Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

...................

 

Jak już wszyscy wróżymy z fusów to i ja sobie pogadam od rzeczy. Jako totalny laik i Zeniu, obstawiam, że te kanały jednak będą. Pewnie bez opłat (lub za minimalną dopłatą), ale za to wyłącznie dla posiadaczy C+Platinum. W zamian nie będą dostępne dla abonentów, którzy mają starą ofertę C+, co wymusi na nich migrację i nieco wyższe opłaty. A kto będzie miał rację zobaczymy :)

 

Nikt nikogo nie "troluje" tylko że Canal + uruchamia takie kanały tylko okazjonalnie - dla swoich abonentów. I jeżeli zarzucasz mi że mi coś przeszkadza - to się mylisz, jednak jeżeli ma być podpisywana jakaś umowa na kanały "okazjonalne" to jestem przeciw. Lepeij rozwijać ofertę kanałów "regularnych". Jak chciałem mieć dostęp do Wszystkich meczy miałem Canal + z sat i nie było problemu.

 

 

I już sam widzisz co piszesz w takim razie dlaczego mają być dla posiadaczy wyłącznie Canal + Premium? Nie wszytki mecze są aż takie ważne.

Najlepiej piszcie do CANAL + może Wam odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może pamięta, jakie są kanały w pakiecie Inea Film? Ja dokładnie nie pamiętam a na stronie oczywiście niczego nie ma.

 

ALE KINO +

AXN SCI - FI

AXN CRIME

KINO POLSKA

ZONE ROMANTICA

COMEDY CENTRAL

FOX LIFE

BBC ENTERTAIMENT

POLSAT FILM

 

Takie były kanały w pakiecie.

 

Teraz w SUPER HD masz z tego pakietu ALE KINO +, COMEDY CENTRAL, BBC ENTERTAIMENT.

KINO POLSKA, POLSAT FILM jest w pakiecie STANDARD HD, reszta wypadła z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie "troluje" tylko że Canal + uruchamia takie kanały tylko okazjonalnie - dla swoich abonentów.

Wszystko ładnie, pięknie, ale ja też jestem abonentem C+. Kiedy kupowałem C+ w Inea, była mowa o meczach Ligi Mistrzów - no i faktycznie były. Teraz część tych meczów najprawdopodobniej trafi na kanały serwisowe - więc chyba naturalnym jest, że chciałbym mieć do tych kanałów dostęp.

 

I już sam widzisz co piszesz w takim razie dlaczego mają być dla posiadaczy wyłącznie Canal + Premium? Nie wszytki mecze są aż takie ważne.

 

No bo kupując C+ Platinum jako klient byłem informowany, że będę miał dostęp do: Ligi Angielskiej oraz do Ligi Mistrzów (niedostępnych w niższych pakietach). Więc teraz, jak część meczów LM ma być na kanałach serwisowych, to nie wiem czemu ktoś w kablówkach miałby mieć pretensje, że nie ma tego niżej niż C+ Platinum. A na nc+ niech będzie dla wszystkich abonentów - nie mam z tym problemu. Taka dodatkowa zachęta dla ich klientów.

Jak chciałem mieć dostęp do Wszystkich meczy miałem Canal + z sat i nie było problemu.

Pamiętaj też, że nie w każdym budynku lokatorzy mają możliwość instalowania anten. Dlatego C+ chce dotrzeć do tych odbiorców przez kablówki - znacznie poszerzają zasięg kosztem stosunkowo niewielkiej kanibalizacji biznesu.

Najlepiej piszcie do CANAL + może Wam odpowiedzą.

Nie widzę potrzeby. Jeżeli Inea twierdzi, że negocjuje to ja grzecznie czekam na rozwój sytuacji.

Nikt nikogo nie "troluje" tylko że Canal + uruchamia takie kanały tylko okazjonalnie - dla swoich abonentów. I jeżeli zarzucasz mi że mi coś przeszkadza - to się mylisz, jednak jeżeli ma być podpisywana jakaś umowa na kanały "okazjonalne" to jestem przeciw. Lepeij rozwijać ofertę kanałów "regularnych".

Z całym szacunkiem, wydaje mi się jednak, że ważniejsze jest, aby zadbać o klientów premium i dać im pełną ofertę, niż uruchomić STARS TV. Poza tym jak zacznie się LM i abonenci płacący 120 zł miesięcznie za TV usłyszą, że nie mają dostępu do połowy meczów to dopiero się posypią rezygnacje (wcale nie jest powiedziane, że ci ludzie przejdą do nc+, a nie na jakieś meczyki.net gdzie mają wszystkie spotkania - wtedy wszyscy tracą, więc chyba lepiej się dogadać).

Poza tym, wydaje mi się, że jakikolwiek finansowy efekt tych negocjacji będzie dotyczył opłat od abonentów C+ w Inea. Chyba, że dodadzą te kanały serwisowe do Super HD, w co raczej wątpię. Wtedy faktycznie miałbyś powody do narzekania, że płacą od gniazdka za jakieś kanały serwisowe, zamiast poszerzać ofertę "regularną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbać o klienta to powinni bez względu na to ile płaci.

