Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie co z tymi modulami cam jest nie tak?cos z obrazem czy dzwiekiem?czy pasuja do kazdego modelu tv?ten dekoder adb do szalu mnie doprowadza,zwlaszcza dzialanie pilota ktory czasami nie reaguje na polecenia............moze macie jakiesc pomysly,z gory dziekuje za odpowiedzi,a dekoder mam juz drugi i jest to samo co w poprzednim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wymienić na TECHNISATA HD, a co do modułów to rożnie z telewizorami bywa, raz jest ok, raz są problemy. Znajomy ma moduł i nie jest zachwycony działaniem.

 

Może będziesz miał bezproblemowe działanie modułu z TV.

 

 

Jeśli masz satelitę, to zamiast ostro przepłacać za oszczędny, załóż sobie antenę dvb-t i zrezygnuj całkowicie. Za jakiś czas jako nowy klient będziesz mógł wrócić na znacznie lepszych warunkach. Przecież oszczędny to praktycznie tylko darmowe kanały, po co za nie płacić aż 30zł miesięcznie? Nawet ew. tuner dvb-t zwróci się w 3 miesiące.

 

To jest jak na razie ewentualność. DVB-T też posiadam. Mam nadzieję że nie będę musiał zmieniać. No może na jakąś platformę cyfrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie ktore od jakiegos czasu mnie intryguje, chodzi o kwestie waszego przygotowania do startu plantformy nc+ , juz wyjasniam o co chodzi , otoz wszelakie znaki na ziemi i niebie wskazuja iz dotychczasowy canal + i canal plus film beda znacznie okrojone z tresci premium a francuzi stworzą nowe kanaly do ktorych przezuca atrakcyjna zawartosc (np najaktrakcyjniejsze premiery filmowe) pal licho jak to sie bedzie nazywalo (moze cos na ksztalt sky lub francuskiego canal plus np cine+1,cine+2 itp) w kazdym badz razie zapewne tak to bedzie wygladalo ,nie wyobrazam sobie zebym mial placic 45 zl (razem z opcja hd) za tak okrojony canal +(z paroma filmami , meczami i filmamy dokumentalnymi) a gdzies tam bedzie smigal sobie ten wlasciwy atrakcyjny programowo canal + (moze pod nieco inna nazwą ) oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nic za darmo zapewne do tej nowej oferty bedzie trzeba doplacic (nie sadze osobiscie zeby to bylo wiecej niz np 15 zl ) czy jednak wy dacie mi i innym abonentą canal + mozliwosc wyboru ? ale tak odrazu a nie za pol roku !!! prosze o mozliwie wyczerujacą odpowiedz bo tak jak napisalem powyzej nie mam zamiaru placic 45 zl za tak maksymalnie zubozony canal + i chcialbym miec czas na zlozenie wypowiedzenia jesli nie bede mial od zaraz dostepu do tej wlasciwej oferty premium

 

ps ten tekst wyslalem rowniez na pw do obecnego na forum konsultanta inei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea to jest skandal,dzwonie do was chce zamienic dekoder na modul cam a wy odpowiadacie ze w kazdej chwili moge przyjechac do biura obslugi i wymienic,wiec jade na drugi dzien a tu informacja od ladnej pani ze przez najblizsze 2 tygodnie modulow cam nie bedzie.............i co teraz,no znowu nic ...petarda wypalila w biurze obslugi na owsianej :brawo: jedna firma a balagan taki ze sie w glowie nie miesci.....moze zmienicie biznes :szukaj:

 

Przepraszamy za taką sytuację, konsultanci nie mają podglądu do dokładnego stanu sprzętu w konkretnych punktach. Powinien upewnić się, że oczekiwany sprzęt jest na miejscu lub zasugerować kontakt z wybranym BOA.

 

witam

mam pytanie ktore od jakiegos czasu mnie intryguje, chodzi o kwestie waszego przygotowania do startu plantformy nc+ , juz wyjasniam o co chodzi , otoz wszelakie znaki na ziemi i niebie wskazuja iz dotychczasowy canal + i canal plus film beda znacznie okrojone z tresci premium a francuzi stworzą nowe kanaly do ktorych przezuca atrakcyjna zawartosc (np najaktrakcyjniejsze premiery filmowe) pal licho jak to sie bedzie nazywalo (moze cos na ksztalt sky lub francuskiego canal plus np cine+1,cine+2 itp) w kazdym badz razie zapewne tak to bedzie wygladalo ,nie wyobrazam sobie zebym mial placic 45 zl (razem z opcja hd) za tak okrojony canal +(z paroma filmami , meczami i filmamy dokumentalnymi) a gdzies tam bedzie smigal sobie ten wlasciwy atrakcyjny programowo canal + (moze pod nieco inna nazwą ) oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nic za darmo zapewne do tej nowej oferty bedzie trzeba doplacic (nie sadze osobiscie zeby to bylo wiecej niz np 15 zl ) czy jednak wy dacie mi i innym abonentą canal + mozliwosc wyboru ? ale tak odrazu a nie za pol roku !!! prosze o mozliwie wyczerujacą odpowiedz bo tak jak napisalem powyzej nie mam zamiaru placic 45 zl za tak maksymalnie zubozony canal + i chcialbym miec czas na zlozenie wypowiedzenia jesli nie bede mial od zaraz dostepu do tej wlasciwej oferty premium

