Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam w Inea łącze 25 Mb, modem Cisco WiFi EPC3925. Nie mam wykupionej opcji Wifi, ale od momentu zakupu bezproblemowo korzystałem z tej opcji, kontrolka Wireless paliła się cały czas na zielono, wszystko działało bez zarzutu. Kilka dni temu net przestał działać, zarówno Wifi jak i Lan. Po rozmowie telefonicznej z działem technicznym Inea dowiedziałem się, że w moim regionie jest usuwana właśnie jakaś usterka. Po kilku godzinach net zaczął działać ale tylko po Lanie, Wifi brak, nie mogę się już zalogować do routera (wcześniej było to możliwe), zielona kontrolka przestałą świecić.

Czy możliwe jest, że Inea zablokowała mi Wifi w moim modelu modemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie czy także macie brak sygnału na NATIONAL GEOGRAPHIC MUSIC? (Poznań - Grunwald)

 

dsc01272n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

jakość zdjęcia słaba ale widać o co chodzi.

 

Od kilku dni ponownie występuje zatrzymywanie - rwanie programów tym razem TVP INFO/POZNAŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, brak sygnału na Nat Geo Music, co więcej brak również sygnału na HBO2 i HBO Comedy !!!! Jakaś większa awaria?

a co do jakości to od paru dni mam fatalny odbiór TVP HD na innych HD także pojawiają się "dropy" u moich rodziców obraz TVP HD jest idealny (Cyfrowy Polsat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zwykle technisaty SD to te standardowe dawane do " cyfrowej " tv sa po mocnych przejsciach i maja slabe glowice , albo inaczej bardzo czule glowice , co wlasnie objawia sie brakiem dostepu do niektorych kanalow , dekoder aktualizujac sie nie widzi kanalow i wywala je z listy , ja mimo doskonalego sygnalu u mnie, dekoder nie widzial animal planet , planete ... ogolnie porazka jak mialem kiedys ten " sprzet" wiec odradzam go przykladem moze byc 11 wymian technisata SD w inea przez moja ciotke :)

 

 

:) ach INEO obudz sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam dwa pytania

 

1. Jak często średnio występuje awaria internetu?

2. Czy w INEI jest coś takiego jak okres testowy załóżmy miesiąc na neta

 

Tylko nie mówcie mi nic, że mam sobie poszukać bo

- temat ma 247 stron

-wyszukiwarka nic nie znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś podczas wyścigu F1 GP Turcji na Polsat HD komuś często przycinało obraz i dźwięk?... No szlag może człowieka trafić!

Wczorajsze kwalifikacje na Polsat Sport HD szły bez problemu.

Czy to może być wina Polsatu, czy INEI?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakiś czas temu zdecydowałem się zamówić w INEA internet 50 Mbit/s razem z opcją WIFI. Otrzymałem modem/router CISCO EPC3925, który po miesiącu dogorywania definitywnie padł na oczach technika i został wymieniony na nowy.

W międzyczasie zdecydowałem się podnieść prędkość do 100 Mbit/s również z opcją WIFI. Oto moje spostrzeżenia - antena wewnętrzna w modemie pozwala po WIFI wyciągnąć maxymalnie do 75 Mbit/s, po kablu działa prawie tak jak deklarował operator. Poza tym modem co jakiś czas sam się resetuje o różnych porach i z różną częstotliwością, skaczą pingi, czasem na kilka sekund zrywa połączenie. Objawy wyglądają bardzo podobnie do tych, które poprzedzały awarię poprzedniego modemu.

Nasuwa się pytanie czy model CISCO EPC3925 jest aż tak nieudany czy ja mam wyjątkowego pecha :?:

Wiem, że wątek modemu/routera był już wcześniej poruszany jednak nie miałem siły czytać wszystkich postów, więc proszę o wyrozumiałość :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...