich na grudzień w promocji za 0zł pakiet Nauka i Natura HD,

przychodzi ostatnia fakturka, a tu niespodzianka - 20 zł więcej! Pomimo dwukrotnej reklamacji, po sprawdzeniu

salda na eboa dalej widnieje zawyżona suma za grudzień.

Ręce K***A opadają!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dla mnie jest skandalem? Nawet nie to, że włączają te "śmieciowe" kanały TVR czy TV6. Dla mnie skandalem jest sposób traktowania abonenta !!!!!!! Oszukiwanie, naciąganie, ściemnianie, itd. Żeby o "nowym" kanale dowiadywać się z innych mediów typu Satkurier czy Media2, albo od abonentów na forum INEI? To świadczy o kompletnym ignoranctwie i zlewaniu klienta. Ludzie!!!!!! w Poznaniu potrzebny jest nowy, konkurent pokroju UPC lub TOYA. Może wtedy zaczną dbać o swojego klienta. Te ich opowiadania, że już wkrótce, że już niebawem, że nowe kanały już lecą, że dla posiadaczy wszystkich pakietów też będzie prezent na Święta, itd. itp. Za co oni k.... dostają te nagrody? Rozumiem, że w skład komisji ogłaszającej wyniki są pracownicy srINEI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby sami czytali forum Satkuriera więcej by się dowiedzieli niż z własnej firmy. Nawet FB nie wpisali wzmianki. Tak czy inaczej oferta jak na razie jest chyba najgorzej się rozwijająca. Tesat czy East & West ma ciekawszą ofertę za podobną cenę. Szkoda że nie mamy możliwości wyboru operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody są przyznawane w ramach towarzystw wzajemnej adoracji. To nie są niezależne ciała, które obiektywnie oceniają rynek, tylko twory zrzeszające podmioty rynku telekomunikacyjnego. Przyznawanie nagród widać polega na wzajemności, dzisiaj my wam, jutro wy nam i wszystko się kręci. Prasa i portale dostają do wiadomości i kreują odpowiednio operatorów.

A'propos. Czy mimo ostrej krytyki prowadzonej od dawien dawna na tym forum, czytaliście gdziekolwiek

w prasie lub na portalach telekomunikacyjnych jakiekolwiek

krytyczne artykuły dotyczące Inei? Inea organizuje konferencję prasową, dziennikarze biegną, grzecznie wysłu[beep]ą samouwielbienia marketingowców, zjadają obiadek i biegną z reklamówkami pełnymi souvenirów pisać jaką to wspaniałą ofertę przygotowała znów dla nas Inea.

Ech.... brak słów

 

(wysłano z SGS2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...