Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie zastanawiają kanały KINO VOD 1 - 11 kiedyś były zapowiedzi filmów do zamówienia. Od jakiegoś czasu brak jakiegoś objawu emisji na tych kanałach, a ostatnio nawet PID A znikł - brak dźwięku (proszę czekać...). Czyżby było małe zainteresowanie pakietem?!

 

Może zamiast tego zrobić jakiś ciekawszy pakiet tv np. STARY MAX + MAX HD :read::lol2:

 

Zaraz będzie komentarz że nie można mieć wszystkiego, albo bardzo drogo by to kosztowało (jakby teraz było tanio :evil: )

 

Pytanie do @inea.pl

 

Czy te pisma co ostatnio były wysłane to te z informacjami o zmianach od 01.04.2014 to już to o którym mowa była na forum, bo nie zauważyłem ŻADNEJ wzmianki o kanałach na paśmie lokalnym - wyłaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście poinformowano że zostaje włączony pakiet bezpieczeństwa i mam po 3 dniach zadzwonić na infolinie żeby mi to wyłączyli

Można chyba nawet mailem czy tam telefonicznie zrezygnować z tego. Dziwne, że kolegi nie doinformowali o tym, z tego co słyszałem, to wszystkim o tym trują :) Nie jest też czasem tak, że przypominają mailem o możliwości wyłączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety rewolucja w odświeżeniu oferty która była zapowiadana to jedna wielka porażka, poza tvp abc i tvp sport HD nic konkretnego nie dodali. A tyle ciekawych kanałów abonenci sugerowali na stronie idea Inea i po co ? Nadal brak kanałów AXN nie wspominając o AXN HD, Spin HD, Universal chanel, 13 ulica, History HD itp konkretnych kanałów nadal BRAK !!

 

Naprawdę gdzieś padło słowo rewolucja? Pisaliśmy o kilkunastu kanałach, w tym kilku HD - to wszystko będzie zrealizowane. O 'listach życzeń' pisaliśmy tyle razy, że nie ma chyba sensu po raz kolejny - znów każdy wymienia co innego, co by akurat chciał... O rewolucji można natomiast mówić pod względem usług - tutaj dużo rzeczy udało się uporządkować i ujednolicić.

 

Można chyba nawet mailem czy tam telefonicznie zrezygnować z tego. Dziwne, że kolegi nie doinformowali o tym, z tego co słyszałem, to wszystkim o tym trują :) Nie jest też czasem tak, że przypominają mailem o możliwości wyłączenia?

 

Bardzo dużą wagę przykładamy, żeby taka informacja się pojawiała, choć w ferworze podpisywania umowy pewnie można ją przeoczyć.

 

Czy te pisma co ostatnio były wysłane to te z informacjami o zmianach od 01.04.2014 to już to o którym mowa była na forum, bo nie zauważyłem ŻADNEJ wzmianki o kanałach na paśmie lokalnym - wyłaczenia?

 

Jakiego pakietu w tym wypadku dotyczy pismo? Zmiany dotyczące wymienione są w pkt III

 

Koledzy my tu rozmawiamy, komentujemy, jedni to inni tamto, INEA.pl czyta i nagle nijaki dzem wyskoczy, że ten kanał czy inny to kicz !!!!!! Czyli jak kolega z INEA ma nasze forum traktować poważnie?

 

Traktować można tylko i wyłącznie poważnie, bo pojawia się dużo ciekawych dyskusji. Jednocześnie doskonale widać, jak zróżnicowane są oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciek z forum fb inei,

 

CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC CZEMU Z DNIEM 1 KWIETNIA 2014 ZOSTANO WYLACZONE KANALY ANALOGOWE NASTEPUJACE PROGRAMY ANIMALPLANET,DICSO WERY CHANEL,DICSO WERY SINES,DISCO WERY TURBO, LCT CZEMU NIE MOGA ONE ZOSTAC TAK JAK SA

 

pisownia oryginalna, odp inei

 

Kanały zostają wyłączone w wersji analogowej, dostępne będą natomiast w wersji cyfrowej. Zmiana podyktowana jest kwestiami technicznymi i chęcią rozwijania oferty cyfrowej. Jednocześnie przypominamy o promocji skierowanej do osób posiadających tv analogową umożliwiającą korzystne przejście na pakiet cyfrowy

 

.......

