Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy mozna sie spodziewac aktualizacji dekodera bez PVR i jakie konkretne zmiany ona wnosi ??

Nowe oprogramowanie na model 5810CD planowane jest do konca kwietnia.

 

Najważniejsze zmiany wprowadzone z nowym oprogramowaniem ADB 5810CDX:

– szybsze wyszukiwanie programów po tytule

– dodano trzeci rodzaj EPG (lista)

– taka sama reakcja po wciśnięciu play/pause w nagraniu i time-shift

– nowe pozycje w menu (blokada dekodera, oszczędzanie energii, skok do przodu/tyłu w nagraniach)

– szybsze włączanie dekodera (ok. 120 sek.)

– po dodaniu/usunięciu programu pojawia się informacja o nazwie i pozycji programu

– po wyjściu z listy nagrań jest dostępny bufor time-shift

– prawidłowe działania trickplay w vod poprzez ethernet

– jest dostępne audio na wyjściu scart po wyłączeniu tv, który jest podłączony z stb poprzez hdmi

 

a wiecie co ja zauważyłem , od czasu jak przeprowadziłem aktualizacje dekodera jak tylko wyłączę tv a dekoder był ustawiony na jakimś kanale to zamiast numeru na wyświetlaczu pojawia mi się ,,HOCP" chociaż kojarzy mi się coś takiego jak HDCP ale nie jestem pewien czy ktoś ma podobnie i wie o co chodzi??
mam problem co mogło sie stac podłaczyłem kablem HDMI dekoder PVR w 2 pokoju do 2 telewizora i niedziała na dekoderze pojawia sie tylko komunikat ,,HOCP,,a tv niewidzi dekodera podłaczająć do 1 telewizora dekoder działa dekoder w 2 pokoju działa tylko na kablu EURO telewizor ten ma 23 cale LG DM2350D ?
a i jeszcze jedno na kanale polsat sport HD teraz na meczy LE caly czas mi wyskakuje co chwile błąd E8 i ten czerwony ekran ktoś tak ma??

W przypadku takich problemów prosimy o kontakt z naszym call center: 61 222 22 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna wymienic dekoder, na ten z wiekszym dyskiem?

Niestety, ale wymiana dekodera na ten z większym dyskiem nie jest możliwy.

Czy mozna przegrac zapisany material z dysku starego dekodera na nowy?

Nie można przegrać materiału z jednego dekodera na drugi.

Jak sama nazwa mówi jest to pakiet premium i podejrzewam że znalazło by się sporo chętnych.

Wszystkie propozycje i zapotrzebowanie na kanały przekazujemy do odpowiedniego działu, o zapotrzebowaniu na nPremium również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie te tabelki z zapotrzebowaniem kanalow od klientow laduja , az strach mi powiedziec :)

 

 

niech zyje nam zebraczy stan

 

nie wierze ze inea /inne sieci rowniez/ biora pod uwage lamenty co do zapotrzebowan uzytkownkow

 

nie jestem pesymista, ale realista

Państwa informacje są bardzo przydatne i przekazujemy je systematycznie do odpowiedniego działu. Pomaga nam to w wyznaczeniu priorytetów jeżeli chodzi o negocjowanie nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam, szanowni forumowicze, za przeproszeniem, przeje..ne :(

Byłem z żoną i córką niedawno w odwiedzinach u znajomych, którzy mają satelytę... - a z niej szło c[beep]ne MiniMini (i nie tylko) ale w wersji HD, co w domu mam w SD... No i zaczęło się... :evil:

Córka zobaczyła swój ulubiony Dinopociąg w HD... Nie powiem, sam się wglapiałem jak bajka może wyglądać w wysokiej rozdzielczości... No pieknie :)

No i teraz dzień w dzień tylko wsłu[beep]ę od córki, że dinozaury są blade i brzydkie, a najważniejsze, że żonie się udzieliło, i mnie pyta:

To w naszej kablówce nie ma MiniMini HD?! I te inne co miał Waldek i Jadzia?!!!

Odpowiadam: No niestety nie, kochanie. Pewnie poczekamy z rok/póltora, to może się doczekamy...

A ona do mnie:

To z jakiejś tam zardzewiałej satelity Waldek z Jadzią ma w HD, a my nie mamy bajek w tym całym HD, które tak polecałeś, że obraz żyleta, i płacimy tyle kasy miesięcznie za to więcej?!

No i mnie wtedy zatyka... nie mówiąc, że o pociupcianiu mogę sobie w najbliższym czasie tylko pomarzyć :mrgreen:

Poproszę zatem kolegów z Inei o dokończenie i doprecyzowanie mojej kolejnej dyskusji z żoną i córką, która mnie niechybnie czeka zapewne już niebawem...

Podpowiem, że wymówka typu "Kochanie, dowiedziałem się, że przekazano temat do odpowiedniego działu negocjującego z dostawcami", absolutnie nie przejdzie! Tu musi być jasno czarno na białym! Po męsku! Konkretnie! Np. kochanie, do czerwca będziemy mieć w HD to i tamto, a do końca roku na pewno tamtamto i sramtamto.

