Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ta aplikacja na androida to się już gdzieś ukazała czy to jest dopiero w fazie testów? Z tego co czytałem to już niektórzy używali, ale średnio wiem skąd to pobrać, bo nie jestem w temacie.

 

Do czego właściwie służy ta opcja w menu dekodera ADB3831cd, a mianowicie menu > instalacja > ustawienia modemu WŁ/WYŁ ? Miałem podpięty dekoder przewodem do modemu i przy opcji włączony nie wyświetlał mi się ten testowy portal, dopiero po wyłączeniu tej opcji ujrzałem tą plansze ("JUZ WKRÓTCE NOWE USŁUGI").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam grzecznościowo, problem to lagi i fatalne pingi na światłowodzie Ineii na Ławicy, po kablu wszystko działa jak należy, co najśmieszniejsze, po wifi tuż przy samym routerze już działa źle :)

 

Było to zgłaszane? Jakaś wizyta technika?

Jakoś niezbyt byli zainteresowani tym, że sam net działa przyzwoicie, ale pingi tak w testach jak i w jakichkolwiek grach są fatalne, przez co wszystko jest hmm niegrywalne. Po kablu zbawienie jak ręką odjął ale chyba nie po to jest wifi w piętrowym domu na nowej technologii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sti7105, 256Mb RAM, gdyby taki był procesor, bądź podobny i co z tego,

na obudowie wyprowadzone interfejsy nieliczne a oprogramowanie ograniczone

 

I tu jest właśnie błąd logiczny - to oprogramowanie jest naprawdę całkiem niezłe, widziałem dużo gorsze softy. Umożliwia budowę multiscreena (PC+android+IOS i nawet nieźle to działa), npvr, ott itd. http://www.cubiware.com/

 

Niestety intek to hardware'owe dno, ale to inea wybrała takie STB!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info; walka z ADB5810CDX już mi się znudziła; do 10 sekund czekam na przejście do kolejnej pozycji w menu VOD; zdecydowanie postanowiłem wymienić; dzielę się doświadczeniami z procesu jakby ktoś jeszcze szukał info:

1) wg dokumentu ADB_3831CD_Datasheet_1 "It replaces the successful ADB-3830CD and ADB-5830CDX" więc zakładam że jest to faktycznie nowy sprzęt i nie ma sensu czekać na nowy soft do starego;

2) zapytałem na chat-cie czy na Owsianej są nowe dekodery bo ten się nie nadaje do użycia; dostałem info, że teraz wymianą zajmuje się dział konserwacji, mają do mnie zadzwonić; zobaczymy;

No te jestem krok dalej... albo i dwa. We wtorek wymienili mi sprzęt na ADB_3831CDX. Dzisiaj znowu :(. Nie działa VOD. Modem w dekoderze loguje się do sieci i rozłącza i tak w kółko... Choć sam sprzęt faktycznie dużo szybszy. Czy jest tu może ktoś z ADB_3831CDX i działającym VOD? Ciekaw jestem czy to nie szerszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc uszkodzony modem w dekoderze , moj nic a nic nie pobieral ustawien ani z automatu ani recznie

 

tez tak mialem w poprzednim ADB

 

wymien dekoder na nowy i juz ...

problem właśnie polega na tym, że to mój drugi w tym tygodniu, po wymianie już... dam mu jeszcze kilka godzin, może się przyzwyczai do nowego miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...