Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiecie jak mnie wkur.....ta kablówka. Bylem dzisiaj u rodzinki kablówka east&west. Patrzę canal + sport 2 dostępny. Szok, płacą tyle samo co my mają ten kanał, czyli można się dogadać z cyfrą. Odpalam dekoder z ciekawości, żeby zobaczyć EPG na kanale TVN Meteo, TV5, Euronews i co widzę? Jest, a u nas kur....nie ma, człowiek pisze się do nich, dzwoni, a oni mają wszystko w [beep]....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to nic....

 

Większość ludzi ma możliwość wyboru czy to kablówki , cyfry+ polsatu czy np tv N. Ja mieszkam w bloku i nie mało że nie mogę montować żadnej anteny satelitarnej na bloku|( zakaz spółdzielni ponieważ ocieplili blok!) to na dodatek nie dostałem żadnego wyboru zostałem zmuszony żeby korzystać z usług :censored: INEA czy mi się to podoba czy nie. Jedyną alternatywa jest nie posiadanie żadnej tv. A wspaniała INEA mnie tak wkur.... że to nie porozumienie. sami idioci pracują na Infolini na chatach to już szkoda gadać a na maile to w ogóle nie łaskaw opisać. Inea wychodzi z założenie że temat nie wygodny należy ignorować tak jak np sprawa z canal+ sport 2 gdzie oczywiście wszyscy maja oprócz posiadaczy wspaniałego lidera rynku tv kablowej w Wielkopolsce albo sprawa HD która dzięki bogu mnie nie dotyczy....

 

W :censored: z tą całą siecią .... MONOPOLISTA i tyle i pewno nic nie zmienimy!!!

Może jakies [beep]y z INEA czytaj a to forum to nie wiedzą jakie zdanie mają klienci!!!!!

 

trochę mi ulżyło :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze, by mogła istnieć gorsza kablówka niż INEA, gorzej się po prostu nie da!!!

ostatnio byłem bardzo zaskoczony ... zadzwonił do mnie pan z INEI że ma super promocję dla mnie jako abonenta INEI,

- ok jaką?

- podłączymy panu telefon za 5 PLN

- dziękuje nie potrzebny mi telefon,

- to w takim razie w związku że ma Pan pakiet INEA Relaks, promocyjnie może Pan dostać pakiet INEA Muzyka.

- ale przecież pakiet INEA Muzyka jest w całości w INEA Relaks,

- właśnie że nie, tylko MTV2, mówi Pan z INEI

- jest Pan pewien?

- chwileczkę ... o przepraszam ma Pan rację, to może pakiet INEA Świat chce Pan promocyjnie?

- dziękuje, ale w tym pakiecie nie ma żadnego atrakcyjnego dla mnie programu,

- a jakim programem byłby Pan zainteresowany, drąży temat Pan z Inei

- np. Comedy Central

- ale tego programu nie oferuje INEA, dumnie stwierdza Pan z Inei

- myli się Pan, był do końca stycznia odkodowany, teraz jest w pakiecie Film

- chwila ciszy ... o przepraszam ma Pan rację, to może chce Pan promocyjnie pakiet INEA Film?

- a w jakiej cenie?

- 9 złotych za pakiet stwierdza Pan

- a gdzie jest ta promocja? - pytam

- za 9 złotych ma Pan kilka programów filmowych

- ale za 9 złotych to ja mogę i bez promocji mieć ten pakiet - mówię

- pi, pi, pi rozłączył się

 

gratuluje super obeznanych i wyszkolonych pracowników oraz genialnych promocji firmie INEA !!!

Oby jak najszybciej wkroczyła konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze, by mogła istnieć gorsza kablówka niż INEA, gorzej się po prostu nie da!!!

ostatnio byłem bardzo zaskoczony ... zadzwonił do mnie pan z INEI że ma super promocję dla mnie jako abonenta INEI,

 

 

 

gratuluje super obeznanych i wyszkolonych pracowników oraz genialnych promocji firmie INEA !!!

Oby jak najszybciej wkroczyła konkurencja

 

No nieźle, ja też miałem kontakt z konsultantami z INEA.

Niekompetencja to chyba standard w tej firmie.

W sumie nie chciałem wcześniej tego opisywać,

bo szczerze mówiąc wstyd. Ale jak już dzielimy się swoimi przeżyciami z INEA...

