Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że niedługo znów się pomniejszy ilość kanałów w INEA o 1 kanał [Viasat Spice -> Private Spice] Viasat znika, a Private jest dostępny juź w INEA.

 

W sumie to się tylko ilość kanałów zmniejszy. Bo w rzeczywistości VIASAT EXPLORER i Viasat SPICE dzieliły czas antenowy. U nas kanały zostały oddzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę jednak że mimo wszystko powinni zacząć znowu pracować nad poprawnością działania usługi telewizji - dekodery szwankują głownie ADB. Do tego kolejny dzisijesze obserwacje i piksele na TVP KULTURA, NEXT MUSIC + HD,

 

Luty miną oferta kuleje, negocjacje. Może warto na początek zapytać abonentów ze starymi pakietami i dodać do SUPER HD ( ponad 30 kanałów nie weszło do nowej oferty - wybór jest - nie trzeba negocjować umów - już są podpisane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pewnie na nowy soft do dekoderów. Może się pamięć zapchała?? Ciekawe czy jest jakiś kod aby zrobić twardy reset dekodera??

Odlaczasz od pradu, odpalasz trzymajac MENU przez 5 sekund do pojawienia sie na wyswietlaczu dl, przywraca poczatkowe oprogramowanie. dziala jak w nbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Panie i Panowie mam do Was ogromną prośbę.

 

Planuję zamówić sobie Inea w 4 paku (generalnie internet mobilny jest mi niepotrzebny ale tak się bardziej opłaca bo nie można wyrzucić mobilnego z tego 4paku). Chciałbym zamówić sobie pakiet Super HD bez Canal+, internet, telefon no i ten mobilny.

 

I teraz pytanie do Was, ponieważ mam w domu 3 tv chciałbym na każdym posiadać tą INEA. Jak rozwiązać te sprawę, czy oprócz multiroomu na 2tv jest jeszcze jakaś inna opcja? Chciałem również zapytać jak wygląda sprawa dodawanych dekoderów? Czy moge liczyc w tym pakiecie na dekoder z nagrywarką czy nie ma szans? i co w ogóle myślicie o tej ofercie ?

 

Pozdrawiam i dziękuję.

W multiroomie można mieć w sumie max 4 dekodery, jeżeli chcesz żeby któryś z dekoderów był z nagrywarka to do tego pakietu, co masz musisz doliczyć 15zł za każdy dekoder, który ma mieć nagrywarkę. Programy analogowe masz na wszystkich TV podłączonych do instalacji. Multiroom jest potrzebny tylko do tv cyfrowej.

 

p_maciej kwota 15zł do dekodera jest jednorazowa czy miesięczna? A jak z pociągnięciem kabla do MR ? We własnym zakresie czy Inea mi to ciągnie? ( teraz w moim mieście jest promocja i ciągną kable od ulicy do domu wszystkim którzy chcą od nich pakiet gratis i muszą podłączyć pod dekoder) pytanie tylko czy pod MR też to muszą zrobić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matizzulo

15 zł miesięcznie. 1 gniazdo masz gratis a jak chciałbyś 2 i 3 do kolejnego dekodera - jeżeli tak to 70zł kosztuje montaż jednego gniazda + jeden przewód i do 10m przewodu w innym przypadku według kosztorysu. Jeżeli masz gniazdo podstawowe to możesz sobie dalsze gniazda z instalacją wykonać we własnym zakresie, ale w przypadku problemów operator nie ponosi odpowiedzialności za źle wykonaną instalacje z kiepskiego materiału. Jeżeli wykonują dopiero instalację to możesz spróbować zagadać czy by ci za browca albo coś w tym stylu nie zrobili dodatkowych gniazd. Każdy dekoder powinien być podłączony do gniazda, ale może być kilka do jednego (przez rozgałęźnik) tylko, że kabel między dekoderem a gniazdem nie może przekraczać 10m. Do każdego odbiornika powinieneś mieć gniazdo, chociaż można się obejść bezpośrednio bez gniazda, ale jeżeli tak się zrobi to każdy koniec kabla czy rozgałęziony czy nie musi być podłączony do odbiornika, bo jeżeli nie będzie to będzie siał zakłócenia po instalacji w odbiornikach, które są podłączona na tej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest wlasnie ta smiercionosna finansowo smierdzaca PETARDA , stary klient nie jest pozbawiony 33 kanalow usunietych z nowej rzekomo lepszeja oferty HAHAHA i ma PVR pakiet za 69.90

 

a nowy nieswiadomy tego ze nie bedzie miec tych 33 kanalow jak narazie NIGDY to musi zaplacic 94.90 za PVR czyli UKRYTA LEPSZA OFERTA drozsza o 25 zl HAHAHA SMIECH NA SALI

 

INEA ta petarda to bedzie wam sie przez caly 2013 rok odbijac i dopoki nic z tym nie zrobicie mysle ze odplyw bedzie wiekszy niz przyplyw nowej klienteli ,

 

I NIE ZASLANIAJCIE sie ze teraz w nowej ofercie jest wiecej kanalow HD bo to i tak malo zmienia , hola hola gdzie wiecej HD usuneliscie swietny kanal Nat Geo Wild HD i TVP HD

 

powodzenia i wspolczuje Wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co niech przywrócą wszystkie kanały które osunęli z nowej oferty i zrobienie jeszcze jednego pakietu za rozsądną cenę (żeby nie było cena 99.90 zł) za wszystkie kanały poza C+, HBO i CINEMAX. I umowa zamiast 24 miesięcy 12 miesięcy. Wtedy więcej będzie zadowolonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu 2013 roku nadawanie kończy pakiet kanałów nPremium oraz filmowy kanał Wojna i Pokój. W takim razie jestem ciekaw jakie kanały INEA chce dodać od platformy n ?

 

Ciekawe info, w takim razie zastanawiam się na jakich kanałach będą dawać mecze ligi europejskiej i ligi mistrzów? Do tej pory oprócz nSport HD wykorzystywali równiež nPremium HD. Ogólnie bardzo jestem ciekawy oferty nC+ a co za tym idzie co zrobi INEA żeby uzupełnić "petardę" nowymi kanałami, które przecież obiecują od stycznia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu 2013 roku nadawanie kończy pakiet kanałów nPremium oraz filmowy kanał Wojna i Pokój. W takim razie jestem ciekaw jakie kanały INEA chce dodać od platformy n ?

Pozostaje im wprowadzenie TVN24 hd, MGM hd oraz discovery historia tvn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...