Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dyspozytor2: Witaj kibic ligi włoskiej, Jak mogę Ci pomóc?

kibic ligi włoskiej: witam czy coś wiadomo o odkodowanym oknie c+sport

Dyspozytor2: w chwili obecnej nie otrzymaliśmy informacji ani od nadawcy, ani tez w zakresie nas jako dostawcy takiej decyzji jeszcze nie było

kibic ligi włoskiej: ale nadawca już napisał wiadomość w internecie

Dyspozytor2: jeskli cos się w tym temacie wydarzy - taka informacja z pewnościa bedzie na naszej stronie głownej w dziale aktualności 

 

On ciągle mi wyskakuje jakby nie mieli nikogo innego.

INEA nic nie wie co się dzieje a poza tym gdzie te kanały o których mówili np.World Made Channel, HBO HD i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikptaszynski zobacz

 

 

Dyspozytor2:

tak - planowwny jest tez kanał hd

 

Dyspozytor2:

wiem o jednym, ale zgłoszeń mamy więcej, więc liczę, że pojawi sie kilka

 

coś czuję, że ten jeden kanał to będzie właśnie HBO HD a o World Made Channel parę razy ich punktowałem to idą w zaparte, że nie wiedzą, o co chodzi ściemniacze, choć bardzo się nim chwalili :read:

 

A w pakiecie startowym będzie nadal TVN HD i Silesia HD, ale zobaczycie jak będą się chwalić ile to kanałów HD maja, lecz przemilczą, że reszta jest extra płatna. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rozmawiam z dyspozytorcc:

[code]Dyspozytor: Witaj uzytkownik157543423, Jak mogę Ci pomóc?

uzytkownik157543423: witam dzisiaj sie dowiedzialem ze canal+sport bedzie odkodowany dzis i jutro od 13:45 do 16:00.

uzytkownik157543423: czy inea tez planuj

Dyspozytor: prosze o chwile cierpliwosci sprawdze

Dyspozytor: nie otrzymalismy zadnej takiej informacji o odblokowaniu tego kanalu w naszej sieci, ale technicy zaraz ta sprawdza wiec jesli moge prosic o chwile cierpliwosci postaram sie dokladnie odpowiedziec w tej sprawie

uzytkownik157543423: dobrze poczekam

Dyspozytor: dziekuje bardzo postaram sie jak najszybciej odpisac
dziekuje za cierpliwosc, nasi technicy skontaktowali sie z producentem programu ale przedstawiciel C+ niestety nie przekazywal zadnych komunikatow odnosnie odkodowania swojego programu

uzytkownik157543423: no to teraz pokaze wiadomosc z canalplus.pl

uzytkownik157543423:Relacja z CSIO Sopot 2009, najwyższej rangi międzynarodowych zawodów konnych w skokach przez przeszkody. Na antenie CANAL+ Sport transmiitowany będzie najważniejszy, odbywający się 21 czerwca konkurs o Grand Prix.

Ponadto, 20 czerwca stacja zaprezentuje obszerną relację z zawodów o Puchar Narodów. Patronem tego konkursu oraz rywalizacji o Grand Prix został Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński. Obie relacje z Sopotu CANAL+ Sport zaprezentuje w paśmie odkodowanym.

Dyspozytor: my niestety nie ptrzymalismy potwierdzenia tej transmisji od C+

uzytkownik157543423: no to jak c+ nie wie ze ma odkodowac program który jest zapisany że ma być

Dyspozytor: zaraz bedziemy ponownie to sprawdzać

Dyspozytor: czekam na odpowiedz od technikow zajmujacych sie usluga tv cyfrowej

uzytkownik157543423: a czy planowane jest dodanie nowych kanałów

Dyspozytor: zajmuje sie tym dzial marketingu i z tego co wiem prawdopodobnie w lipcu pojawi sie nowa oferta ale wiecej szczegolow niestety na chwile obecna nie posiadam
uzytkownik157543423: no to technicy krótko to sprawdzają

Dyspozytor: niestety troche to czasu zajmuje, kontaktuja sie takze z samym nadawca w tej sprawie, tez czekam na odpowiedz od nich 

 

INEA nie odkoduje programu o 13:45 dziś i jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pojawiłą się możliwość ustawienia roździelczości na tzw. auto, czyli jak jest program HD to pojawia się 1080i, jak jest program SD to 576i

Andi możesz mi powiedzieć gdzie jest ta opcja "auto" gdyż nie modę jej znaleźć.

