Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

tak miłego oglądania !!! np. wczoraj wieczorem były wyłączone wszystkie polsatowskie kanały + TV4, dlaczego? a kto to wie, przecież INEA jest wspaniała i ma super najlepszą ofertę i najwspanialszą kablówkę na świecie, w kulki sobie jadą monopoliści pier.....ni i abonentów mają w d... !!!

Ciekawe czy na swojej super stronie choć zamieszczą info na ten temat i przeproszą ludzi za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z kanałami Polsatu w Inea?

 

Inea jako jeden z operatorów działających w Wielkopolsce, nie jest odpowiedzialna za to, co jej abonenci mogli zobaczyć (a właściwie czego nie zobaczyli) na ekranach swoich telewizorów kilkadziesiąt godzin temu. Kanały: Polsat, TV4, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat2, Polsat Cafe, Polsat News, TV Biznes oraz Superstacja mogły być niedostępne przez noc w ofercie. Powodem tego było wyłączenie dosyłu kanałów, wszyscy operatorzy kablowi w Polsce (bodajże łącznie z telewizją naziemną), nie meli dostępu do kanałów i nie mogli ich oferować swoim abonentom. Przekaz satelitarny, za który odpowiada Cyfrowy Polsat w ramach przerwy technicznej został całkowicie wyłączony, również klienci tej platformy nie widzieli wtedy tych kanałów.

 

Krótko: za brak przekazu nie odpowiada Inea, a Cyfrowy Polsat, który zrobił przerwę techniczną i zawiesił nadawanie kanałów na kilka godzin.

 

Kolejne niesłuszne oskarżenie w stronę tego operatora.

 

Pozdrawiam i jak zwykle życzę miłego oglądania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co Pan Panie james b powie na temat ciglych komunkatów o blędnej karcie lub nonstop slabej jakosci obrazy na kanałach SD w porównaniu z poprzednim dekoderem teraz obraZ JEST TAKI JAKBYM ZALOZYŁ JAKIS FILTR NA TV. TO JAKAS JEST MASAKRA, mozna jakos wymienic ten dekoder na stary cyfrowy?? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan james_b odpowie, że to nie wina INEI tylko nadawców ;)

zresztą idąc jego rozumowaniem to jak np. pracodawca nie wypłaciłby mi pensji a ja nie zapłaciłbym za abonement w INEI to będzie wina ... mojego pracodawcy?

a to że są zaniki dźwięku i obrazu na niektórych kanałach to też wina wszystkich dookoła tylko nie INEI,

poza tym dlaczego takich informacji o wyłączeniach lub czymkolwiek co się dzieje z kablówką nie ma na stronie www.inea.pl i na planszach w kablówce???

coraz więcej przemawia za tym, że już wkrótce zrezygnuje z tego badziewia zwanego INEA, gdzie abonenta traktuje się tylko jako dostarczyciela kasy za byle co!!

głupi abonent i tak zapłaci bo przecież INEA jest monopolistą i nie ma wyboru!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Panie james b... nie będziesz Pan miał lekko w tym temacie forum... :D Zbyt wielu abonentów jest niezadowolonych ze świadczenia usług przez Ineę. Do tego, to podejście do klienta... Z pewnością, kiedy doczekamy się prawdziwej konkurencji, wielu z nas im tego nie zapomni.

Co do przerwy technicznej kanałów Polsatu - gdyby zamieszczono stosowną natkę na stronie, nie byłoby sprawy, nikt by nie krzyczał. Przecież to nic nie kosztuje... A tak odbieramy to w ten sposób, że po prostu mają nas w [beep]ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co Pan Panie james b powie na temat ciglych komunkatów o blędnej karcie lub nonstop slabej jakosci obrazy na kanałach SD w porównaniu z poprzednim dekoderem teraz obraZ JEST TAKI JAKBYM ZALOZYŁ JAKIS FILTR NA TV. TO JAKAS JEST MASAKRA, mozna jakos wymienic ten dekoder na stary cyfrowy?? :brawo:

 

 

możesz, zgloś reklamacje i jak technik stwierdzi że nic więcej nie może poprawić to reklamuj i powrócisz do starego.