 

Czy te pisma co ostatnio były wysłane to te z informacjami o zmianach od 01.04.2014 to już to o którym mowa była na forum, bo nie zauważyłem ŻADNEJ wzmianki o kanałach na paśmie lokalnym - wyłaczenia?

 

Jakiego pakietu w tym wypadku dotyczy pismo? Zmiany dotyczące wymienione są w pkt III

..................

 

Sorka miałem wpisać kanały w analogu. Wyłączenie kanałów w paśmie analogowym. Oraz innych usuwanych w oferty RTL, oraz RTL2, SUPER RTL (w starych pakietach). O tych kanałach nie ma żadnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy my tu rozmawiamy, komentujemy, jedni to inni tamto, INEA.pl czyta i nagle nijaki dzem wyskoczy, że ten kanał czy inny to kicz !!!!!! Czyli jak kolega z INEA ma nasze forum traktować poważnie?

Widziałeś jakość tych kanalow? pozatym poza cbś reality nic ciekawego nie prezentuje. Ja nie narzekam na siłę na familysport itd wy za to tak albo dobre 10stron narzekania na tvp sport. A niektóre nowe kanały są ciekawe nawet duble w hd np oba kanały discovery. Dlaczego codziennie o godzinie 0.08 tracę dostęp do całej paczki tvnow, części hbo, części canal+, i między innymi tvp info, tvp poznań, puls2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na infolinii chyba badaja cierpliwosc;) 45minut i nadal każą czekac. ta infolinia ich do [beep] jest na problemy techniczne czekalem 45minut jak zadzwonilem na list pod4 na infolini to pochwili dodzwonilem sie. Rzekomo prace konserwacyjne robia... to zamiast podwyzke to niech rabat zrobia dla klientów. oszczedzaja na kosztach pewnie. a tlumaczenie podwyzki skoro wylaczyli 3rtl jesr bezsensu wlaszcza ze 3 nowe kanaly dostali za free a nsport i tak maja w ofercie ( inea max i max hd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest tak, że umowy terminowe przechodzą na czas nieokreślony, po prostu nie będzie rolowania i zostaną ceny promocyjne.

 

no wlasnie przechodza na czas nieokreslony. I starym klientom zostawia sie ceny promocyjne, a nowi beda wpadac w ceny standardowe. To takierozwiazanie ktore inni operatorzy mieli 5 lat temu i uciekli z niego. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety rewolucja w odświeżeniu oferty która była zapowiadana to jedna wielka porażka, poza tvp abc i tvp sport HD nic konkretnego nie dodali. A tyle ciekawych kanałów abonenci sugerowali na stronie idea Inea i po co ? Nadal brak kanałów AXN nie wspominając o AXN HD, Spin HD, Universal chanel, 13 ulica, History HD itp konkretnych kanałów nadal BRAK !!

 

Naprawdę gdzieś padło słowo rewolucja? Pisaliśmy o kilkunastu kanałach, w tym kilku HD - to wszystko będzie zrealizowane. O 'listach życzeń' pisaliśmy tyle razy, że nie ma chyba sensu po raz kolejny - znów każdy wymienia co innego, co by akurat chciał... O rewolucji można natomiast mówić pod względem usług - tutaj dużo rzeczy udało się uporządkować i ujednolicić.

 

 

 

Dodaliście takie kanały , jakich nie wymieniał nikt w "listach życzen" - jak to ładnie określiliscie wymienianie kanalow , których brak z dużych kablówek tylko w inei. Nikt ich nie chciał. Chciał tu ktoś , dodanie RUSSIA TODAY HD?! Chciał ktoś Family sport HD?

Dodaliście / dodacie kanały które już były , a w SD brakuje wielu kanalów , które są po prostu wszędzie tylko nie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, do 31 marca. Z wcześniejszych przekazów zrozumiałem, że wszystkie umowy zmieniają się w takie na czas nieokreślony, czyli jak ktoś podpisał we wrześniu jak cryfleuret to od kwietnia będzie miał umowę na czas nieokreślony a z tego pisma wynika, że po prostu jak skończy mu się umowa to nie będzie rolowania, tylko dopiero wtedy przejdzie na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przesłanym mailu napisane jest jednoznacznie,że można rezygnować z usługi tv,bez ponoszenia konsekwencji finansowych z racji otrzymanych promocji.Rezygnację trzeba złożyć do końca marca.Warto jednak przemyśleć sprawę,ponieważ podwyżka nie jest znacząca,chyba ,że ktoś ma ważniejszy powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...