Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Pakiety HD to jest jakiś pomysł, bo pojedyńcze kanały za które każą sobie płacić po 8 zł i 9,50 zł w przypadku MTVN HD to nieporozumienie. Oczywiście mam nadzieję, że w pakietach będzie taniej. Ciekawe czy przy okazji ew.nowych promocji pojawią się nowe programy HD? Mam nadzieję, że będzie jakiś przyrodniczy. Widzę, że temat C+Sport 2 przycichł, co musi się stać aby INEA dołączyłą ten kanał do oferty?? I niech nie tłumaczą się tym, że jest to wina CANAL+ bo z tego co wiem to przede wszystkim zależy to od operatora czyli INEI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi jakiś czas temu rozmawiałem z jednym kolesiem blisko związanym z Ineą to mówił że w HD nie będzie pakietów, ale miejmy nadzieje że poszli po rozum i cos zrobią bo jak za każdy kanał będzie trzeba płacić po 8 czy 9 zł to nich sobie to w :censored: wsadzą.

 

:?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Inei:

 

Witam!

 

Jeśli chodzi o telewizję cyfrową to wszystkie programy które są w naszej

ofercie dostarczamy bez zmiany formatu oryginalnego, to czy dany materiał

jest w 4:3 czy 16:9, czy też może 16:9 ale przystosowany do wyświetlania 4:3

zależy od nadawcy programu. Tak faktycznie było ostatnio ze wspomnianym

niżej filmem Władca Pierścieni, jeśli był w 4:3 to także był w takim

formacie na innych platformach cyfrowych. Tego nie zmieniamy. Podobna

sytuacja jest na TVP Kultura, czy przykładowo TVN24. Klient może tez tam

zauważyć ze programy autorskie nadawane są w 16:9, natomiast reklamy już nie

(4:3).

Mam nadzieje że to rozwieje wątpliwości.

 

Inaczej rzecz ma się jeśli chodzi o telewizję analogową tutaj mamy większy

wpływ na format jaki jest wyświetlany.

 

Pozdrawiam

 

:roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił lekki poślizg, dekodery powinny się pojawić już na dniach, niestety soft nie udostępnia wszystkich możliwości dekodera.

 

Ja się nawet domyślam jakich, min. nie będzie można zaprogramować programów do nagrywania po kablu scart na np. nagrywarce. :/ czyżby kolejna wtopa INEI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony:

 

Silesia w sieci INEA

INEA wprowadziła do swojej oferty dwa nowe programy. Są nimi program TVS, tj. Telewizja Silesia, który został udostępniony ponad 52 tys. Abonentom Pakietu Podstawowego Cyfrowego oraz jego odpowiednik w wysokiej rozdzielczości HD. TVS HD został włączony do Pakietu Podstawowego Cyfrowego HD. Odbiera go ok. 4 tys. Abonentów INEA.

 

TVS, czyli TV Silesia jest programem lokalnym ze Śląska o tematyce informacyjno-publicystycznej, który nadaje 24 godziny na dobę w dwóch formatach – SD i HD. Korespondenci stacji relacjonują głównie, co dzieje się w miastach aglomeracji śląskiej, ale nie brakuje także programów rozrywkowych oraz hobbystycznych. Ramówka stacji jest atrakcyjna nie tylko dla mieszkańców Śląska – każdy znajdzie w niej dla siebie coś ciekawego. Potrafi także naprawdę zaskakiwać – w zeszłym roku na stałe rozpoczęto nadawanie innowacyjnego w Polsce i Europie Środkowej przedsięwzięcia – "Radio Silesia", tzn. radia na wizji. Jest to program emitowany jednocześnie w radiu i telewizji.

Oprócz studia telewizyjnego i radia internetowego działa również portal internetowy: http://www.tvs.pl. TVS wykorzystuje najnowocześniejsze techniki audiowizualne. Jest też pierwszą w Polsce telewizją, która całą produkcję realizuje w standardzie High Definition. Lokalna telewizji ze Śląska podbija serca widzów nie tylko w regionie, ale w całej Polsce i za granicą – m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie.

 

PS. Ma ktoś to już bo sprawdzałem przed chwilą i wielka lipa nie mam tego :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dla kogo INEA podłączyła ten kanał?

Widziałem program telewizyjny, oprócz hitów typu Telezakupy (które w HD będą wyglądały obłędnie),

większość programów jest skierowana do Ślązaków: Lista Śląskich Szlagierów, Święta wojna, Kuklok Kulturalny, Gwarek itp.

A gdzie Eurosport HD, Discovery HD, National Geographic HD?

 

Po prostu żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Inea idzie na ilość a nie, na jakość.

Jej polityka to dać jak najwięcej kanałów typu śmieć, których i tak nikt nie ogląda niż kilka konkretnych przedstawiających jakąś wartość.

Nadal zapominają, że idzie dużymi krokami DVB-T i wtedy może się obudzą, ale z ręką w nocniku.

 

:|:|:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...