Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie monter taka kuche zrobił ze masakra. Siostra wzięła neta i dziś jej zakładał. Mnie w domu nie było, to wziął kabel do mojego dekodera co mam obok w pokoju uciął go i podłączył modem. I tak zostałem bez telewizji. Wracam do domu, kazałem mu wrócić i poprawić i zrobił tak, że miałem 15% gorszy sygnał niż przed jego robotą, bo wcześniej miałem rozgałęzienie przed skrzynką, co jeden kabel szedł do mojego pokoju, a drugi do tej białek skrzyneczki. Teraz monter przed skrzyneczką dał kabel od neta, a mi od skrzyneczki szedł. W efekcie miałem gorszy obraz, co mówiłem mu przed, że tak będzie, to twierdził ze net inaczej działać nie będzie bo musi iść od kabla bezpośrednio. W skrzyneczce dał cyfrowy ten trójnik czy jak to się zwie. Już nie mówiąc, że to gniazdko nie trzyma się stabilnie. Po pewnym czasie zmieniłem kable tak jak było wcześniej a neta podłączylem pod skrzyneczkę i wszystko wróciło do normy. Nie wiem skąd INEA bierze tych fachowców.

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia, następny taki nieczytelny post poleci do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, koleś odetnie kablówkę by Internet podłączyć drugiej osobie. A potem podłączy źle. Przez swoją głupotę koleś musiał wrócić i poprawić to. Bo coś trudno się domyślić, że skoro kabel idzie to do czegoś idzie, a nie sobie leży nieużywany.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brałem MR, przyjechał monter z za wschodniej granicy, stwierdził, że ma wymienić dekoder, zamiast dodać kolejny do MR, po wyjaśnieniu sprawy, przystąpił do montażu - kable skręcił razem, owinął izolacją i gotowe ;-), stwierdził, że tak będą mniejsze straty na sygnale ;-)

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...