Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam to samo urządzenie... i żadnego problemu z nim, ani razu mi się jeszcze nie zawiesił... Mają bardzo przyjemny support... Jaki masz firmware?

 

Mialem wczesniej Homecasta hc5101 i technisat jest o wiele lepszy, dodatkowo umozliwia nagrywanie z tv, odtwarzanie jpg i mp3 a takze zrzuconych plyt dvd (np. poprzez siec lokalna)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem parametry dekodera i oto co mam:

Dekoder:
DIGIT HD 4 CX CSP INEA

Wersja sprzętu:
33.9

Oprogramowanie:
2.40.8.4 (1269) UL2.8-0 BL1 (237)

Sygnatura:
Sep 9 2009, 15:38:19

Numer seryjny:
tego chyba nie muszę podawać 

Pilot:
RC PVR235

Aktualizacja EPG:
11.02.2010 03:59 (15 min 0,132,0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy czat z Panem dyspozytorem INEA :?

 

 

 

Dyspozytor: Witaj stefan. Jak mogę Ci pomóc?

 

stefan: witam pisze po raz trzeci to samo bo czat sie zamyka

 

mam pakiet canal + hd czy mogłbym rozwiązać umowe na dostarczanie tego pakietu i podpisać nową na warunkach promocji canal + na wiosnę ??

 

Dyspozytor: Promocja na C+ trwa od 15 - 28 lutego

 

Dyspozytor:wiec nei bedzie mozliwe skorzystanie z niej w Panskim przypadku jesli posiada Pan obecnie pakiet C+ gdyz rezygnacja z niego bedzie miala miejsce zgodnie z okresem wypowiedzenia na koniec marca (jesli oczywiscie rezygnacja zostanie zlozona w tym miesiacu)

 

stefan: to ciekawe po na stronie inea jest inaczej napisane

 

stefan:Akcja promocyjna trwa od 11 lutego do 30 kwietnia 2010 roku.CANAL+ ufundował również piłki dla Abonentów INEA, którzy skorzystają z oferty.

 

stefan: chyba ktos jest źle poinformowany

 

stefan: ??

 

stefan: ??

 

Dyspozytor: W tej opcji ma Pan rację jesli chodzi o oferte Canal+ Wiosną, myslalem ze chodzi o promocje Teraz C+ dostepna od 15 lutego

 

stefan: czyli ??

 

stefan: poproszę o odpowiedź na pytanie czy mogę zrezygnować i podpisać na nowo ??

 

Dyspozytor:W przypadku promocji C+ na Wiosnę oczywiście moze Pan podpisac nowa umowe bez koniecznosci zrywania jesli obecnie posiada Pan umowe na czas nieokreslony

 

stefan: i jaka będzie wtedy opłata miesięczna za pakiet canal+ hd ??

 

Dyspozytor: 35,9zł przez 12ms

 

stefan: a teraz co to za promocja Teraz C+ dostepna od 15 lutego

 

Dyspozytor: warunki podobne jak w promocji C+ na Wiosnę umowa na 12 ms także cena miesieczna (dla C+ HD) 35,9zł

 

stefan:i ostatnie pytanie kiedy do pakietu canal + zostanie dołączony kanał canal+sport 2 , wszystkie sieci kablowe mają ten kanał oprócz INEA

 

Dyspozytor:prawdopodobnie ten kanal nie bedzie u nas dostepny: glownym powodem jest fakt iz emisja tego kanalu jest czasowa czyli sam producent uruchamia go w wypadku jakis wazniejszych wydarzen sportowych czy tez meczy, wiec zdarza sie ze kanal taki jest dostepny przez kilka dni w miesiacu

 

stefan: dziekuje za info

 

Dyspozytor: prosze bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieze NEWSY

 

... Trwaja prace nad udostepnieniem VOD , PVR

 

nowy dekoder HD z nagrywarka badz dodatkowo USB stick , ponoc mały kombajn to ma byc

dekoder bedzie z TZW kanalem zwrotnym , gdyz bedzie podpiety pod INTERNET , bedzie dodatkowa oplata miesieczna za dekoder

nowe kanaly pojawia sie w ofercie na przelomie wiosna-lato

 

