Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czat rozpoczął się o 13:25:51 dodam że dziś.

 

 

k:

witam kiedy bedzie discavery hd ?? no i kiedy bedzie hbo hd ??

 

Dyspozytor1:

nie posiadam informacji o terminach uruchomienia programów

 

k:

czyli nie wiadomo kidy bedzie ani jeden ani drugi kanal ??

 

Dyspozytor1:

discovery ID do 30 wrzesnia, a co do HD to niestety nic nie wiem

 

k:

ale co discavery ID on bedzie w INEI a od kiedy ??

 

k:

moge prosic o konkretne odpowiedzi a nie skrawki

 

Dyspozytor1:

konkretnie: Nie mam informacji

 

Dyspozytor1:

bardziej konkretnej i oficjalnej informacji nie posiadam

 

k:

pieknie to ja cos podpowiem prosze zerknac tutaj

 

http://inea.pl/strony/1/i/487.php

 

Nowe programy Discovery w INEA

W poniedziałek 13 lipca INEA wprowadza dwa nowe programy z rodziny Discovery: program Discovery HD, oferujący najlepsze serie i produkcje z portfolio Discovery prezentowane w jakości HD oraz kanał ID Investigation Discovery, w całości poświęcony kryminologii, działaniom śledczych oraz medycynie sądowej.

 

Dyspozytor1:

My na infolinii nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji.

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić Biuro Obsługi Abonenta INEA lub skontaktować się z Call Center INEA -- czyli znowu trzeba isc podpisac lojalke lub poczekac aż łaskawie przyslą koperte z umową ..... i odesłac ja

Bez sensu jest to chodzenie do nich - tak jakby nie mogli tego zdalnie od razu właczyc ... kazdemu skoro i tak jest to niby za free.... ale cóz taka INEA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jesli posiadasz karte abonenta INEA to nie trzeba juz chodzic podpisywac umow na kanaly

mozna to zrobic przez call center , zapytaja Cie o nazwa uzytkownika haslo , albo przez strone bedziesz mogl sobie wlaczyc ...

 

 

wylaczyc kanaly , pakiety mozesz wysylajac list polecony ( sprawdzone dziala , z jednomiesiecznym wyprzedzeniem jak przewiduje umowa )

albo udac sie na spacer do BOKu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze oto co powiedział gosc :

 

Dyspozytor2:
Witaj klient, Jak mogę Ci pomóc? 

klient:
witam - wyczytałem ze jezeli : posiadasz karte abonenta INEA to nie trzeba juz chodzic podpisywac umow na kanaly -- czy to prawda ? 

Dyspozytor2:
Witam 

Dyspozytor2:
mozna co prawda zamówić kanały za pomocą EBOA 

Dyspozytor2:
ale nie ma w takim wypadku żadnych promocji udzielanych 

Dyspozytor2:
aby skorzystać z promocji należy nadal udać się do Biura Obsługi Abonenta 

klient:
to znaczy ze np : aby miec za free te 2 kanały od 13 stego -- musze przyjsc do was podpisac umowe ? 

Dyspozytor2:
tak należy podpisać regulamin promocji 

klient:
nie mozna tego zrobic u pana ? przez eboa lub nie wiem jeszcze .... jest jakis inny sposób ? 

Dyspozytor2:
obawiam się że nie 

klient:
no to po co mi jest karta abonenta .... bez sensu troche -- prawda ? po co podpis ? nie wierzycie klientowi czy o co chodzi 

Dyspozytor2:
jeżeli są programy w promocji to aby z niej skorzystać wymagane jest podpisanie regulaminu promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystac z promocji mozna. Inea zalatwia to nastepujaco: dzwonisz zamawiasz np. discovery HD weryfikujac sie karta-powoduje to uruchomienie wybranej opcji w ciagu kilku minut, jednoczesnie konsultant wysyla do Ciebie umowe w celu potwierdzenia udzialu w promocji. Po poprawnym podpisaniu masz kanaly zgodnie z promocja lub jesli nie podpiszesz w warunkach standardowych. Oczywiscie jest opcja udania sie do biura obslugi jesli kto woli lub uruchomienie przez strone eboa, ale przy drugiej mozliwosci z promocji nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi ręce opadły zresztą przeczytajcie sami.

 

 

kkk:

witam kiedy bedzie hbo hd ??

