Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chcę nic mówić ale coś żeby przynajmniej oferta była taka jak pod koniec ubiegłego roku to może znów kilka może nawet 5 lat :(

Po usunięciu ponad 30 kanałów i wielu tłumaczeń dlaczego ten a nie ten kanał został usunięty to naprawdę może to potrwać. :cry:

Ja już na nic nie liczę. Szkoda tylko że usunięte kanały były z pakietów dodatkowych!!! ,może za dużo ich było, każdy miał jakieś inne pakiety i nie dało się tego ogarnąć :oops:

 

Ale mnie za to pozytywnie Inea zaskoczyła po zgłoszeniu usterki w BOA w ciągu 24 godzin naprawili awarię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając pakiet Super HD z umową na 12 miesięcy mogę przejść na Super PVR bez dodatkowych opłat?

 

Pozwól, że zacytuję nasz ostatni komunikat. Bez dodatkowych opłat przez 12 miesięcy nie będzie, ale przez 6 miesięcy już tak:

 

"Każdy Abonent, który nie korzystał jeszcze z dekodera PVR w ofercie INEA, może go wypróbować w specjalnej promocji. Teraz zamawiając pakiet Standard HD lub Super HD można otrzymać dekoder HD PVR i bez dodatkowych opłat korzystać z funkcjonalności nagrywania i przewijania oglądanych programów telewizyjnych..

Abonent może zrezygnować z dekodera HD PVR i wymienić sprzęt na dekoder HD po trzech miesięcach, jeśli korzysta z pakietu Standard HD i po sześciu miesiącach - jeśli z pakietu Super HD. Wymiana dekodera nie wiąże się z zerwaniem promocji ani przedłużeniem okresu lojalnościowego. Promocja dotyczy samej usługi telewizji cyfrowej lub usługi telewizji cyfrowej dostępnej w wybranych pakietach z Internetem i telefonem. Szczegóły promocji są dostępne w regulaminie promocji. "

 

Witam jestem od dzisiaj abonentem Inei, podłączyłem dekoder, wyszukało mi kanały. Z 30 kanałów działa, a na reszcie jest Brak dostępu(4). Mam pakiet Super HD z C+ Platinum. O co chodzi?

 

Tak jak wspomnieli poprzednicy, uprawnienia chwilę się rozchodzą. Jeśli jeszcze dzisiaj będzie taka sytuacja mieć miejsce daj proszę znać.

 

Szkoda tylko że usunięte kanały były z pakietów dodatkowych!!! ,może za dużo ich było, każdy miał jakieś inne pakiety i nie dało się tego ogarnąć :oops:

 

Pakietów było trochę, to prawda, zresztą część to mocne zaszłości. Warto pamiętać, że nadawca chce być ze swoim kanałem jak najszerzej dostępny i w momencie, kiedy jego obecność jest ograniczona do pakietu, który posiada kilka proc. Abonentów, to i on nie jest z tego zadowolony i cena takiego kanału jest wyższa. Uproszczenie pakietów pozwoli nam na uporanie się z tymi problemami, choć wiadomo, że wiąże się to z ponowną negocjacją warunków, a to potrafi trwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... Uproszczenie pakietów pozwoli nam na uporanie się z tymi problemami, choć wiadomo, że wiąże się to z ponowną negocjacją warunków, a to potrafi trwać.

 

Patrząc na wcześniejsze działania w sprawie tv to naprawdę musi długo trwać. Wniosek jest taki że to co nam zaoferuje Inea jest TYLKO uzależnione od negocjacji w sprawie kanałów które nie chcą dużej kasy, a nie to co chcieli by abonenci. Ciekawi mnie skąd za (pseudo) super hd taka wygórowana cena 79.90 zł.???!!! Już nie wspomnę że komfort HD i standard HD też cenę mają nie za ciekawą.

 

Jedno jest pewne negocjowanie INEI nie wychodzi najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...