W grudniu 2008, moi rodzice nabyli Pakietu INEA HD i w promocji, do końca stycznia 2009 dostali MTV HD.

Pod koniec grudnia zadzwoniłem do INEA, żeby zapytać kiedy muszę zrezygnować z tego kanału,

uprzejmy pan powiedział, że do końca stycznia, trzeba osobiście przyjechać do BOA i zgłosić chęć rezygnacji.

W styczniu moja mama zadzwoniła, i miła pani powiedziała, że rzeczywiście trzeba przyjechać

zrezygnować, ale z pismem o treści mniej więcej: Ja niżej podpisany rezygnuję z kanału MTV HD, bla bla bla.

Tuż przed końcem stycznia mój ojciec pojechał do BOA, odstał jakąś godzinę, po czym dowiedział się

na stanowisku, że żadne pismo nie jest potrzebne (pani oczywiście była bardzo zdziwiona pismem), i że jeśli

ktoś nie zgłosi chęci posiadania MTV HD, to oni sami wyłączą.

Szczyt niekompetencji, lub głupoty INEA.

Albo jedno i drugie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia Arko_KKS rewelacja!

 

Ja miałem podobną, może nie aż tak kuriozalną, ale:

 

Dzwoni do mnie (nie proszony) konsultant:

- dzień dobry, ma pan u nas internet, więc może byłby pan zainteresowany telefonią w INEA?

- nie, dziękuję.

- ale mam dla Pana ofertę promocyjną, możemy panu zwiększyć transfer internetu, jaki pan już posiada, z 1 MBps do 2 MBps bez zwiększania ceny i dołączymy panu telefon za złotówkę,

- hm... za złotówkę? no dobra, w sumie czemu nie.

- to może konsultant wpadłby do pana dzisiaj podpisać umowę?

- dziś nie, ale zapraszam w piątek, między 17:30-18:00?

- w porządku.

 

W piątek wracam w pośpiechu do domu o 17, porzucam inne piątkowe zajęcia. Czekam do 18, nikt nie przyszedł. Czekam dalej - dalej nic (a od rana do nocy cały czas ktoś był w domu). Nikt nie dzwonił, żeby przeprosić za zamieszanie, wyjaśnić powód braku wizyty, po prostu echo. I tak już 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncentrują się po prostu na monopolizowaniu coraz większego terytorium. Zauważyliście, że jakość i organizacja w tej firmie spada wprost proporcjonalnie do rozrastania się molocha?

Teraz ofertę programową i wsparcie techniczne olali kompletnie, najistotniejsze jest przyłączanie nowych abo z "podbitych terytoriów".

Coraz poważniej myślę o przejściu do jakiegoś opa satelitarnego, bo zanim tutaj wejdą w życie jakieś realne przepisy zmuszające ich do wpuszczenia konkurencji, minie sporo czasu. Ciągle w tym kraju panuje dzicz gospodarcza i sporo wody upłynie w Warcie zanim to się zmieni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu rozmowy w "tłoku" Live Chat INEA

 

Dyspozytor: Witaj fan ligi hiszpańskiej, Jak mogę Ci pomóc?

fan ligi hiszpańskiej: witam

fan ligi hiszpańskiej: taka sprawa reklamujecie się, że liga hiszpańska na żywo jest w canal +

fan ligi hiszpańskiej: m.in

fan ligi hiszpańskiej: problem w tym, że ligi hiszpańskiej nie ma w Canal +

fan ligi hiszpańskiej: dlaczego INEA wprowadza abonentów w błąd?

fan ligi hiszpańskiej: ??

fan ligi hiszpańskiej: ??