Kończąc dodam jeszcze, że tym samym współczynnik WAF ("Wife Acceptance Factor"), który był nieodzowny przy zmianie pakietu SD na HD wraz z zakupem plazmy, drastycznie poszybował w dół... :(

Uwierzcie, to nie jest śmieszne! DURNE MINIMINI, jakiś babski kanał w HD, a krew mnie zalewa bo tego w INEI nie ma! Już nie wspomnę, że jako facet chciałoby się więcej sportu, czy motoryzacji w HD... Ja wam, droga INEŁO, prawie 200 zł miesięcznie płacę, a zamiast czerpać z Waszych usług przyjemność, to muszę wysłuchiwać, że Waldek z Jadzią mają to tamto i sramto w HD, a my nie mamy!! A Waldek z Jadzią do tego miesięcznie płacą mniej niż my...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem mianowicie byli mi w czwartek zalozyc internet (25mb) i dzialal moze z 3,4godz i do dzis nie dziala...dzwoniac na infolinie oczywiscie mowia ze u nich do modemu jest ok no ale nie jest...facet ktory zakladal spisal moj mac routera ktorego chcialem uzywac i podlaczylem odrazu i bylo wszystko ok...wyszedlem z domu wracam a tu internetu brak...ani przez router ani przez kabel...0 polaczenia :/ w czym moze byc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaspar - ups :) nie spodziewaliśmy się, że pewnego dnia staniemy się powodem małżeńskich waśni.. jednak masz w ręku mocne argumenty, żeby żonę przekonać do dokonanej zmiany SD na HD prawda? Nie wiemy co prawda, jaką TV SAT posiadają Waldek z Jadzią, natomiast jesteśmy przekonani, że nie mają wszystkiego co posiadacie Wy w swoim pakiecie :)

 

Uwagi córki na temat bladości dinozaurów oczywiście przekażemy do odpowiedniego działu ;) , jeśli zaś chodzi o oczekiwaną deklarację konkretnych włączeń, przełączeń to jest to problem o tyle, że nie jest to tak precyzyjnie zaplanowane, jakby mogło się wydawać. Jest pewien szkic, są propozycje, które bierzemy pod uwagę, ale domykanie zmian ma miejsce na cały czas, na bieżąco rozmawiamy z nadawcami, negocjujemy warunki umów i czasami plan A jest zastępowany planem B. Dlatego trzymamy się zasady, żeby informować tylko o zmianach 100% pewnych (no, czasem zdarza nam się zdradzić coś pewnego w 90%).

 

j4cekk - sieć jest wykrywana?

 

ForzaMilan - tak, istnieje możliwość wymiany na dekoder ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolegę INEApl o doprecyzowanie informacji na temat dostępnych dekoderów w sieci INEA

 

1. dekoder technisat, usługa: SD, multiroom SD

2. dekoder technisat (czarny), usługi: HD, multiroom HD

3. dekoder ADB 5809, usługi: HD, multiroom HD

4. dekoder ADB 5810CD, usługi: HD, VOD

5. dekoder ADB 5810CDX (320GB), usługi: HD, VOD, PVR

6. dekoder ADB 5810CDX (500GB), usługi: HD, VOD, PVR

 

czy tak właśnie wygląda w INEI? bo niestety na czacie pracownicy nie wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaspar - ups :) nie spodziewaliśmy się, że pewnego dnia staniemy się powodem małżeńskich waśni.. jednak masz w ręku mocne argumenty, żeby żonę przekonać do dokonanej zmiany SD na HD prawda? Nie wiemy co prawda, jaką TV SAT posiadają Waldek z Jadzią, natomiast jesteśmy przekonani, że nie mają wszystkiego co posiadacie Wy w swoim pakiecie :)

 

Uwagi córki na temat bladości dinozaurów oczywiście przekażemy do odpowiedniego działu ;) , jeśli zaś chodzi o oczekiwaną deklarację konkretnych włączeń, przełączeń to jest to problem o tyle, że nie jest to tak precyzyjnie zaplanowane, jakby mogło się wydawać. Jest pewien szkic, są propozycje, które bierzemy pod uwagę, ale domykanie zmian ma miejsce na cały czas, na bieżąco rozmawiamy z nadawcami, negocjujemy warunki umów i czasami plan A jest zastępowany planem B. Dlatego trzymamy się zasady, żeby informować tylko o zmianach 100% pewnych (no, czasem zdarza nam się zdradzić coś pewnego w 90%).

 

j4cekk - sieć jest wykrywana?

 

ForzaMilan - tak, istnieje możliwość wymiany na dekoder ADB

 

 

dobrze wszyscy wiemy ze kanal MINI MINI HD jest tylko na platformie cyfra + i niech nikt nikomu oczu nie mydli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...