 

Mam właśnie kłopot z kanałami SD powyżej 800 kHz (głównie TVN24, TVN style, NG, Cartoon, Animal Planet, Discovery), jak sobie nie poradzi Inea to wracam do starego tunera tam kłopotów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat ... Kanały: Polsat, TV4, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat2, Polsat Cafe, Polsat News, TV Biznes oraz Superstacja mogły być niedostępne przez noc w ofercie

 

 

INEA nie ma w ofercie SUPERSTACJI !!!

 

wiec PANIE james ... niech PAN sie doinformuje co do oferty INEI !!!!!!!!!!!!! :brawo:

 

potwierdzam ... OCZEKIWANIE na aktualizacje KARTY .... komunikat WKUR.... na ekranie TV dzwiek zanika OBRAZ JAK na pauzie zamrozony -zamglony obraz ... SZOOK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo wczoraj do 23 oglądałem polsat sport i nie było kłopotów

 

przecież pisałem wczoraj czyli w sobotę ;) taki prezent na Walentynki zrobiła INEA !!!

 

cytat ...

INEA nie ma w ofercie SUPERSTACJI !!!

 

wiec PANIE james ... niech PAN sie doinformuje co do oferty INEI !!!!!!!!!!!!! :brawo:

 

właśnie, że jest np. na Piątkowie !!!

tak samo np. w analogu jest Filmbox i jeśli dobrze pamiętam BBC lifetime !!!

niby jedna INEA a takie różnice w cenie i w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apollo i @Arko_KKS: Nie podpowiem nic na temat działania dekodera, bo to już nie jest moja sprawa.

@Arko_KKS: O przerwie w nadawaniu kanałów nawet abonenci Cyfrowego Polsatu dowiedzieli się po tym jak zobaczyli czarny obraz. Nie miej pretensji do Inea, że nagle zobaczyłeś ciemność. Wszyscy byli przez moment zaskoczeni, ale później posiadacze tunerów satelitarnych mogli zobaczyć, że nie ma sygnału tylko na tym transponderze, z którego są nadawane niedziałające przez pewien czas kanały, reszta "chodziła".

@jacroza: Trudno, że ludzie będą na mnie psy wieszali, odpowiadam na pytania, na które znam odpowiedź. To, że Inea działa tak czy inaczej to też nie jest moja sprawa, napiszcie do innych sieci aby weszli do Wielkopolski to doczekacie się może w końcu konkurencji, na którą tak bardzo czekacie. Jeszcze wracając do tej notki na stronie sieci, oni pewnie sami byli zaskoczeni, bo o takich przerwach z reguły nie informuje się pisemnie/telefonicznie, a ewentualnie na jakichś planszach puszczanych na antenie danego kanału, czego jakoś patrząc na Polsat nie widzę...

@youandi: Nie patrzyłem co tam Inea ma w ofercie, a czego nie ma. Napisałem o kanałach nadawanych satelitarnie z tej samej częstotliwości, które nie działały w całej Polsce. Prawdą jest, że nie sprecyzowałem tego wszystkiego, ale to taki skrót myślowy.

@Arko_KKS: Jeśli już to BBC Lifestyle...

 

Pozdrawiam i jeśli będę znał odpowiedź na jakieś pytanie to z chęcią odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b przecież napisałem "jeśli dobrze pamiętam" !!!

a i tak uważam, że wszyscy abonenci zasługują na wyjaśnienia, czy to na stronie www czy na planszy,

a może wiesz dlaczego w niedziele na Cartoon Network i Disney Channel pokazywały się komunikaty "błędna karta smart" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy poszedł do BOK-u aby podpisać umowę na HD. Ze zdziwieniem dowiedział się, że niestety jest to niemożliwe, ponieważ nie ma już dekoderów. Następna dostawa będzie najprędzej za 2 miesiące.

Trochę dziwne wydaje się, że dopuścili do takiej sytuacji i tak łatwo odpuszczają sobie nowych klientów na HD. A może w związku z reklamacjami tych badziewnych STB po prostu wstrzymali ich dystrybucję. Jak już informowałem na stronie Inei do niedawna widniało jeszcze ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia: http://www.inea.pl/strony/1/i/428.php na dekodery DVB-C.

