Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj był mój elaborat ale niestety "forum" go skasowało...

 

W skrócie:

od 10 lat korzystam z ineii (wcześniej icpnet)

od 3 czerwca mam pierwsze z nimi (JAKIEKOLWIEK) problemy.

 

Zostałem okłamywany na infoliini przez bande niekompetentnych techników.

Dopiero jedna Pani z infoliini dała rade poskładać mój problem do kupy.

 

Przez 5 dni nie maiłem usług bo jakiś baran źle wprowadził dane w systemie.

Straciłem jakieś 50 zł na kontakt z infolinią... i gdyby nie to nie miał bym nadal usług...

 

Jeżeli ktoś mówi wam na infolinii ze mają dwa dni na aktywacje usług, to kłamią, nie ma zapisu w regulaminie.

Jeżeli ktoś mówi wam że tak naprawdę mają 30 dni na aktywacje to kłamią, nie ma takiego zapisu w regulaminie.

 

Modem który dostałem jest dla mnie kawałkiem plastiku który moge sobie odstawić na półke i będzie równie użyteczny (thomson).

 

Napsiałem reklamacje w której poszło parę gorzkich słów.

 

Pytanie do was.

Czy wymienialiście modem na inny kompletnie model?

Jak wyglądała taka procedura i jak ją uzasadniliście?

 

 

ps. w regulaminie jest tyle dziur że to po prostu skandal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbuję doliczyć się tych 159 kanałów i u mnie wychodzi łącznie z VOD 158, uwzględniając podwójne (CN/TCM, ZigZap/Hyper, Viasat Explorer/Spice) jako 6 kanałów. Gdzie ten 159???

 

Masz rację tyle że na dekoderach ADB i TECHNISAT SD na liście głównej jest pusty kanał id "wolny" tak samo jest z radiowymi.

 

A jak się po ustawia wszystkie kanały bez tzw. wolnych jest 158

 

Inea od jakiegoś czasu nie pamiętam ale w momencie pojawienia 100 kanałów to już wtedy mieli kłopoty z liczeniem - nawet jakby policzyć kanały TEST, TEST2, TEST3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gazetką także ciekawe informacje.

 

1 strona.

 

dsc01356e.th.jpg

 

2 strona.

 

dsc01357m.th.jpg

 

Jedyny plus że z analogu w końcu zaczną wyłączać kanały. Ciekawi mnie dlaczego wyłączony zostanie SAT 1? Czyżby słabe zainteresowanie?!

 

Szkoda Nat Geo Music, ale cóż jeżeli nadawca wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barat

 

a nie jestes studentem?

Studia dawno za mną, promocja dla każdego (po prostu nie ogłaszana, ale np do mnie zadzwonił handlowiec z taką informacją) - poszedłem, Pani potwierdziła że takie coś jest, cyrograf normalnie przedłużony i w cenie 69.90 mam 50/4Mbit :)

Można to to do końca czerwca zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nowy cyrograf podpisywałem w grudniu 2010 jak wchodziło 25Mbit w Koninie, więc mi się nic nie kończyło :) Co więcej - Mietek czy inny Zenek z ulicy też może dostać 50Mbit za cenę 25Mbit według Pani w biurze obsługi w Koninie ;)

Nie gadaj przez telefon tylko się przejdź do salonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...