 

.

 

Znalazłem juz "auto". Ma jednak problem z TVN HD. Obraz wyświetla mi się z czarnymi pasami po bokach. Obraz nie reaguję na żadne zmiany wyświetlania oprócz powiększenie, ale wtedy ucina logo stacji. Inne kanały HD wyświetlane są bez problemu na całym ekranie. Proszę o podpowiedz jak rozwiązać problem? Posiadam LCD Full HD.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pojawiłą się możliwość ustawienia roździelczości na tzw. auto, czyli jak jest program HD to pojawia się 1080i, jak jest program SD to 576i

Andi możesz mi powiedzieć gdzie jest ta opcja "auto" gdyż nie modę jej znaleźć.

Ogólnie polecam dekoder.

Witaj, menu - ustawienia - ustawienie video - rozdzielczość HDMI i tu ustawiamy opcję automat

Co do oferty programowej to mam nadzieję, że doczekamy się nowości w INEI (ostatnio rozmawiałem na czacie i pracownik trochę się wygadał, min. o pojawiniu się pakietu HD, ale żadnych szczegółów nie chciał więcej podać bo ....... podobno nie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA informuje oficjalnie na swojej stronie.

 

:D:D:D

 

 

Do gry wraca INEA HD!

INEA, największy regionalny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce, dzięki dostawie dekoderów HD ponownie rusza ze sprzedażą usługi telewizji wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem Biur Obsługi Abonenta i Call Center. Na odbiór sprzętu czeka zapisanych w ostatnich miesiącach około tysiąca Abonentów INEA. Operator planuje rozszerzenie oferty HD o kolejne programy w jakości HD – Discovery HD i HBO HD.

 

INEA wprowadziła usługę wysokiej rozdzielczości HD w grudniu ubiegłego roku. Ze względu na jej ogromną popularność wśród Abonentów INEA, już po dwóch miesiącach wyczerpał się zapas dekoderów udostępnianych w cenie abonamentu bez dodatkowych opłat, który zaplanowano do końca I kwartału br. Z oferty skorzystało wówczas ok. 4.000 gospodarstw domowych. Dzięki obecnej dostawie dekoderów HD, INEA na nowo uruchamia sprzedaż usługi telewizji wysokiej rozdzielczości wraz z atrakcyjną ofertą programową.

 

INEA świadczy usługę telewizji HD w Pakiecie Podstawowym Cyfrowym HD, zawierającym popularne programy TVN HD i TVS HD. Dla ponad 52.000 Abonentów Pakietu Podstawowego Cyfrowego koszt pakietu HD to jedynie 5 zł więcej niż obecna opłata za usługę telewizyjną PPC. Ponadto INEA ma w swojej ofercie następujące programy HD: TVP HD, Polsat Sport HD i program muzyczny z rodziny MTV – MTVNHD. Popularnością wśród Abonentów cieszą się także Pakiety Premium HD, tj. Pakiet Canal+ HD wraz z chętnie oglądanymi programami filmowymi i sportowymi w wysokiej rozdzielczości – Canal+ Film HD oraz Canal+ Sport HD, a także Pakiet Filmbox z trzema programami rozrywkowymi: Filmbox Extra, Filmbox Family i Filmbox HD.