 

ps ten tekst wyslalem rowniez na pw do obecnego na forum konsultanta inei

 

Tak naprawdę, to kwestia tej fuzji jest na tyle skomplikowana i wypracowywane przez platformy rozwiązania na tyle trzymane w tajemnicy, że trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Sami cierpimy na tym okresie niepewności bo a) nie możemy dopiąć tematu dodania kanałów z paczki N, temat ciągnie się już parę tygodni B) jak pisaliśmy wcześniej po wygaśnięciu dotychczasowych ustaleń nie mogliśmy zaproponować nowych promocji w zakresie kanałów CANAL+. Mówiąc krótko - nadawcy czyszczą sobie sytuację, żeby w momencie startu platformy móc zaoferować operatorom kablowym nowe rozwiązania. Jakie to będą rozwiązania i ile będzie trzeba na nie czekać? Tego jeszcze nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do administratora: Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego mój wczorajszy post wylądował w koszu ?

Ponowienie pytania do inea.pl:

Kolega zadał bardzo trafne pytania do którego i ja się dołanczam.

Spodziewam się odpowiedzi, że i wy oczekujecie na plany nowej platformy nc+, ale też wstydem by było żebyście nic nie wiedzieli jako firmy, które ze sobą współpracują.

Zakładając już dzisiaj tezę, że powstaną nowe kanały paczki canał+ (a faktem jest że się na każdym forum o tym pisze sporo, także coś w tym jest), to czy już podjeliście jakieś rozmowy z operatorem by starać się w jak najszybszym czasie wprowadzić je zaraz po premierze oferty platformy nc+ ?? Miesiąc góra dwa miesiące to jest do zrozumienia, chyba że nadawca nc+ będzie miał je na wyłączność, ale to zobrazuje wprowadzenie tych kanałów u innych tv kablowych i wtedy zobaczymy kto walczył o swoich klientów. Na dzisiaj wszyscy jadą na wspólnym wózku (mam na myśli operatorów tv kablowych). Za jakiś czas ocenimy. Mam nadzieje, że będę mógł wam pogratulować i podziękować. Liczę na was. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA miło, że znowu wypowiadasz się na tym forum. Możesz wytłumaczyć dlaczego aby otrzymać pakiet Ekskluzywny konieczne jest posiadanie u Was telefonu stacjonarnego. Przecież to jest zupełny idiotyzm. Bardzo by mnie ucieszyło (sądzę, że nie tylko mnie) ujawnienie [beep]a, który to wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu jeśli nie to z góry przepraszam.Mam problem z internetem świadczonym przez Inea. A mianowicie od dnia wczorajszego szybkość mojego łącza (łącze 100mb) wynosi raptem ok.25-28 Mb/s.

Miejsce świadczenia usługi Nowy Tomyśl ul.Nowa.Pytam tutaj bo nim się połączę z infolinia to chyba szlag mnie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do administratora: Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego mój wczorajszy post wylądował w koszu ?

Ponowienie pytania do inea.pl:

Kolega zadał bardzo trafne pytania do którego i ja się dołanczam.

Spodziewam się odpowiedzi, że i wy oczekujecie na plany nowej platformy nc+, ale też wstydem by było żebyście nic nie wiedzieli jako firmy, które ze sobą współpracują.

Zakładając już dzisiaj tezę, że powstaną nowe kanały paczki canał+ (a faktem jest że się na każdym forum o tym pisze sporo, także coś w tym jest), to czy już podjeliście jakieś rozmowy z operatorem by starać się w jak najszybszym czasie wprowadzić je zaraz po premierze oferty platformy nc+ ?? Miesiąc góra dwa miesiące to jest do zrozumienia, chyba że nadawca nc+ będzie miał je na wyłączność, ale to zobrazuje wprowadzenie tych kanałów u innych tv kablowych i wtedy zobaczymy kto walczył o swoich klientów. Na dzisiaj wszyscy jadą na wspólnym wózku (mam na myśli operatorów tv kablowych). Za jakiś czas ocenimy. Mam nadzieje, że będę mógł wam pogratulować i podziękować. Liczę na was. Powodzenia.

