Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

.../Dodatkowo, w ramach wakacyjnej promocji, abonenci pakietu Standard HD będą mogli do końca sierpnia śledzić najnowsze programy na H2 HD w ramach okna otwartego..../

 

Cytat zaczerpnięty ze strony Inei https://www.inea.pl/o-inea/aktualnosci/nowe-kanaly-w-telewizji-inea

Mam Standard HD i nie mam H2 HD w ramach "otwartego okna". Znaczy się mam otwarte okno, ale z widokiem na tuje na działce.

To co, Inea się rozmyśliła z reemisji promocyjnej dla "standardowych"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat zaczerpnięty ze strony Inei https://www.inea.pl/o-inea/aktualnosci/nowe-kanaly-w-telewizji-inea

Mam Standard HD i nie mam H2 HD w ramach "otwartego okna". Znaczy się mam otwarte okno, ale z widokiem na tuje na działce.

To co, Inea się rozmyśliła z reemisji promocyjnej dla "standardowych"??

A działają Ci w ogóle te nowe kanały?

Ja mam Standard HD i kanały History i History HD są na liście ale przy próbie odtworzenia komunikat o braku dostępu.

H2 brak na liście nawet.

 

Dekoder Arion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystkie programy w Super HD i nie znalazłem żadnego niemieckojęzycznego. Nawet niemieckie "DW Deutsche Welle" jest w wersji anglojęzycznej. Jestem od niedawna klientem Inea - dlatego chciałem zapytać czy nigdy nie było niemieckojęzycznych kanałów. Wydaje mi się to dziwne trochę, bo w tak dużej liczbie programów wypadało by , żeby dali chociaż jakiś ze dwa. No ale powoli w dzisiejszych czasach przestaje mnie co kolwiek już zaskakiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działają Ci w ogóle te nowe kanały?

Ja mam Standard HD i kanały History i History HD są na liście ale przy próbie odtworzenia komunikat o braku dostępu.

H2 brak na liście nawet.

 

Dekoder Arion.

Działa History.

Pozostałe się wyszukują i są na liście ale w przypadku H2 mam czarny ekran. Coś im się te "otwarte okno" zacięło.

 

(PVR ADB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

podłączono mi na światłowodzie ustrojstwo Genexis Titanium-48 twierdząc, że mogę korzystać z własnego routera.

W instrukcji napisane jest, że może toto pracować albo jako router, albo bridge. Nie ma natomiast wzmianki jak przełączyć router w tryb bridge. Pani z infolinii stwierdziła, że mam wyłączyć na routerze wifi (wyłączyłem w menu nadajniki) i podpiąć swój router do LAN-1. Zrobiłem tak już wcześniej i czy jest włączone wifi na 'ustrojstwie', czy nie, mój drugi, właściwy router nie dostaje zewnętrznego adresu tylko z puli wewnętrznej: 192.168.1.191. Drugim routerem robiłem już różne sztuczki i nic. Dostęp do netu mam na obu, sieci mam dwie: 192.168.1.0/24 i 192.168.0.1/24, ale drugi router jest klientem pierwszego.

 

Ktoś przerabiał taki zestaw: modem-router światłowodowy pracujący jako modem ze swoim routerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genexis Titanium-48 może pracować w dwóch trybach:

tryb bridge - urządzenie podłączone do portu Ethernet 1 uzyskuje połączenie bezpośrednio z siecią zewnętrzną. Dla tego trybu niedostępne jest połączenie bezprzewodowe WiFi. Nie ma możliwości zalogowania się na stronę do zarządzania urządzeniem. Jest to zalecany tryb pracy w przypadku korzystania z zewnętrznego routera.

tryb router - urządzenie tworzy odseparowaną sieć lokalną umożliwiającą dostęp do Internetu. Umożliwia wykorzystanie do połączenia z siecią Internet wszystkich portów Ethernet, niewykorzystanych przez dekodery TV. W tym trybie działa połączenie bezprzewodowe WiFi oraz istnieje możliwość zarządzania konfiguracją urządzenia (patrz pkt. 3. i 4.). W trybie routera Genexis Titanium-48 jest skonfigurowany z domyślnym adresem IP: 192.168.1.1 i maską podsieci: 255.255.255.0. Serwer DHCP jest domyślnie włączony.

 

https://www.inea.pl/files/COK/dok_i_pliki/dekodery/31_instrukcja_genexis_titanium-48_HRG1000_v4_w10_2015.pdf
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja to wszystko czytałem, tylko nic z tego nie wynika.

W menu nie ma ustawienia trybu BRIDGE. Podłączenie mojego routera do LAN-1 tworzy z mojego routera dodatkowy punkt dostępu,

który otrzymuje od modemu/routera adres 192.168.1.191. Adresem zewnętrznym zarządza nadal GENEXIS. I można się do niego logować - czy to jest włączone na nim wi-fi czy nie. Mam więc układ dwóch routerów, ale mój jest podrzędny. A chodzi mi o wyeliminowanie tego sprezentowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euronews ma niemiecką ścieżkę audio.

 

Dziękuję Ci bardzo  :wink:  to zawsze coś - chociaż wolałbym DW  ( Deutsche Welle) bo jakoś bardziej mi pasuje programowo.

Muszę przy okazji posprawdzać ścieżkę dźwiękową na innych programach - może też są. No chyba, że masz to już sprawdzone i tylko Euronews ją ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się trochę z tymi nowymi kanałami. Zastanawiam się co History ma wspólnego z historią. Przecież tam właściwie nie ma żadnych programów historycznych. Co innego H2 - mają w ramówce kilka fajnych dokumentów (np. "Wszechświat"). Choć jest też dużo bzdur o kosmitach. Generalnie jednak H2 można podpiąć pod kanał popularno-naukowy.

Natomiast o Lifetime się nie wypowiem, bo oglądanie stacji life-stylowych uważam za stratę czasu.

A co Wy sądzicie o tych nowościach?

Tak na marginesie: w pakiecie SUPER HD jest teraz równo 150 kanałów (bez dubli SD i "planszówek" typu Inea Info). Ciekawe czy jesienią coś nam jeszcze dodadzą. Czekam na powrót Mezzo, chciałbym też Arte HD, SportKlub i ew. Discovery Historia. Bo poza tym niczego już chyba nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...