Zwróćcie uwagę, że jest tutaj mowa o dekoderach mniej-więcej takich jak nasze ADB. Z tego wynika, że wbrew zapowiedziom, nasz operator nie przymierza się jeszcze do takich usług jak vod czy pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak zwykle na końcu, kiedy juz wszyscy operatorzy świadczą daną usługę, Inea łaskawie teź ją wprowadza. Mieliśmy przykład z HD, usługa niedopracowana, dźwięk przycina, ze nie wspomnę o [beep]ianych dekoderach źle radzących sobie z SD. Pamiętam wypowiedź członka zarządu na konferencji prasowej, że Inea wprowadza usługi profesjonalnie, w pełni przetestowane i dopracowane. [beep]u-[beep]u...

 

Admin, czy z tym beepowaniem nie przesadzasz? Nie użyłem żadnego wulgarnego ani obraźliwego słowa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty o awariach pojawiaja sie na stronie http://info.inea.pl/news_komunikaty.php, ostatnio coraz rzadziej ale zawsze. Z tego co mi wiadomo rowniez mozna subskrybcje grupe dyskusyjna news.icpnet.pl dokonac w outlooku i informacje beda przychodzic na maila.

 

Co do dekoderow to problem INEA jest chyba podobny jak N. Dekodery wyszly z winy producenta, a tego to raczej tylko wrozka mogla sie domyslac i stad szukaja nowego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy poszedł do BOK-u aby podpisać umowę na HD. Ze zdziwieniem dowiedział się, że niestety jest to niemożliwe, ponieważ nie ma już dekoderów. Następna dostawa będzie najprędzej za 2 miesiące.

Trochę dziwne wydaje się, że dopuścili do takiej sytuacji i tak łatwo odpuszczają sobie nowych klientów na HD. A może w związku z reklamacjami tych badziewnych STB po prostu wstrzymali ich dystrybucję. Jak już informowałem na stronie Inei do niedawna widniało jeszcze ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia: http://www.inea.pl/strony/1/i/428.php na dekodery DVB-C.

Zwróćcie uwagę, że jest tutaj mowa o dekoderach mniej-więcej takich jak nasze ADB. Z tego wynika, że wbrew zapowiedziom, nasz operator nie przymierza się jeszcze do takich usług jak vod czy pvr.

 

 

Dziwne bo ja odebrałem w piątek 13 w BOKU w Swarzędzu i nie było problemu, co dziwne w zestawie był kabel HDMI a w instrukcji pisze ze go nie ma ;)

Wczoraj też poprawili sygnał i teraz mam wszystkie kanały SD OK. (ponoć na wzmacniaczu przegieli o 10 db)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś piszą takie bzdety w oficjalnym komunikacie: https://satkurier.pl/news/45401/wielki-s ... ea-hd.html

Można się:

g020.gif

A prawda jest taka że część dekoderów pojechała do Śremu info od pani z Boku dlatego zbrakło na Poznań.

A też podejście 4 tys. dekoderów na cały Poznań tak jakby nas tu tylko 10 tys ludzi mieszkało. n040.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczą to tym, że inne sieci też umoczyły z dekoderami, po prostu nie przewidzieli, że ludzie kupią taką ilość telewizorów HD w promocjach. To nie przeprowadza się jakiegoś badania rynku przed wprowadzeniem takiej inwestycji? Znów zalatuje amatorszczyzną i prowizorką... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo dobre przyjęcie oferty HD przez naszych Abonentów jest potwierdzeniem atrakcyjnego zestawienia ciekawych dla widza programów w przystępnej cenie. Kreowanie oferty telewizyjnej według tych kryteriów umożliwiło nam popularyzowanie wśród Abonentów INEA telewizji cyfrowej, a teraz – telewizji HD. Jesteśmy przekonani, że ten proces będzie trwał."

 

No po prostu nie mogę...

Sami jak widać się dziwią, że jest tylu naiwnych w Poznaniu. Trudno w takim razie spodziewać się, żeby obniżyli "przystępne ceny" czy dodali jakieś naprawdę ciekawe programy HD.

kto się dał nabrać, niech czym prędzej rezygnuje bo tylko to może ich jak widać skłonić do poprawy tej tragicznie złej oferty HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...