 

Pewnie mamy trochę więcej informacji, niż internauci, ale nawet jeśli to nie możemy ich ujawniać :) Jeśli chodzi o ogólną sytuację, to została opisana w poprzednim poście, a jeśli mowa o kanałach, to tak wszelkimi nowymi pozycjami jesteśmy zainteresowani i trzymamy rękę na pulsie. Generalnie chwalimy sobie dotychczasową współpracę z CANAL+ więc liczymy, ze nie będzie tu problemów, ale widząc jak duże to przedsięwzięcie i jak domykana jest kwestia dotychczasowych kanałów N, które chcieliśmy dodać jeszcze w styczniu, to może być różnie.

 

INEA miło, że znowu wypowiadasz się na tym forum. Możesz wytłumaczyć dlaczego aby otrzymać pakiet Ekskluzywny konieczne jest posiadanie u Was telefonu stacjonarnego. Przecież to jest zupełny idiotyzm. Bardzo by mnie ucieszyło (sądzę, że nie tylko mnie) ujawnienie [beep]a, który to wymyślił.

 

Pakiet ekskluzywny faktycznie dostępny jest w 4-Paku. Ma to swoje uzasadnienie z jednej strony dotychczasową sprzedażą (Ekskluzywny stand alone nie był popularny), jak i koniecznością uproszczenia oferty (mniejszą liczbą różnych konfiguracji).

Pamiętaj, że możesz dokupić osobne pakiety dodatkowe do 2-paku z Super HD

 

Witam.

Nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu jeśli nie to z góry przepraszam.Mam problem z internetem świadczonym przez Inea. A mianowicie od dnia wczorajszego szybkość mojego łącza (łącze 100mb) wynosi raptem ok.25-28 Mb/s.

Miejsce świadczenia usługi Nowy Tomyśl ul.Nowa.Pytam tutaj bo nim się połączę z infolinia to chyba szlag mnie trafi.

 

Mimo wszystko infolinia to najwygodniejsza opcja :) Można wypytać i sprawdzić wszystko na bieżąco w trakcie rozmowy. Jeśli jednak chcesz skorzystać z komunikacji tutaj, to poprosimy o PW z lokalizacją świadczonej usługi i informacją czy łączysz się kablem czy wifi (a jeśli wifi to czy nasz modem). Warto sprawdzić, czy na kablu też występuje taka utrata prędkości poprzez adres http://test.inea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dekoder adb hd i poruszanie sie pilotem po menu oraz zmiana kanalu czy glosnosci to jest jedna wielka porazka,ten pilot ma zero reakcji na polecenia a dodam ze to juz jest drugi dekoder po wymianie,dlatego mam pytanie na jaki inny dekoder polecacie zmienic czy technisata czy inteka bo ponoc moduly cam sa do niczego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy narzekacie na ADB. Ja nie miałem z nim żadnych problemów. Do tego ma ładny interfejs i jest dobry. Jedynie raz miałem buga że nie widziałem gui tylko sam kanał. Pomogło "Bay Bay Energy" na pare sekund.

 

@DOWN Ja polecam jak w poście ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dla mnie ;) Technisaty nie dość że ochydny interfejs. To jeszcze pilot do bani, i dekodera wygląd. Dla mnie najlepszy ADB.

 

Ale jak coś to o gustach się nie dyskutuje (To jest pytanie jaki najlepszy dla kogo (w sensie to pytania od robert1robert4))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEApl napisał(a):

Generalnie chwalimy sobie dotychczasową współpracę z CANAL+ więc liczymy, ze nie będzie tu problemów, ale widząc jak duże to przedsięwzięcie i jak domykana jest kwestia dotychczasowych kanałów N, które chcieliśmy dodać jeszcze w styczniu, to może być różnie.

 

Ktoś tu ma króciutką pamięć jak to było z paczką C+ w Inei jakiś czas temu! Mimo "rynkowej" ceny za pakiet brakowało w waszej ofercie paru kanałów w SD i HD z C+. Abonenci tego pakietu walczyli o pełną ofertę kilkanaście miesięcy! Wystarczy poszukać na tym forum, żeby sobie pamięć odświeżyć. INEApl proszę nie pisz tu o waszej "generalnie" dobrej współpracy z tym czy innym nadawcą, bo znając życie i Wasze "nabieranie tempa", to wprowadzenie pełnej oferty (jeżeli takowa w ogóle będzie u Was dostępna) z nowej platformy nc+ będziemy "świętować" razem z wprowadzeniem Euro do Polski :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...