Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

No bo mnie... :censored:

Dlaczego Inea wycofała w 2-pakach TV+internet stacjonarny ???? :crazy::shock:

No ludzie! Uważam, że jest bardzo dużo klientów, którym tel. stacjonarny jest o kant d... rozbić! Dlaczego olewacie takich potencjalnych klientów? W tej chwili jest bowiem tak, że zmuszani jesteśmy do brania telefonu stacjonarnego w przypadku promocji na TV+internet (czyli 3-pak). Sam chciałem uderzyć właśnie w 2-paka TV PVR + 100Mb/s + pakiety tematyczne, wracam dziś na stronę, a tu ZONK! Wyparowało! :( Dalsza analiza x-paków jest moim zdaniem gorsza niż do niedawna :roll:

Włączcie proszę z powrotem do 2-paków TV+internet jak poprzednio, dodajcie je choćby obok tych nowych 2-paków!

Agrrr, no jestem bardziej niż wściekły! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam tylko ze posuneli sie do likwidacji TV z NET z racji iz maja wejsc odpowiedniki HD kanalow z cyfry +

 

sam INEA.PL napisal ze beda porozsiewane w pakietach wiec ... mysla ze nałapia jeleni ...

coz czekam na kolejne rewlacje kanalow TV , bo wciaz mam niedosyt , zreszta nietylko ja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doba

Niestety nie wszyscy są w tak dobrej sytuacji jak Ty. Ja mam do wyboru Inea lub ... Inea. Mam w mieszkaniu tylko światłowód Inei i linię telefoniczną. Samo mieszkanie jest natomiast tak umiejscowione, że odpada jakakolwiek instalacja satelitarna. DVB-T trochę mało oferuje, a o tv przez linię telefoniczną jako alternatywie nie warto wspominać. TP, której linie mam w mieszkaniu nawet takiej opcji dla mnie nie oferuje.

Inea w wielu miejscach Poznania jest monopolistą, a również ja jestem posiadaczem 2-paku TV+Internet i telefon (via światłowód) lub dodatkowy internet mobilny nie są mi do niczego potrzebne. Zastanawiam się czy rzeczywiście są jeszcze osoby, którym to się realnie kalkuluje. Ja jeden i drugi "dodatek" mam za darmo od operatora komórkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, tak strasznie jedziesz po Inea , to po co korzystasz z jej usług skoro do wielu rzeczy masz zastrzeżenia i jest droga , są inni alternatywni operatorzy. Wystarczy odrobina kreatywności i przejrzenia ofert.

 

 

...to nie jest żadna jazda po INEA, jazda by byla jakbym mogl napisac CI jak pracuje sie w INEA to bys dopiero oczka otworzyl ,:)

zmiana lub wybor innego operatora ?? NIEREALNE inea zdżarła 2 konkurencje w lokalizacji w ktorej mieszkam wiec SIEC kablowa u mnie to TYLKO inea albo satelita za oknem

 

a jesli Ty jako potencjalny niewymagajacy klient nie dostrzegasz marazmu w jaki popadla ta siec kablowa to szacun skoro to co masz Cie satysfakcjonuje od INEA

mnie tez satysfakcjonuje , ale wiem na co mam ochote i do czego bym chcial miec dostep w ofercie kablowej , pomijajac fakt ze KONKURENCJA zawsze miala nosa a INEA nigdy tego przyslowiowego nosa nie miala :)

forum jest po to by wylac w dosc kulturalny sposob to co OK i NIE ok w sieci kablowej INEA ... zreszta nie tylko ja tu notuje ach i ech o tej sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie dziś poczatować na stronie Inei. I w czwartek mają dołączyć kanały Cyfry + w wersji HD:

MiniMini+ HD

teleTOON+ HD/HYPER+ HD

Planete+ HD

Kuchnia+ HD

Ale Kino + HD

DOMO+ HD

 

Mają zostać włączone tymczasowo w pakietach Komfort HD/PVR HD docelowo "podobno" mają być w innym.

 

Co do innych kanałów dalej cisza. Czekamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi

niestety paczka kanałów Cyfry + w wersji HD będzie docelowo tylko w INEA MAX - info z profilu Inei na FB.

 

"INEA - Życie nabiera tempa: od jutra kanały pojawią się w pakietach Komfort HD / PVR HD. Kiedy docelowa zmiana na pakiet Max HD nastąpi jeszcze nie jest określone.

Uruchomienie nowych kanałów dotyczy również Kościana, Wronek i Gniezna. W Kościanie ze względów technicznych nie pojawi się Planete+ HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...