Dyspozytor: gdzie Pan znalazł taką informację?

fan ligi hiszpańskiej: o lidze hiszpańskiej?

fan ligi hiszpańskiej: czy o tym, że jej nie ma w canal +?

fan ligi hiszpańskiej: bo jeżeli chodzi o tą drugą sprawe to w programie tv

fan ligi hiszpańskiej: mecze la liga są ale na canal + sport 2

Dyspozytor: gdzie Pan znalazł informację że nasza firma reklamuje ligę hiszpańską w canal + na żywo?

fan ligi hiszpańskiej: na stronie inei jest informacja

fan ligi hiszpańskiej: liga hiszpańska

fan ligi hiszpańskiej: angielska, francuska, wloska

fan ligi hiszpańskiej: slowa na zywo nie ma

fan ligi hiszpańskiej: ale tych spotkan nie ma rowniez w powtorce

fan ligi hiszpańskiej: ale chyba oczywiste jest to ze skoro jest napisane liga hiszpanska tzn ze oczekuje spotkania na zywo

fan ligi hiszpańskiej: czy polsat sport szczyci sie tym, ze ma prawa do lm, wszytskich lig skoro wszytskie mecze nadaje z odtworzenia?

fan ligi hiszpańskiej: nie

fan ligi hiszpańskiej: ??

fan ligi hiszpańskiej: pytam się dlaczego nie mogę zobaczyć ligi hiszpanskiej na zywo w canal +

fan ligi hiszpańskiej: skoro sprzedajcie ten pakiet z informacja o tym, ze liga hiszpasnka jest

Dyspozytor: http://inea.com.pl/strony/1/i/431.php aktualna informacja na stronie na temat Pakietu Canal +, nie ma informacji na temat ligi hiszpańskiej

fan ligi hiszpańskiej: prosze niezej najechac na

fan ligi hiszpańskiej: cyfrowy pakiet premium canal +

fan ligi hiszpańskiej: i najechac na ikonke c+s

fan ligi hiszpańskiej: nie wspominajac o tym, że grafik wam co nie co uciał....

Dyspozytor: zgadza się również na tej stronie nie ma innej informacji niż "programy CANAL+ dostępne są na 5 odrębnych kanałach (CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD, CANAL+, CANAL+ FILM i CANAL+ SPORT) CANAL+ oferuje telewidzom programy, których nie znajdą w innych polskich stacjach - przede wszystkim codzienną premierę filmową oraz sport na żywo i na wyłączność."

fan ligi hiszpańskiej: a to co jest????

fan ligi hiszpańskiej: http://www.inea.pl/strony/1/i/289.php

fan ligi hiszpańskiej: prosze

fan ligi hiszpańskiej: najechac

fan ligi hiszpańskiej: na progran

fan ligi hiszpańskiej: co się wyswietla?

fan ligi hiszpańskiej: ikonka c+s

Dyspozytor: zgadza się jest informacja, natomiast to jaka jest oferta w danym czasie zależy od nadawcy nie od naszej firmy

fan ligi hiszpańskiej: to może warto napisać

fan ligi hiszpańskiej: , że jednak liga hiszpanska nie jest dostepna i uzalezniona jest od nadawcy?

fan ligi hiszpańskiej: tak ciezko dołaczyc c+s2?

Dyspozytor: żadna firma pośrednicząca w nadawniu sygnału nie ma wpływu na programy nadawane przez operatora

fan ligi hiszpańskiej: 3 lata

Dyspozytor: niestety nie jestem w stanie przekazać informacji kiedy będzie ten kanał dostępny

fan ligi hiszpańskiej: multimedia polska

fan ligi hiszpańskiej: hahaha

fan ligi hiszpańskiej: UPC

fan ligi hiszpańskiej: nawet eas&west

fan ligi hiszpańskiej: ze swoja sioedziba w baraku

fan ligi hiszpańskiej: a wielka INEA

fan ligi hiszpańskiej: nie ma

Dyspozytor: tak jak zostało to wspomniane wcześniej nie posiadam informacji kiedy program będzie dostępny

fan ligi hiszpańskiej: jasne

fan ligi hiszpańskiej: a epg kiedy bedzie dostepne na kanalach tvn meteo, tv 5 i euronews?

fan ligi hiszpańskiej: tez nie wiecie?

fan ligi hiszpańskiej: bo east&west ma identyczny dekoder jak INEA

fan ligi hiszpańskiej: i jakos tam epg na tych kanalach jest

fan ligi hiszpańskiej: ??

Dyspozytor: każda firma ma inną ofertę

fan ligi hiszpańskiej: :D

fan ligi hiszpańskiej: dlaczego nie ma EPG na kanale TVN Meteo

fan ligi hiszpańskiej: skoro jest on w cyfrze

fan ligi hiszpańskiej: i w tych samych dekoderach u konkurencji

fan ligi hiszpańskiej: skoro każda firma ma inną ofertę to dlaczego na swojej stronie piszecie o tym, że wasz dekoder odbiera epg

fan ligi hiszpańskiej: skoro nie odbiera?