O antenach sat już pisałem wcześniej. Jeżeli masz możliwość zamontowania anteny do balustrady balkonu - to nie będziesz miał żadnego problemu - zakaz nie obejmuje tej części budynku, byle nie na ścianie, wtedy mogą mieć jakieś ale.

 

 

 

A że informowali Ciebie i innych że będziesz miał dostęp do pełnej oferty Premium to mówili prawdę, po za jednym że jeżeli jakiś nadawca uruchamia dodatkowe kanały tak jak to robił wcześniej nSPORT na LM to także robił to na Satelicie, po czym kanały dodatkowe wyłączali.

 

Najlepiej piszcie do CANAL + czy taka możliwość będzie na przyszłość.

Może ze strony Canal + wyjdzie jakieś chęć porozumienia.

 

cable@ncplus.pl

 

Tak czy inaczej próbujcie. Ja już odpuściłem ofertę INEI do Standard HD a od września chyba na Oszczędny HD dla kanałów lokalnych.

Dobiorę jakiś pakiet chyba cyfrowego Polsatu cały pakiet bez kanałów HBO za 69.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie pytałem, ale co z kanałami serwisowymi NC+?

 

Póki co nic nowego w tej kwestii. Od kilku miesięcy istnienia nc+ te kanały wykorzystane były na 2 czy 3 transmisje, więc nie jest to pierwszoplanowy temat. Generalnie tak samo jak nc+ zaskoczyło swoich Abonentów w momencie fuzji niektórymi sprawami, tak samo i zaskoczyli nas :)

Rozmowy w tej kwestii były, są na dobrej drodze, ale w nc+ dzieje się w tej chwili bardzo dużo i zobaczymy na czym się skończy.

 

http://s1.fotowrzut.pl/Q9KXY3HJXL/1.jpg

Naprawdę już mam tego dość, jak to czytać?

Podbijam, panie INEA :)

 

Wielokrotnie opisywane - szukamy optymalnego rozwiązania testując różne dostępne na rynku opcje, ale tak jak wcześniej zastrzegaliśmy potrwa to niestety trochę.

 

@INEA, co Ty na to?

http://media2.pl/media/104329-UPC-Pelna ... nemax.html

Może tak i u nas? szczególnie myślę tu o HBO OD i HBO GO

 

Cóż, wypada się cieszyć, że UPC po takim czasie wyrównało w końcu naszą ofertę jeśli chodzi o kanały HBO w HD oraz dodatkowe opcje, mimo burzy, jaką to początkowo wywołało wśród ich Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały serwisowe powinny być obowiązkowym priorytetem dla INEA, tym bardziej, że obecnie pakiet C+ jest bardzo drogi, a nie dostaje się tyle ile mając talerz. Będzie przepadało trochę Ligi Mistrzów i część spotkań piłkarskich lig zagranicznych, płacąc znacznie więcej za canale niż kiedykolwiek wcześniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA, co Ty na to?

http://media2.pl/media/104329-UPC-Pelna ... nemax.html

Może tak i u nas? szczególnie myślę tu o HBO OD i HBO GO

 

Cóż, wypada się cieszyć, że UPC po takim czasie wyrównało w końcu naszą ofertę jeśli chodzi o kanały HBO w HD oraz dodatkowe opcje, mimo burzy, jaką to początkowo wywołało wśród ich Abonentów.

 

INEA nie rozumiem, czy to niezrozumienie mojego pytania czy zwykła bezczelność !!!!!!!!!!!

Dobrze wiecie o co pytam prawda? Rozumiem, że "stary"abonent posiadający "stary" pakiet ekskluzywny w sieci INEA pozbawiony jest HBO OD i HBO GO nawet gdyby chciał za to dodatkowo zapłacić? Aby korzystać z tych dwóch opcji trzeba przejść na "petardę"? Proszę o odpowiedź TAK czy NIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na GPON można mieć pakiet Oszczędny HD przy połączeniu tunera z GPON kablem koncentrycznym? Dowiedziałem się w BOA, że na GPON w zasadzie INEA nie udostępnia tego pakietu, no chyba że ewentualnie w opcji IP TV. Ale to się za bardzo mi nie uśmiecha, bo wiąże się to z koniecznością położenia dodatkowego kabla eth. Przyznam, że nie rozumiem dlaczego normalnie wszystkie inne pakietu działają przy podłączeniu tunera kablem koncentrycznym, a pakiet najniższy ma z tym problem. Czyżby to zabieg czysto "zniechęcający" do brania najtańszego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ aqx

Na koncentryku w GPON nie mają jak zafiltrować tobie sygnału; jeśli zamówiłbyś Oszczędny HD to i tak po samym kablu miałbyś dostęp pakietu Podstawowego Analogowego więc miałbyś dostęp do większej ilości kanałów. Ot cała historia:) Na iptv już jest inaczej sygnał mogą ci zafiltrować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...