!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

C+ sport 2 nie bedzie oficjalnie dolaczony do oferty INEA - nadawca i operator nie doszli do porozumienia w opcji emisji kanalu

tyle informacji wydusilem od KOLEGI ktory pracuje w INEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie wiosny i lata to te kanały mogą sobie w [beep]e wsadzić. Wtedy są ciekawsze rzeczy do robienia. Przespali całą zime!!! Dla mnie ta kablówke jest jedną wielką żenadą. Najgorsza oferta na rynku, najdroższa oferta na rynku i do tego banda [beep]i zatrudniona na infolini. Jawne robienie w :censored: klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wytłumaczcie mi proszę jedną rzecz. Próbuję zrozumieć kwestię rozdzielczości sygnału. Znalazłem w opcjach dekodera (menu Technisata jest STRASZNE, archaiczne jak DOS) wyświetlanie danych o kanale. Dlaczego niektóre kanały SD są skalowane do krawędzi ekranu, a inne nie? Np. taki MiniMini mam na całą wysokość ekranu mimo, że w dekoderze powiększenie mam ustawione na Oryginalne, w TV mam ustawione 1:1 piksel. A taki TVN jest w ramce, choć i tak jakiś taki za duży. Proszę mnie oświecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili po rozmowie na chacie: Canal + Sport 2 będzie najprawdopodobniej w tym miesiącu. W końcu trafiłem na normalnego konsultanta, który potwierdził że jest cały czas ten temat wałkowany przez wkurzonych klientów i dla niego samego to będzie ulga jak w końcu sie pojawi. Konkrety są już dopinane. Trzymamy za słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam potwierdzone info,że C+Sport2 pojawi się na przełomie lutego i marca

a swoją drogą tak sprzecznych informacji na temat tego kanału to nigdzie indziej nie można otrzymać,mam wrażenie,że super konsultanci na czacie robią sobie z nas jaja. Jedni mówią,że będzie, inni,że nie, istny kabaret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/61432-kablowki:-nowe-kanaly-hd,-szybszy-internet.html

 

Zobaczcie 2 akapit artykułu. Czy mnie oczy mylą czy Inea ma wprowadzić 26 nowych kanałów?? Byłbym w szoku gdyby tak się stało:) Swoją drogą ciekawe jakie...

od mowienia przez INEA do wprowadzenia jest droga bardzo daleka. Mowili o HBO HD i co ?

oni zawsze mowia ze sa super, jak jest wiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/61432-kablowki:-nowe-kanaly-hd,-szybszy-internet.html

 

Zobaczcie 2 akapit artykułu. Czy mnie oczy mylą czy Inea ma wprowadzić 26 nowych kanałów?? Byłbym w szoku gdyby tak się stało:) Swoją drogą ciekawe jakie...

Podejżewam że pomylili kablówki. Ma ktoś linka do tego artykułu z gazety prawnej? Bo nie moge tego odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przeczytałem ten artykuł. W doadatku ma to być wprowadzone w najbliższych tygodniach.

26 kanałów w tym 9 HD. Ciekawe:

Hd: Animal Planet HD, HBO HD, Luxe Tv HD, Fashion TV HD, NAT GEO WILD HD, EUROSPORT 2 HD, Eurosport HD, National Geographic HD

SD : BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC Knowledge, CBeebies, Discovery Historia, The History Channel, Sportklub, Sportklub +, ESPN America, Polsat Futbol, Canal + Sport 2, Nat Geo Wild, Universal Channel, Hallmark, Movies 24, Fox Life, Sc-Fi Channel

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak pisalem oferta zostanie poszerzona o spora ilosc NOWYCH kanalow co za tym idzie BEDZIE drozej w 100%

 

minusem jest jednak fakt ze wszedzie podaja ROZNY czas wprowadzenia oferty , artykul mowi ze za kilka tygodni , BOK mowi ze przelom wiosna lato

 

dodatkowo bedzie net bezprzewodowy WIMAX

w poznaniu juz testuja usluge pilotazowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o informacje z BOK to nie wierzę, bo oni sami nie wiedzą. Dlatego bardziej prawdopodobna wydaje mi się informacja podawana na portalach,że już za kilka tygodni.