Dyspozytor: jak Pan sam widzi epg jest świadczone we większości kanałach telewizyjnych w naszej sieci

fan ligi hiszpańskiej: ale nie wszytskich

fan ligi hiszpańskiej: może to też warto byłoby umieścić na stronie

fan ligi hiszpańskiej: jacy wy jesteście nie udolni

Dyspozytor: to że jesteśmy nieudolni? oczywiscie ma Pan prawo mieć takie zdanie, natomiast każda firma na inną ofertę programową

fan ligi hiszpańskiej: ok

fan ligi hiszpańskiej: szkoda czasu

fan ligi hiszpańskiej: ale monopol powoli się kończy

fan ligi hiszpańskiej: została tylko wieś "Śrem" która rzuca się na waszą ofertę

fan ligi hiszpańskiej: ale z czasem dojrzą prawdziwe oblicze

fan ligi hiszpańskiej: pozdrawiam

 

 

Uwielbiam z nimi takie dywagacje:) kolejny odcinek wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ta "wieś" Śrem :censored: rzuca się tylko dlatego że tu jest to nowość... a to że w Poznaniu jest to od pewnego czasu to co się dziwisz? Jak byś nie wiedział to większość ludzi jest niezadowolonych! już samo to że za aktywowaniem umowy trzeba czekać 3 tygodnie... a do tego jeszcze ten sprzęt... więc nie uogólniaj i nie wyzywaj od wieśniaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wysyłac tutaj:

 

Starostwo Powiatowe Poznań --- Powiatowy Rzecznik Konsumentów

 

61-851 Poznań

 

ul. Zielona 8

 

tel.: (061) 852 12 73; fax: (061) 848 05 56

 

marek.radwanski@powiat.poznan.pl

 

My już z sąsiadami zaczeliśmy teraz wasza kolej.

Zasypcie gościa mailami.

 

:jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież inne kablówki robią tak samo (upc,vectra, aster,multimedia) - to tylko monopol. :read:

 

A i w platformach cyfrowych też jest zawsze jakaś grupa niezadowolonych. :censored:

 

Wiadome że nie zawszę da się zadowolić klienta w 100% no ale bez przesady. zadzwoniolem do INEA dzisiaj i chyba jak bym mogł to temu kolesiowi co z nim rozmawiałem na miejscu wpier...... mówie mu że skoro jest na stronie inea napisane że jak kupie canal+ premium to będę miał rozgrywki ligi francuskiej. pytam sie kolesiowi czy to prawda on mówi że tak. Wiec mu się pytam dlaczego ich nie mam tak naprawde co tydzień. on zdziwiony mówi nie możliwe....no a jednak skoro sa transmitowane na canal+ sport2 a posaidacze inea jako jedni albo jedyni posiadacze tv kablowej w WLKP oferujacej canal+ sa pozbawieni tego program. Po chwili ciszy i zastanowienia konsultant stwierdził że wszystko jest ok ponieważ oni piszą o transmijach meczy ligi francuskiej ale UWAGA: nie wspominają o ich ilości wiec np jeśli pokaża jeden na poł roku na canal+ sport wszystko jest ok ze strony INEA. PARANOJA..........boże dlaczego ja podpisałem z tymi [beep]ami umowe :crazy:

 

czy ma ktoś wogóle jakis pomysł jak z nimi walczyc ja jestem sklonny do wszystkiego moge pisac , wysyłac nawet dzwonic ciągle gdzieś........ :read::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytamy :)
Jeśli miałbyś być wiarygodny, choć ciut bardziej

O tuż to...

Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności user INEA napisał z takiego samego adresu IP co post wcześniej user ztomasz :>

Także konto INEA zostaje zablokowane, a kolega ztomasz niech się wytłumaczy dlaczego założył drugie konto, bo za chwilę tez zostanie zablokowany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ja to przeczytałem oczywiscie tylko chodzi o to że ja juz kiedys napisałem do tego kolesia i wiem tylko ze odebrał wiadomość bo dostałem potwierdzenie jednak nic wiecej żeby chociaż napisał że zapozna sie z tym lub cos podobnego tez mnie zlał chyba :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...