 

Dyspozytor2:

Witam

Niestety na dzień dzisiejszy nie mamy informacji

 

kkk:

ale w tym miesiacu jeszcze bedzie ??

 

Dyspozytor2:

Skąd to pytanie , nie mamy informacji nawet o planach .

 

Pewność i profesjonalizm pełną gębą.

 

:censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystac z promocji mozna. Inea zalatwia to nastepujaco: dzwonisz zamawiasz np. discovery HD weryfikujac sie karta-powoduje to uruchomienie wybranej opcji w ciagu kilku minut, jednoczesnie konsultant wysyla do Ciebie umowe w celu potwierdzenia udzialu w promocji. Po poprawnym podpisaniu masz kanaly zgodnie z promocja lub jesli nie podpiszesz w warunkach standardowych. Oczywiscie jest opcja udania sie do biura obslugi jesli kto woli lub uruchomienie przez strone eboa, ale przy drugiej mozliwosci z promocji nici.

Małe sprostowanie. Chciałem zrobić tak jak napisałeś, jednak kanał aktywują dopiero po otrzymaniu podpisanych dokumentów... Czyli jak ktoś ma czas to przez biuro obsługi będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zależy czy ma mniej, bo ja na adb miałem ustawioną listę do oglądania i obejmowała ona tylko 55 kanałów (i tylko dlatego że miałem wykupione

pakiet bajka i sport ;) razem za to 70,90 zeta)

a tu mam 70 chyba ( za 71 zeta), na mojej nie było żadnego zagranicznego kanału bo po co

za to mam w inotelu pakiet bbc i 3 kanały hd. W inei były dwa tvs i tvn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikptaszynski nie zgodze się z tobą mają porównywalną, licz kanały które mają jakąś wartość a nie kanały śmiecie. To wychodzi podobnie a cenowo to na plus Inotelowi.

Wiadomo każdy ma jakieś tam swoje ulubione kanały przykład opieram na sobie.

 

:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie. Chciałem zrobić tak jak napisałeś, jednak kanał aktywują dopiero po otrzymaniu podpisanych dokumentów... Czyli jak ktoś ma czas to przez biuro obsługi będzie szybciej.

Jakies dwa miesiace znajomy uruchamial usluge w tej formie jak pisalem. Widocznie bylo ale nie wypalilo. Co do inotela to oferte maja calkiem interesujaca, zwlaszcza jesli spojrzec na internet ale co do telewizji to mam mieszane zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich użytkujących byłych i teraźniejszych INEĘ - poszukuję wykazów nadawanych kanałów tv od początku nadawania kablówki/ek - chodzi mi o tabelki.

Jeżeli można by było zeskanować i przesłać na maila to byłbym bardzo wdzięczny.O ile jest to możliwe mogą być też ulotki

 

michalx1974@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zrobiłem porównanie mojego pakietu w INEI z tym co musiałbym kupić na platformach cyfrowych by mieć te programy które mnie przede wszystkim interesują . I tak:

 

Mój pakiet w INEI:

Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD 54,90 zł

INEA Max 27,00 zł

Polsat Sport HD 8,00 zł

TVP HD 8,00 zł

Pakiet CANAL+ HD 45,00 zł

Discovery HD 9,00 zł (od września)

RAZEM: 151,90 zł

 

Żeby mieć to wszystko musiałbym kupić usługi na dwóch platformach (Inotel poza zasięgiem)

Cyfra+:

Pakiet komfortowy+ 63,90 zł

Dodatek Canal+ 29,90 zł

Dodatek Canal+ HD 6,00 zł

Polsat Cyfrowy:

Pakiet familijny 37,90 zł

Pakiet dodatkowy SPORT 13,90 zł

Pakiet Polsat Sport HD 6,00 zł

RAZEM: 157,60 zł

Nie uwzględniam kosztów wynajmu dekodera które w INEI są zerowe. Ponadto, żeby mieć Discovery HD należałoby jeszcze wykupić telewizję N.

Widać że ludzie w INEI tak kalkulują żeby cenowo być tuż przed platformami cyfrowymi. Ciekawy jestem jak to wygląda dla innych kombinacji pakietowych.

Jedyna rzecz strasznie irytująca, to sposób obsługi klienta (wieczne łażenie z każdą [beep]erelą do bok-u) i brak Canal + Sport 2 co uważam za skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...