Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że u mnie USB chodzi bez problemu na kompie stacjonarnym z maksymalną prędkością 25mb/s...:/ Nie znam się na tym ale byłoby trochę nielogiczne gdyby USB działało na stacjonarnym, a na laptopie już nie.

Co do połączenia sieciowego- nie mam w tej chwili kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy poprzekładali te kanały odkodowane mam 3 stacje których niepowinnienem mieć kino polska zone romantcja i Russia Today od samego rana ??? macie podobnie

 

jest jeszcze FashionTV Zone Romantica i MCM POP ale pewnie jeszcze dzisiaj lub jutro będą zablokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p3run, moze spojrzysz

 

http://www.cisco.com/web/consumer/suppo ... l#~drivers

 

musze dodac, ze pobralem te sterowniki i probowalem uruchomic modem jako usb.

 

mnie takze sie nie udalo, sterowniki zalaczone przez producenta i operatora kablowki nie zawieraja

 

plikow do obslugi systemow x64.

 

bedziesz musial chyba przejsc na rj /wpierw wprowadz mac karty sieciowej na strone inei/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem inea coś jeszcze doda do końca roku...

bez powodu nie zmienialiby kolejności kanałów (czyli w praktyce rzeczywistych paczek "strumieni" w których transmitują poszczególne kanały)

może będą też jakieś migracje między paczkami??????

 

:::::PS:::::

dawno mnie tutaj nie było...

czytam kilkanaście stron i zaskoczył mnie brak postów użytkownika "youandi".

Pewnie już faktycznie zaczął pracę w inea i go uciszyli:);p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :cry: ... . Zablokowali dostęp wszystkim, którzy nie wykupili usługi wifi. Ale przynajmniej router (działający teraz jak zwykły modem) podaje na wyjściu zewnętrzne IP, więc nic, tylko sprawić sobie dodatkowy router i po sprawie. Trochę głupio mieć dwa urządzenia, kiedy można byłoby mieć tylko jedno, ale już wolę to, niż co miesiąc wydawać 10 pln (lepiej zainwestować teraz trochę pieniędzy i mieć spokój :smile: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EPC3925 działa teraz podobnie jak EPC3212 oraz inne modemy Inei gdy nie ma wykupionej usługi WiFi, jeżeli ktoś nie wykupuje sobie WiFi to nie rozumiem dramy o to że przestało mu działać wifi :s mieli błąd że to działało i naprawili :o ot cała filozofia...

 

ps. ciekawostka: nie działa filtrowanie MAC - działa pierwsze urządzenie które zostanie podłączone do urządzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: Ta obecna promocja na Canal+ jest tylko dla obecnych posiadaczy pakietu, czy obejmuje też nowych abonentów?

 

 

Nie dla wszystkich bo ja mam umowę na Canal + do końca listopada i nie mogę:

 

Z promocji mogą skorzystać Abonenci będący w ostatnim

miesiącu obowiązywania dotychczasowych warunków promocji

Operatora na Pakiet Premium CANAL+ lub Pakiet Premium CANAL+

HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jak INEA będzie dogadywała się z C+ o dołączenie Canal + GOL HD i Canal + weekend HD to może potrwać. Nie zapominajcie jak dodawali C+ GOL czy C+SPORT 2 ile to czasu trwało.

 

Co do ceny to jest za wysoka za kanały PREMIUM ale cóż. Tak już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się do nich dzwoni na infolinię i mówi jakimś nowym kanale to oni to gdzieś tam zapisują i przekazują - może to by była lepsza droga niż pisanie na forum o tym? ;> jak będą mieli dużo telefonów apropo jednego kanału to jest większa szansa że dodadzą taki kanał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, "podobno" zapisują bo muszą przekazać odpowiedniemu działowi. A co do nowych kanałów to jeżeli coś włączają to o terminie raczej dowiadujemy się przed startem.

 

Mogli by jednak coś dodać tym bardziej że od 01.08.2011 wyłączają SAT 1, a od 31.08.2011 znika NAT GEO MUSIC. Czyżby w ofercie były w końcu aż 5 kanałów TEST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodała tylko była zmiana nazw kanałów:

 

https://satkurier.pl/news/67734/canal-we ... -nazw.html

 

CANAL + SPORT 2 -----> CANAL + GOL

CANAL + GOL ------> CANAL + WEEKEND

 

 

Dodali także txt do TVP HISTORIA.

 

https://satkurier.pl/news/67731/tvp-hist ... 19-2e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...