Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie naszego forum i FB to się nie dowiedzieli :D Mi w KingCrossie to ma być C+ SPORT w niższym pakiecie nie tylko w PLATINUM - można będzie sobie komponować pakiet.

 

A co do reszty to ma być kilka pakietów.

 

Tak czy inaczej czekamy na listy powinny do końca lutego dotrzeć. Może ktoś kto dostanie wcześniej zrobi skany i wrzuci na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę do użytkowników "Tesatu" jeśli może ktoś mi podesłać plik z listą kanałów z TV (Marka oraz model) uzupełnię listę z pozostałymi kanałami szczególnie tymi które weszły po 07.01.2014. Dzięki

 

Mój e-mail michalx1974@tlen.pl

 

 Czy w analogu coś się zmieniło w ofercie w Tesacie?:

- SUPERSTACJA
- WTVK WINOGRADY
- ESKA TV
- ID DISCOVERY
- NICKELODEON
- DISNEY CHANNEL
- BBC ENTERTAIMENT
- KINO POLSKA
- COMEDY CENTRAL

 

Jeśli podalibyście parametry uzupełnię listę o zmiany. Może być lista zgrana z TV na maila adres post powyżej.

 

 

 

Link do lista kanałów analogowych i cyfrowych TESAT http://www.gg.pl/dysk/skolBB__Tq8Ls0olBB__3Ss/TESAT.xls

 

Link do całej listy DTV kanałów INEI i TESATU http://www.gg.pl/dysk/jOL6lndxbCULjeL6l ... zeniu.xlsx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC

Stopklatka TV

Fokus TV

Family SPORT HD

Polsat News HD

To ma się pojawić w inea

TVP SPORT HD

Famili Sport

RTK

STK

Power TV

to inea dodała niedawno

a ceny 2zł 3 zł w góre ?

marzy mi się MGM HD History Hd Uniwersal HD :brawo: mało realne marzenie

 

Mam nadzieję że to co napisałeś to się nie sprawdzi - chyba jeszcze coś więcej będzie oprócz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny ida prawie 20zl w gore... 2-3 zl pojdzie w gore w kwietniu jesli ktos przejdzie na multimedialny dom, jesli nie to np za super hd pvr placic bedzie 117, ja za komfort hd pvr 87 zamiast 69zl. wiec to nie jest 3zl.

 

ale to o czym piszesz to ceny poza promocją, teraz np. pakiet Super HD PVR kosztuje 114,90 zł a od 1 kwietnia 117,90 zł. Jeśli ktoś obecnie korzysta z tego pakietu poza promocją czyli na standardowych warunkach to od kwietnia zapłaci 3 zł więcej.

Na pewno będą nadal promocje i ceny promocyjne są niższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili place 69zl za standard hd pvr a od kwietnia 87,90zl wiec o nie jest 3 zl a kazdy kto ma pakiety stare nie podpisze promocji na multimedialny dom.a super hd pvr 94zl kosztuje do dnia 1kwietnia wg cennika na inea.pl chyba ze podpisze umowe na multimedialny dom to mniej zaplaci za super hd pvr 97,90zl a od kwietnia 3zl wiecej a standard hd pvr 72,90zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny ida prawie 20zl w gore... 2-3 zl pojdzie w gore w kwietniu jesli ktos przejdzie na multimedialny dom, jesli nie to np za super hd pvr placic bedzie 117, ja za komfort hd pvr 87 zamiast 69zl. wiec to nie jest 3zl.

 

ale to o czym piszesz to ceny poza promocją, teraz np. pakiet Super HD PVR kosztuje 114,90 zł a od 1 kwietnia 117,90 zł. Jeśli ktoś obecnie korzysta z tego pakietu poza promocją czyli na standardowych warunkach to od kwietnia zapłaci 3 zł więcej.

Na pewno będą nadal promocje i ceny promocyjne są niższe

skąd wziales te 114zl bo w zadnym cenniku nie ma tej ceny... dzis kosztuje 94zl od kwietnia 117zl-ceny standardowe, w promocji multimedialny dom 97zl od kwietnia 100zl.Podsumujac na tym pakiecie osoba ktora ne podpisze umowy na multimedialny dom placi od kwietnia 23zl wiecej na tym pakiecie. Pakiet standard hd pvr dzis 69od kwietnia 87 to 18zl więcej zaplaci a osoba majaca np pakiet inea max nie podpisze bo straci ten pakiet a w nim dostep np do extreme sports, axn whte itd Wiec znowu oferta by zmusic starych do przejścia na nowa oferte, ktora i tak jest niekorzystna dla nas bo musielibyśmy wziasc super hd pvr by nie stracic choc paru kanałów z inea max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na czym będzie polegać ujednolicenie oferty CANAL+? Jakieś nowe ceny? nowe pakiety? promocje? Proszę o informacje.

 

Jest to związane z porządkowaniem kwestii rolowania umów. Wszystkim abonentom którzy posiadają stare pakiety Canal + (Canal +, Canal + HD, Canal + Pak HD) od 1 kwietnia zostaną one zmienione na Canal + Platinum. Przez rok będą płacić tyle, ile dzisiaj płacą za pakiet C+. Po roku (1 kwietnia 2015) cena zmieni się w cennikową 69,90, chyba że wcześniej skorzystają z innej promocji lub zrezygnują.

 

TVP ABC

Stopklatka TV

Fokus TV

Family SPORT HD

Polsat News HD

To ma się pojawić w inea

TVP SPORT HD

Famili Sport

RTK

STK

Power TV

to inea dodała niedawno

a ceny 2zł 3 zł w góre ?

marzy mi się MGM HD History Hd Uniwersal HD :brawo: mało realne marzenie

 

Nowych kanałów będzie więcej. Wspomniane marzenia faktycznie mało realne, ale fajne treści w HD się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to związane z porządkowaniem kwestii rolowania umów. Wszystkim abonentom którzy posiadają stare pakiety Canal + (Canal +, Canal + HD, Canal + Pak HD) od 1 kwietnia zostaną one zmienione na Canal + Platinum. Przez rok będą płacić tyle, ile dzisiaj płacą za pakiet C+. Po roku (1 kwietnia 2015) cena zmieni się w cennikową 69,90, chyba że wcześniej skorzystają z innej promocji lub zrezygnują.

 

WoW!!! 69,9 za Canal+ Platinum !!!

 

W NC+ jest za 40zł bez jakiegos kombinowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy inea może tak zmienić umowę od tak sobie, Mam podpisana umowę na 46zl za canal+ i tam jest jasno napisane, że tyle będę płacił po promocji a nie nagle 69zł bo inea to się nie opłaca. Podpisaliscie umowę to się wywiazujcie z niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romance hd,a moze E! hd na historie to raczej nie ma co liczyc,a tak wogole pamietacie jak czekalismy na super hd a potem jak ten pakiet wlaczyli wszczyscy bylismy rozczarowani,szkoda ze tesat nie przejal inea tam byly super kanaly nawet nadajace tresci 3d,zadalem pytanie kiedys chyba w polowie zeszlego roku inei kiedy u nas doczekamy sie 3d odpowiedz byla niedlugo ...no to mamy super hd a 3d jak nie ma tak nie ma,poczekamy zobaczymy ale na hity z satelity raczej nie ma co liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...