Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam grzecznościowo, problem to lagi i fatalne pingi na światłowodzie Ineii na Ławicy, po kablu wszystko działa jak należy, co najśmieszniejsze, po wifi tuż przy samym routerze już działa źle :)

Mam problem z netem. Strasznie mi ścina przy graniu multi na wszystkich fpsach. Myslalem, ze laptop ma problem z samym soba, ale ściny w grze z 1999 roku chyba nie sa normalne, co?

Dodam, że mając starą neostradę to paradoksalnie miałem mniejszy ping wszędzie.

A tak niektórzy czekali na nową technologię, która okazała się znacznie gorsza niż nasze stare kablówki... pytanie do INEA, co z tak dziwną usterką zrobić, sam polecałem Wam nowego klienta, który dostał po prostu badziewie.

Powiem więcej, po wygaśnięciu umowy na telewizję satelitarną chcieli wziąć u Was nawet cały pakiet, ale teraz to tylko czekają na koniec umowy, żeby więcej nie korzystać z usług firmy po światłowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego INEA nie może zacząć rozmów z TVP odpowiednio wcześniej, żeby uruchomić kanał w dniu jego premiery?

 

Rozmowy są prowadzone standardowo. Z jednymi nadawcami udaje się szybciej osiągnąć porozumienie, z innymi trwa to dłużej. I niekoniecznie o ceny tu chodzi.

 

Wrzucam grzecznościowo, problem to lagi i fatalne pingi na światłowodzie Ineii na Ławicy, po kablu wszystko działa jak należy, co najśmieszniejsze, po wifi tuż przy samym routerze już działa źle :)

 

Było to zgłaszane? Jakaś wizyta technika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NAGRODY I ICH PRZYZNAWANIE

 

Zgłaszający najciekawsze IDEE zostaną przez nas nagrodzeni zgodnie z zasadami zawartymi w Regulaminie.

 

Autor każdej IDEI, która zostanie wdrożona po jej zgłoszeniu zostanie nagrodzony pendrivem INEA o pojemności 16 GB."

 

Inea nie potrafi nawet wywiązać się z tego co sama pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Idea dla Inea jakoś ostatnio w ogóle zrobił się spokój. Jeśli chodzi o wariant TV to ŻADEN pomysł nie został wdrożony jedynie same odrzucone.

 

Jeśli maci możliwość zgrania listy kanałów Waszych TV do pliku to możecie mi podesłać na maila z podaniem modelu TV oraz Lokalizacja. Będę mógł zrobić dla większej ilości miejscowości gdzie INEA ma zasięg.

 

Marka Telewizora + model

 

 

 

e-mail: michalx1974@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z programem idea? Jeden z etapów maił być do końca zeszłego roku? Co teraz?

 

Jesteśmy na etapie wybierania najefektywniejszych idei, które zostaną nagrodzone skyboxem. Jest w to zaangażowanych kilka osób odpowiedzialnych za poszczególne usługi. Za kilka dni będzie info o decyzjach i nagrodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...