Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

 Prestiżowa nagroda PIKE dla INEA

INEA otrzymała statuetkę
Złota PIKE 2009 w kategorii "Operator" przyznaną przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej podczas
XXXV Międzynarodowej Konferencji i Wystawy
PIKE 2009 w Ossie.

W uzasadnieniu tej prestiżowej nagrody czytamy:
"INEA otrzymuje nagrodę za wzorowe działanie na rynku, które obejmuje:
- umiejętną integrację operatorów regionalnych w celu stworzenia atrakcyjnej, zintegrowanej oferty dla abonentów regionu Wielkopolskiego,
- stworzenie równoległej oferty triple-play obejmującej usługi telekomunikacyjne oraz telewizję cyfrową o jednej z największej liczbie programów telewizyjnych, w tym w standardzie HD,
- stworzenie silnej, nowoczesnej marki INEA, świadczącej nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych i biznesu
- dbałość o stałe upraszczanie procesów obsługi klienta i nawiązywanie szerszych relacji z abonentami."

Podczas odbierania statuetki Prezes INEA, Pan Janusz Kosiński podziękował pracownikom całej Grupy INEA – pracownikom INEA, HFC Systems i telewizji WTK, bez których, jak podkreślił, zdobycie tej nagrody, nie byłoby możliwe.

Złota PIKE jest przyznawana od 2007 roku przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej dla firm i osób szczególnie przyczyniających się do rozwoju polskiego rynku usług telekomunikacyjnych. Jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

 

źródło: http://inea.pl/strony/1/i/509.php

Teraz to dopiero w piórka obrosną - a nowych kanałów jak niema tak niema :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie. W dwóch lokalizacjach w Poznaniu i Swarzędzu spadła jakość sygnału do 45 - 50 na kilku kanałach m.in TVN24, TVN Style, chyba Discovery. Czy pomoże jakiś powrót do ustawień systemowych, czy trzeba po nich dzwonić? Bo widzę, że chyba jest to jakaś zorganizowana akcja.

Jak ktoś ma na sprzedaż w rozsądnej cenie, kupię nasz dekoderek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pojawniania sie pikseli po zmianie QAM. Zapewne wiekszosc osob ktora posiada z tym problem posiada rowniez jakas stara instalacje, kiepskiej jakosci kable, albo dekoder podlaczony za 2 rozgaleznikiem. Przypominam ze QAM256 pozwala na przeslanie wiekszej ilosci programow w jednej paczce ale jest bardziej czula na zaklocenia. Jakosc na poziomie 80% - norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robią dając taką nagrodę INEI przecież wystarczy porównać z konkurencyjnymi kablówkami i widać jak na dłoni, że są na szarym końcu.

 

:crazy::crazy::crazy:

 

A najbardziej mnie rozbawiło to stwierdzenie:

 

dbałość o stałe upraszczanie procesów obsługi klienta i nawiązywanie szerszych relacji z abonentami.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Ciekawe ile posmarowali oby ją dostać.

 

:roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta inea to naprawde jedno wielkie g.......................cale szczescie ze nie mieszkam juz na ratajach i nie musze juz placic kroci za oferte najgorsza w polsce,a wam wszystkim wspolczuje..........................teraz mam east&west na piatkowie i jest 100 razy lepiej niz w inei pozdrawiam..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jakieś wieści czy coś będzie nowego od listopada :?:

 

Wejdź na czata i zapytaj "fachowców z INEI" oni na pewno udzielą Ci wyczerpujących informacji o zbliżających się nowościach :lol2:

TOYA ma już w swojej ofercie 15 kanałów HD,niech zgadnę C+Sport 2 mają? Jasne, że tak !!!! a nasza "boska" INEA nie widzi tego kanału, kpi i śmieje się nam w żywe oczy oferując niepełny Multipakiet C+ w mega wysokiej cenie, szkoda gadać, oj przepraszam INEA otrzymała prestiżową nagrodę PIKE :brawo: teraz nos będzie już powyżej chmur i prośby abonentów wogóle nie będą już zauważalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, czy coś (i ew. co) poprawili.

 

W Swarzędzu poprawili. Nie dosyć, że sygnał na TVN 24 po zmianie modulacji wahał się w granicach, 35-50 to jeszcze było rozdzielenie sygnału na 3 TV. Facet pogrzebał coś w gniazdku, zszedł do piwnicy, wzmocnił sygnał i na wszystkich TV cieszę się sygnałem 75-80 na kanałach o modulacji 256. Z tego co wiem wymienił głowice? GMTr tak to się nazywa, i sygnał mam teraz bezpośrednio z piwnicy bo to mieszkania spółdzielcze a na odpowiedź czy z radia korzystam odpowiedziałem, że nie więc wywalił to [beep]nko.

Teraz czekam na Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomi pracuja w inei i nie wypada zle mowic z nimi o ich firmie :)

 

ale faktycznie INEA troche sie uwstecznia z miesiaca na miesiac ...

- niepotwierdzone informacje

- konsultanci nie na bierzaco

- brak szacunku- balagan

- slaba i BARDZO droga oferta jak na monopoliste !!!!!

 

 

ja juz nie korzystam z ich uslug TV -- siostra ma dekoder i ich oglada :P

 

no i racja ,,, od kilkunastu dni jakosc kanalow jest sredniej klasy oj bardzo sredniej ...

 

coz pozostaje jedynie czekac na GROM z jasnego nieba ...

 

albo na KONTROLE UKE w poznaniu w INEI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzisiaj podpisałem umowe z Ineą i już na dzień dobry problemy: brak Discovery HD, kanałów SD z rpodziny TVN (poza podstawowym i TVN 7) oraz programów Discovery SD, Planete, NG i pewnie jeszcze z 2-3. Cyz ktoś jeszcze ma (miał) takie problemy? Mówię o jeżycach

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mieć to związaek ze zmianą modulacji (kodowania) na tych kanałach? Jesli tak to co mogę zrobić? Sieć jest dośc rozbudowana - 4 odbiorniki, jeden wznacniacz i 2-3 rozgalęźniki. Kable też nie najlepszej jakości - mistrzem nie jestem w ich zarabianiu

 

Ewentualnie jakby ktoś mógł podac dokładne parametry np tvn24, discovery i discovery hd wtedy bym sprawdził czy kanały są wogóle widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...