Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

co do lepszego obrazu cyfrowych kanalow na dekoderze hd faktycznie przy podlaczeniu przez euro odbior znakomity,ale troche obsluga do kitu no ale co zrobic,natomiast wlaczam dzisiaj tv i dekoder i zadnego kanalu hd nie mialem,dopiero jak zrobilem instalacje nowych kanalow wszystko wrocilo do normy,ale skasowalem moja liste ulubionych.no i po trzecie faktycznie n ma te same dekodery...............

 

wydaje mi sie ze te dekodery z lekka wariuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne ten dekoder jest słaby, to przełączanie z 1080 na 576i to nieporozumienie, mam nadzieję, że INEA to poprawi w postaci nowego oprogramowania. Dzisiaj coś grzebali z kanałami, popsuło mi to moje osobiste listy, oj coś dużo tych dekoderowych problemów, a mieli tak dużo czasu na przetestowanie dobrego sprzętu, cała INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co mi wiadomo w dekoderach n-ki też nie można zmieniać rozdzielczości z pilota, natomiast w sieci Multimedia zastosowano inny soft i obsługa rozdzielczości z pilota jest już możliwa. N-ka i Multimedia mają podobne dekodery, choć jest to jakiś inny typ, m.in. mają trochę inne wejścia/wyjścia na tylnym panelu.

W naszym przypadku sprawę rozwiązała by poprawa softu tak, aby urządzenie pamiętało ustawioną rozdzielczość na każdym kanale. No ale to na dzień dzisiejszy tylko pobożne życzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak będzie zawsze to ok. ale jak wiemy, w przypadku technisatów niekiedy dodawano programy bez wysyłania info. Okresowo przeszukiwałem kanały i niekiedy coś się zdarzało znaleźć :)

 

 

Dziś zauważyłem kolejny problem z dekoderem. Kiedy wywołuję EPG mam pusty ekran. EPG jest dostępny tylko na 1 kanale i wtedy można przeglądać pozostałe stacje. Oj chyba nie przetestowali zbyt uczciwie tych dekoderów. Mam nadzieję, że pojawi się jakaś poprawiona wersja softu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z wyjściem HDMI;

w połączeniu z plazmą panasonica 37" więcej nie mam obrazu niż mam (pojawia się max na sekunde i później znika na 10sek), po euro chodzi ok - miał ktoś podobne problemy?

sprawdzali w BOA i u nich chodzi, na razie nie wiem o co chodzi...

a tak przy okazji mój 20-to miesięczny syn odkrył pewną funkcję (już nie pierwszy raz mu się to zdarzyło) - nie wiem, czy to się komuś przyda ale przytrzymanie przycisku RES, przełącza dekoder w tryb DVI - wie ktoś jaka jest różnica? jakiś inny encoding czy co? co ciekawe w tym trybie mi chodzi HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zastanawiam się czy można pobawić się z jakimś innym dekoderem HD ... tylko jaki mógłby się tu sprawdzić ?

Czy INEA koduje te kanały przypadkiem w Conaxie ?

pzdr

proggy

 

Najprawdopodobniej karty dedykowane są tylko dla tego urządzenia, tak jak miało to miejsce w przypadku Technisatów.

Tak, kodowanie w conaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytrzymanie przycisku RES, przełącza dekoder w tryb DVI - wie ktoś jaka jest różnica? jakiś inny encoding czy co? co ciekawe w tym trybie mi chodzi HD...

 

Teoretycznie przełączenie w tryb DVI odcina dźwięk po HDMI - leci tylko obraz. Jest to takie ratowanie trupa, gdy TV niepoprawnie obsługuje HDMI. Generalnie z dekoderami n-ki były takie same problemy - część tv nie potrafiła dogadać się z dekoderami i przełączenie ich w tryb DVI czasami ratowało sytuację.

Nie pamiętam, czy problemem było uzgadnianie kluczy HDCP, czy też po prostu TV nie potrafił odebrać pakietów zawierających dźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmo 2 miesiące kanałów NBC Universal dla abonentów

 

NBC Universal Global Networks zaproponowała polskich kablówkom atrakcyjną ofertę darmowego testowania kanałów Universal i SCI FI. Wszyscy operatorzy, którzy zgłoszą się do NBC Universal będą mieli możliwość nieodpłatnej reemisji obydwu kanałów do abonentów sieci kablowej operatora przez okres 2 miesięcy - od 19 grudnia 2008 do 19 lutego 2009.

 

Reszta tutaj:

 

https://satkurier.pl/news/44535/darmo-2- ... entow.html

 

Ciekawe czy nas też tym Inea zaskoczy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...