 

Do odbioru programów HD będzie służył Abonentom INEA dekoder HD firmy TechniSat. Dekoder zapewnia obraz wysokiej rozdzielczości HD: 720p, 1080i. Posiada m.in. cyfrowe wyjście sygnału HDMI, cyfrowe wyjście dźwięku (SP-DIF), wejście USB oraz funkcję timer nagrywania, umożliwiającą zaplanowanie nagrania poprzez zewnętrzne urządzenie nagrywające. Z innych dekoderów TechniSat INEA korzystała przy ofercie SD.

 

Obecnie Konsultanci Call Center INEA kontaktują się z Abonentami, którzy zamówili dekoder HD, korzystając z formularza umieszczonego w ostatnich miesiącach na stronie http://www.inea.pl. Takich zgłoszeń INEA zanotowała ok. 1.000 Abonentów.

 

INEA planuje rozszerzenie oferty HD o kolejne programy w jakości HD: Discovery HD, będącego unikalnym połączeniem najlepszych serii i produkcji z portfolio Discovery oraz programu premier największych hollywoodzkich produkcji w jakości HD – HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu SD w Technisacie jest lepsza niż w ADB, tak przynajmniej mi się wydaje (ciekawe jak to wygląda w ADB z nowym softem) oczywiście kanały można bez problemu sortować podobnie jak w Technisacie SD, można również stworzyć trzy własne listy programów. Ja stworzyłem sobie Lista 2 = wszystkie programy ułożone wg mojego klucza, lista 3 = tylko kanały HD, lista 4 = bajki + sport i co najważniejsze jak zrobię wyszukiwanie programów to stworzone przez nas listy zostają nieruszone, w ADB trzeba było wszystko tworzyć na nowo !!!

andi jak wymieniłeś dekoder ADB 5809 na TechniSat HD? Trzeba zgłosić reklamacje czy po prostu można wymienić go w BOA?

Trzeba zgłosić reklamację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor2: Witaj uzytkownik85, Jak mogę Ci pomóc?

uzytkownik85: witam czy będą nowe kanały w SD?

Dyspozytor2: Nowe kanaly pojawiaja sie automatycznie na dekoderze, wiec w przypadku rozszerzenia oferty na pewno Pan zauwazy

uzytkownik85: kanały od jakiegos czasu nie pojawiaja sie automatycznie

uzytkownik85: tylko trzeba wyszukac

Dyspozytor2: kanaly pojawiaja sie na liscie glownej

uzytkownik85: a kiedy będą te kanały

Dyspozytor2: kanały zawsze są dodawane w godzinach nocnych

uzytkownik85: nie rozumie mnie pan pytam się czy będą nowe kanały nie hd

Dyspozytor2: takich informacji nie posiadam 

 

Czy ten Tomasz jest idiotą czy ja go nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile zaplacimy za nowe programy HD ???

Discovery HD-mialem w N, super programy oraz obraz, niestety monotonie powtarzane.

HBO HD - kaszana, no i drogie bedzie.

Powinni do podstawowego wprowadzic Eurosport HD, kino polska, Eurosport 2, TVPspotr, TVPHD, za inne moga sobie kasowac (jak znajda jeleni za taka kase)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet w INEA rowniez drogi - http://www.inotel.pl/pl/internet/cennik.html

Za pakiet z takimi programami jak: super stacja, Euro Sport 2 oraz HD, paczka 4 programow BBC, Ale KIno, Film BOX Extra oraz HD, Comedy Central, Nickelodeon, Kino Polska, MTV TWO, MTV Dance, MTV Hits, Jetix, Jatix play, Bumerang, KidsCo, KuchniaTV, Fashion TV Polska, NAT GEO WILD, NAT GEO HD - brak ich w Pakiecie Podstawowym HD w INEA za 54,90 zl, a zobaczysz u innego poznanskiego operatora INOTEL za jedyne 64 zł.

Sprawdzcie ile zaplacimy w INEA za 1/2 z tych programow (1/2 brak lub wiecej brak w ofercie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...