Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można gdzieś dowiedzieć się, jaki modem Inea dostarcza w przypadku internetu przez światłowód (dochodzi do mieszkania)? Na stronie w dziale modemy nie znalazłem żadnego na światłowód... Czy ten modem posiada jedno wyjście ethernet czy też jest to coś bardziej zaawansowanego (wbudowany router?) Pisałem w tej sprawie do Inei ale oczywiście brak odpowiedzi od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujemy regularnie swoje oferty z innymi poważnymi graczami na polskim rynku i ani cenowo ani pod względem szybkości nie odstajemy - w niektórych konfiguracjach jesteśmy w czubie stawki, w innym w 'peletonie'.

W tej specyficznej kwestii proste porównania nie wyczerpują tematu. Dzieje się zbyt wiele rzeczy, o których mogliście czytać w mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy się ścigać na prędkości. Jeśli technologia pójdzie do przodu i łącza będą wykorzystywane w większym zakresie, niż w tej chwili to będziemy reagować, tak jak zresztą zawsze robiliśmy.

 

:brawo:

W umowie z pewnym operatorem mam wpisaną prędkość netu 120. I co z tego skoro nigdy nie widziałem więcej jak 50....

Papierowo ścigać to się można, ważne żeby oferować w realu to co na papierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEI, wczoraj pojawiło sie takie info "Kanały CBS w Polsce od 3 grudnia"

 

https://satkurier.pl/news/79585/kana ... udnia.html

 

Czy to się pojawi :?: Jeśli tak to kiedy :?: Jeśli nie to czemu :?:

Te kanały to będzie tylko rebranding kanałów Zone, a jak wiemy te kanały są w INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od tyłu. Sieć HotSpotów jest cały czas rozbudowywana. W tej chwili skupiliśmy się na 'mobilnych' w MPK i taksówkach, ale w kolejnych miesiącach będziemy dodawać kolejne, także w innych miejscowościach, w których świadczymy usługi. Zapraszamy też do podsyłania swoich propozycji lokalizacji hotspotów. Mamy zresztą w planach odpalenie aplikacji na FB poruszającej właśnie tę kwestię.

 

ATM Rozrywka - miał być tuż tuż, ale są tam pewne kwestie formalne, które jeszcze musimy dodać. W zamian mogę podać info, że od poniedziałku dojdą dwa nowe kanały w HD.

 

CBS - dokładnie, to rebranding obecnych w naszej ofercie stacji.

 

@Stars.tv

 

Ależ oczywiście, zgadzamy się w tym w pełni. Dlatego w momencie, kiedy najpopularniejszym standardem wifi jest 'g' czyli max 54MB/s, a potem jest 'n', który też nie wyciągnie nawet połowy z łącza 300MB/s , ściganie się parametrami nie ma większego sensu. Z doświadczenia wiemy, że większość przypadków wolniejszego łącza to kwestie techniczne po stronie klienta czy też właśnie zakłócana łączność bezprzewodowa. Zdarzają się problemy po naszej stronie rzecz jasna, ale te łatwiej rozwiązać niż czynniki 'niezależne'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...