Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie zauważyłem pikseli na ORANGE SPORT - ten kanał nawet na sat nie ma super jakości. Natomiast NEXT MUSIC + HD piksele że aż dziwne że to wersja HD.

 

Możecie głosować w drugiej mojej ankiecie. Teraz podzielone na kategorie tematyczne.

 

Link poniżej http://www.interankiety.pl/interankieta ... cf653b.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was forumowicze odbiera TVP1 HD? Właśnie obejrzałem finał LM i u mnie (w Koninie) z jakością było słabo. Cięcia i pixele podobnie jak na next music. Rzadko oglądam TVP1 HD i nie wiem czy to norma dla tego kanału, czy sporadycznie tak się dzieje. Nie dość, że obraz przycinał to jeszcze ten żenujący komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnie to bywa, jak masz możliwość sobie porównania pomiędzy sygnałem z INEI a DVB-T to będziesz widział różnicę. W Inei jest obraz trochę lepszy od zwykłego TVP ale obraz w DVB-T jest dużo lepszy - przynajmniej ja takową zaobserwowałem.

Dokładnie mi też się wydaje, że obraz z DVB-T kanału TVP Info jest lepszy niż w INEA. Obraz w DVB-T wydaje się bardziej ostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo,

dzis rozpoczyna się trzeci tydzien od czasu zgloszenia przeze mnie nieprawidlowosci na moim eboa, i co się zmienilo nic

jak miałem komunikat przy konfiguracji

Ochrona antyspamowa SpamAssassin

Stan usługi zostanie zaktualizowany w ciągu 15 minut.

to mam teraz , od piatku

Ochrona antyspamowa SpamAssassin

Przepraszamy. Chwilowo informacje o usłudze nie są dostępne. Proszę spróbować za chwilę.

Można powiedziec zmiana ale na co?

 

Tworzenie aliasow, bez zmian, bez mozliwosci aktywacji

 

Bez komentaza, choc ..rece opadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnie to bywa, jak masz możliwość sobie porównania pomiędzy sygnałem z INEI a DVB-T to będziesz widział różnicę. W Inei jest obraz trochę lepszy od zwykłego TVP ale obraz w DVB-T jest dużo lepszy - przynajmniej ja takową zaobserwowałem.

Dokładnie mi też się wydaje, że obraz z DVB-T kanału TVP Info jest lepszy niż w INEA. Obraz w DVB-T wydaje się bardziej ostry.

 

krolik - Nie wydaje się Tobie - tak jest. TVP1 HD z DVB-T sygnał z Góry k/Śremu obraz igła, Inea HD odbiega od HD z Góry znacząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974

Widzisz to nie tak do końca, na modułach CAM tworzenie własnej listy kanałów jest bardzo uciążliwe. Wiem, że to nie jest wina modułu ale tv ale mimo wszystko niektórzy zapewnie wolą zostawić porządek kanałów robiony przez INEĘ

 

 

Tak? To powiedz mi jak w tym dekoderze PVR ADB to się robi.

 

Nie mów, że nie możesz sobie z tym poradzić? Jest to dość czasochłonne ale można bez problemu na tym dekoderze utworzyć wiele list ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista ulubionych to podstawa. Raz że sortujesz kanały jak chcesz a dwa, że eliminujesz niepotrzebne. Ja mam ich 60, chociaż oglądanych i tak jest połowa z nich:-). Reszta do "kosza". Znajomi w innym mieście mają w UPC tuner bez tej opcji i to jest dopiero masakra. Skaczesz z kanału 27 na 344, potem 143 itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym robieniem własnej kolejności kanałów nie jest tak różowo, mam technisat'a i mogę zrobić listę ulubionych ale nie mogę jej "odpalić". Ale ulubione to chyba nie to samo co "ustawienie własnej kolejności kanałów" ?

Na ADB PVR działa bez problemu. List może być kilka. Po włączeniu tuner pracuje na wybranej liście automatycznie. Nawet po odłączeniu od prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi

Pewnie zapamiętuje częstotliwość + coś jeszcze kanału.

TV to Sony KDL-32EX650. Procedura prosta: export na pendrive -> edycja na kompie za pomocą SonyEditor -> import z pendrive na tv.

Mam też Samsung UE46F6770. Też jest import/eksport i jakiś program do edycji. Chociaż ten sprawdzę dopiero jak dostanę drugi cam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super sprawa, zazdroszczę Ci takiej możliwości. Na moim Sharpie na mam takiego udogodnienia, wszystko muszę mozolnie przestawiać w tv co więcej nie mogę mieć ustawionej funkcji auto skanowania pasma bo rozwala mi moją kolejność i powraca do standardu czyli 1. TVP 1, ...... 400 Test, 401. Test 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...