Co do wprowadzenia tych 26 kanałów to powiem,jestem mile zaskoczony (w tym 9 HD) jeśli tak będzie to INEA stanie się liderem wśród sieci kablowych mając 20 kanałów HD. Cena? no cóż pewnie za tanio nie będzie, ale ja liczę,że wprowadzą po pierwsze jakieś promocje, a po drugie liczę na nowe pakiety, które będą tańsze i będzie można sobie wybrać to co faktycznie będzie się chciało oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza rozmowa z dyspozytorem :read:

 

Dyspozytor2: Witaj stefek burczymucha. Jak mogę Ci pomóc?

 

stefek burczymucha: Dyspozytor2: Witaj stefek burczymucha. Jak mogę Ci pomóc?

 

stefek burczymucha: przeczytałem i niedowierzam.... o to fragment artykułu prosze sie odnieść do tego.

 

stefek burczymucha: ..."Aż 26 nowych kanałów, w tym 9 w HD, uruchomi Inea. – Zamierzamy to zrobić w najbliższych tygodniach – podkreśla Maciej Maćkowiak, wiceprezes spółki.'

 

Dyspozytor2: prosze o podanie źródła

 

stefek burczymucha: 2010-02-12 dziennik gazeta prawna

 

Dyspozytor2: Czat został zakończony z powodu braku aktywności

 

Czat został zakończony z powodu braku aktywności

 

Czat zamknięty

:arrow::arrow::censored::censored::censored::censored::censored::arrow::arrow: kolejne logowanie

stefek burczymucha: czekam na odpowiedz

 

Dyspozytor2: Nie mogę odnieść się do artykułu zamieszczonego w wymienionym pismie

 

Dyspozytor2: gdyz nie było dane mi zapoznać sie z jego treścia

 

stefek burczymucha: ja nie prosze Pana o rcenzje tego artykułu tylko informacji tam zawartych co z tymi kanałami

 

Dyspozytor2: Natomiast jeżeli jest to ujete jako cytat wiceprezesa spółki

 

stefek burczymucha: to prosze sie zapoznać tu jest cały artykuł http://forsal.pl/artykuly/397766,telewi ... iecie.html

 

stefek burczymucha: ?

 

Dyspozytor2: należy odebrać to jako zapowiedz

 

Dyspozytor2: wprowadzenia wymienionej oferty

 

stefek burczymucha: zapowiedz konkretnej liczby kanałów i wy informatorzy nic o tym nawet nie wiecie

 

Dyspozytor2: natomiast co do szczegółów, czyli konkretnych programów, opłat i daty wpowadzenia

 

stefek burczymucha: czy wy coś w ogóle wiecie nie wiecie co z nowymi dekoderami nie wiecie co z C+sport2 nie wiecie nic o nowych kanałach... to co wy wiecie po co jesteście po drugiej stronie?!

 

Dyspozytor2: jeszcze nie mamy możliwości przedstawienia

 

stefek burczymucha: ?

 

stefek burczymucha: Proszę Pana ja bym chciał porozmawiać z Pana przełożonym jak moge tego dokopać?

 

stefek burczymucha: dokonać

 

stefek burczymucha: ?

 

Dyspozytor2: Proszę o kontakt z infolinią

 

Dyspozytor2: nr 61222 22 22

 

Dyspozytor2: od poniedziałku do piatku

 

stefek burczymucha: i odbierze kolejny dyspozytor zreszta dzwonicie co chwila i oferujecie różne rzeczy

 

Dyspozytor2: to proszę o rozmowę z przełozonym

 

stefek burczymucha: ja bym chciał porozmawiać z Pańskim przełożonym

 

Dyspozytor2: prosze w takim razie o kontakt w wymienionych dniach

 

Dyspozytor2: pod wskazanym nr tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...