Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

moj adb tez dziala jestem zadowolony , dobrze ze w NC+ tez beda ADB wiec dla mnie git ,

 

jak dekoder sie wylacza to pedz do punktu wymienia od reki i po problemie

a moze nawet nie wiesz i masz stara wersje dekodera z dyskiem 320gb , teraz sa PVR z 500GB dla mnie znow git :)

 

no ale oferta to smrod stad ja nie korzystam tylko siostra :D jej oferta programowa wystarcza dla mnie oferta siegnela dna jakby kablowka starowala i dopiero programy dopiero kompletowala , braki braki braki i ceny wygorowane obsluga na INFO koszmarna , MIGRUJACY jak ptaki na wiosne studencki szkoleni na szybcika i plota co slina na jezyk zaslysza ŻENADA do kwadratu ... takie doswiadczenia mnie spotkaly ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB ogólnie jest wolne, przez "zaawansowane" usługi VOD czy PVR. Ja miałem ADB niestety ręce opadały, najgorsze były zawiechy. Po restarcie dekoder zanim się pozbierał mijały kilka chwil. Po wymianie na TECHNISATA HD teraz mam spokój. Nie wiem co prawda jak długo, bo oprogramowania już długo nie było nowego softu - ja mam z 2009.

 

Ale jak na razie jest ok. Poprzedni TECHNISAT SD działał bez problemów aż do zmiany QAM na 256 i zaczęły się wymiany. Chyba 3 wymienili aż w końcu się udało. Później przeszedłem na ofertę HD i dostałem ABD HD to była porażka :(

 

 

I tak powoli luty mija a oferta nic, cisza. Może jakieś przesunięcia z maxów tak jak było z BBC Konowlegde??

Zrobić ankietę przecież nie jest trudno. Konsultanci jak dzwonią to także mogą się zapytać?!

 

 

Może ktoś polecić jakąś darmową możliwość zrobienia ankiety na stronie www????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ADB z PVR (500GB) i jestem zadowolony... fakt chodzi średnio szybko a czasem raczej wolno (zamula się)... można się przyzwyczaić... troszkę opóźniona reakcja na pilota... ale żadnych zawiech czy restartów nie mam... ale mam porównanie do N-ki (u teściowej) i tam podobny tuner ADB chodzi o wiele szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Panie i Panowie mam do Was ogromną prośbę.

 

Planuję zamówić sobie Inea w 4 paku (generalnie internet mobilny jest mi niepotrzebny ale tak się bardziej opłaca bo nie można wyrzucić mobilnego z tego 4paku). Chciałbym zamówić sobie pakiet Super HD bez Canal+, internet, telefon no i ten mobilny.

 

I teraz pytanie do Was, ponieważ mam w domu 3 tv chciałbym na każdym posiadać tą INEA. Jak rozwiązać te sprawę, czy oprócz multiroomu na 2tv jest jeszcze jakaś inna opcja? Chciałem również zapytać jak wygląda sprawa dodawanych dekoderów? Czy moge liczyc w tym pakiecie na dekoder z nagrywarką czy nie ma szans? i co w ogóle myślicie o tej ofercie ?

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Panie i Panowie mam do Was ogromną prośbę.

 

Planuję zamówić sobie Inea w 4 paku (generalnie internet mobilny jest mi niepotrzebny ale tak się bardziej opłaca bo nie można wyrzucić mobilnego z tego 4paku). Chciałbym zamówić sobie pakiet Super HD bez Canal+, internet, telefon no i ten mobilny.

 

I teraz pytanie do Was, ponieważ mam w domu 3 tv chciałbym na każdym posiadać tą INEA. Jak rozwiązać te sprawę, czy oprócz multiroomu na 2tv jest jeszcze jakaś inna opcja? Chciałem również zapytać jak wygląda sprawa dodawanych dekoderów? Czy moge liczyc w tym pakiecie na dekoder z nagrywarką czy nie ma szans? i co w ogóle myślicie o tej ofercie ?

 

Pozdrawiam i dziękuję.

W multiroomie można mieć w sumie max 4 dekodery, jeżeli chcesz żeby któryś z dekoderów był z nagrywarka to do tego pakietu, co masz musisz doliczyć 15zł za każdy dekoder, który ma mieć nagrywarkę. Programy analogowe masz na wszystkich TV podłączonych do instalacji. Multiroom jest potrzebny tylko do tv cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea.pl -> zaobserwowalem na kanale BBC Knowledge przy ogladaniu własnie teraz odcinka Top Gear 15 wersje HD ! Mam zrzuty ekranu gdyby ktos chcial sie upewnic. Logo jest z HD, ale jak juz zajrze w parametry to roździelczosc mam 704x576 a bitrate ok 3,200 MBit/s. Jak to odczytywac? Jakies skalowanie do niższych rozdzielczosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea na FB jest https://www.facebook.com/INEA/app_165945283553757 100 pytań do.....

 

.................a w marcu tematem będą nasze usługi TV. Na Wasze pytania odpowiadać będzie Dyrektor Departamentu Usług Telewizyjnych. Swoje pytania możecie już zostawiać w zakładce ( https://www.facebook.com/INEA/app_165945283553757) , a wkrótce info kiedy odbędzie się marcowa akcja :)

 

Czekamy na info i piszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...