Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A teraz na Grunwaldzie zniknęły lub jest duże szatkowanie obrazu na Polsat, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat News, TV Biznes, Polsat Futbol, Polsat Sport , Polsat Sport Extra - powód słaby lub brak sygnału z sat - chyba w Warszawie pada :(

 

Koniec wakacji to może jednak Inea nas zaskoczy jakoś miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w biurze obsługi klienta bo z czatem i infolinią to się gada jak z betonem. :/

Miła Pani poinformowała mnie że jest wszystko wporządku że kanały mam aktywne na moje pytanie dlaczego nie ma ich faktycznie oczywiście nie potrafiła odpowiedzieć powiedziała że zgłosi usterke. Czas naprawy (reakcji) 48 godzin to jakaś kpina. :read:

 

Ps. Na infolinii Pani na moje info że nie ma 50 % kanałów spytała a czy pan kabel sprawdzał niezła pomoc. :brawo:

 

Dam znać co wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczyli HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax 2 HD oraz rozpoczeli testy Canal+ 3D ...

Czyżby ostatnie zmiany w ustawieniach kanałów w analogu były związane z dołączeniem nowych kanałów???

 

Tesat tak na stronie napisał:

 

http://www.tesat.pl/strefa-klienta/aktu ... iany-.html

 

 

Wkrótce nowe programy cyfrowe, konieczne zmiany ...

 

środa, 03 sierpnia 2011 20:46

 

 

W związku z rozbudową oferty telewizji cyfrowej o kolejne programy powstała konieczność przeprowadzenia kilku zmian w ofercie telewizji analogowej.

 

Zmiany rozpoczną się 16 sierpnia br., w efekcie Polonia 1 dostępna będzie tylko w technologii cyfrowej, program Comedy Central Family zostanie przesunięty w kanał 49 a Zone Reality w kanał 50.

 

Za zmiany najmocniej przepraszamy.

 

Może i w INEI coś się pojawi??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qubaq Właśnie Tesat już coś zaczął a Inea na razie cisza. :(

 

Nawet za podobną cenę (niewiele wyższą) oferują więcej kanałów.

 

http://www.tesat.pl/telewizja/telewizja-cyfrowa.html :smile::idea:

 

Inea mogła by choć porównać ofertę. A nie tylko chwalić się ilością kanałów - chyba TESTOWYCH jest już 4 a niebawem będzie następny :/:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CISCO 39xx i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Do niedawna działała w nim funkcja WiFi za darmo, ale teraz jest to transparentny modem tak jak jego niższy odpowiednik (34xx chyba). Jak było WiFi to działało bardzo ładnie (po zalogowaniu się jako homeu@homep i ustawieniu sobie portów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że inea wycofała z oferty cyfrowy Dom internet 25 mb - teraz w tej samej cenie jest 50mb tyle że up -a zmniejszyli z 4 na 2 mb

 

a tak swoja droga mam pytanie do osob które sie znaja, mam w tym momencie 25mb lacze z inea i jak sciagam na kablu to tak mi idzie około 2,8 mb/s czyli bardzo ładnie, z kolei mam do cisco podlaczony router TP Link WR543G i jak siedzie w pokoju w którym jest Tp link polaczony z Cisco to sciagam mi na wifi tak okolo 2,1 mb/s a z kolei jak pojde do swojego pokoju to jest dwa pokoje dalej( 2 sciany w bloku sa przeszkoda) to scaiaga mi tak 1,7 mb/s

 

 

mam dwa pytania :

1. czy da sie cos zrobić zeby tak nie tracić na prędkości łącza?

2. Czy jak sobie zmienie teraz na 50 mb to i tak mi pojdzie maxa te 1,7 mb/s na wifi czy po prostu strace tak same okolo 1 mb/s czyli przy 50 bedzie mi sciągać okolo 4,1 mb ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wina WiFi ;) Musiałbyś mieć kartę w standardzie n i router w standardzie n - wtedy będzie OK ;)

Standard G ma 54Mbps tylko w nazwie ... w rzeczywistości jest to koło połowy tego i to tylko blisko routera :)

 

BTW

Inea wymiśliła ikonki, na facebooku konkurs ... a teraz to ogłaszają ... 200% internetu ... oczywiście tylko 4 miesiące, cyrograf na 18 miesięcy (14 miesięcy płacimy normalnie za mobilny) i tylko 200MB ... niech sobie taką ofertę wsadzą ... do szafy ;)

Za ~50zł można kupić kartę orange ważną 5 miesięcy i z 6-7GB na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea, alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce, od września zaoferowała nową promocję Internetu stacjonarnego w duecie z mobilnym oraz przyspieszenie Internetu w pakietach.

 

Od 1 września 2011 roku INEA wzmocniła ofertę pakietową szybszą usługą Internetową. Internet w pakiecie z telewizją i telefonem przyspieszył w INEA z 25 na 50 Mb/s i z 50 na 100 Mb/s. Spadły też ceny tej usługi w ofercie pakietowej. Teraz za przepływność 100 Mb/s cena w pakiecie wynosi już tylko 59,90 zł, a za 50 Mb/s jedynie 49,90 zł. INEA promuje ofertę trójpaków z Internetem mobilnym gratis przez pierwsze 6 miesięcy świadczenia usługi.

 

17189-450.jpg

 

Po raz pierwszy INEA wprowadziła również specjalną ofertę Internetu stacjonarnego z mobilnym. Ofercie towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem "200 % Internetu tylko w INEA". W dwupaku Internet mobilny jest dostępny gratis przez pierwsze 4 miesiące świadczenia usługi.

 

17190-450.jpg

 

Po okresie pierwszych 6 miesięcy abonament wynosi 9,90 zł

 

 

Przetarg na zaprojektowanie keyvisualu jesiennej kampanii promocyjnej wygrała poznańska agencja kreatywna Minima

 

Żródło Media2.pl

 

http://media2.pl/telekomunikacja/83119- ... -inea.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...