Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

dziwne jest to ze sa stare pakiety z kanalami ktore i tak sa nadawane a NOWI klienci z nowymi pakietami i tak ich nie dostaja nie dostana , jaka w tym korzysc INEI skoro i tak ma te kanaly w swojee ofercie i tak za nie placi a nie udostepnia ich w NOWYCH petardowych pakietach ... zakrecona polityka pieniezna bo o co innego moze chodzic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to kosztuje. Ja osobiście nie wypowiadam się na tematy o których pojęcia nie. mam. Ale idąc tym nurtem to powinni zrobić jeden pakiet, ponieważ ktoś by miał czego inny nie ma np tvp sport hd osoby mający mniejszy pakiet jak super he nie mają go a przecież inea go nadaje tak samo z extreme jedni mają inni nie n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest to ze sa stare pakiety z kanalami ktore i tak sa nadawane a NOWI klienci z nowymi pakietami i tak ich nie dostaja nie dostana , jaka w tym korzysc INEI skoro i tak ma te kanaly w swojee ofercie i tak za nie placi a nie udostepnia ich w NOWYCH petardowych pakietach ... zakrecona polityka pieniezna bo o co innego moze chodzic ...

 

dlatego, że operator nie płaci za kanał w sieci tylko za ilość "gniazdek" udostępniających kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że przyłączenie TESATu było dużym wezwaniem INEI ale żeby taki bałagan mieć to przy tak dużym operatorze nie powinno mieć miejsca. Na forum pojawiały się wpisy że faktura źle naliczona jakoś nie napawały mnie obawami. Co prawda w ubiegłym roku zdarzyła mi się źle wyliczona faktura - ale szybko to załatwiliśmy.

Aż dzisiaj przysłano mi nową fakturę :roll: i znów źle - czyli jutro wyjazd do BOA z reklamacją. (już napisana).

 

Szkoda że nasz operator przestaje panować nad firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vifon

 

Chyba najdłuższy post w tym temacie... Żeby cokolwiek wyjaśnić potrzebowalibyśmy adres świadczonej usługi czy nr abonenta - coś, co jesteśmy w stanie wprowadzić w SYSTEMIE :) i przeanalizować co się działo.

 

Ja rozumiem że przyłączenie TESATu było dużym wezwaniem INEI ale żeby taki bałagan mieć to przy tak dużym operatorze nie powinno mieć miejsca.

 

A może to nie bałagan w INEA tylko w TESAT ? :) Warto czasem ostrożniej wydawać takie kategoryczne sądy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

 

Ja rozumiem że przyłączenie TESATu było dużym wezwaniem INEI ale żeby taki bałagan mieć to przy tak dużym operatorze nie powinno mieć miejsca.

 

A może to nie bałagan w INEA tylko w TESAT ? :) Warto czasem ostrożniej wydawać takie kategoryczne sądy..

 

Z całym szacunkiem do Ciebie (przynajmniej ktoś firmę reprezentuje), ale fakt jest taki jak TESAT sam dbał o swoją infrastrukturę to nie było AŻ tylu problemów.

 

Wystarczy poczytać wpisy na FB. Ofertę tv mieli dużo bogatszą od nas, teraz mają jeszcze większą kichę niż my nawet po Petardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...